İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AlexaTR 59k sadece 10 Günde

murataktasblogcom

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar 15gündür kayıtlı toplamda 10 gün uğraştığım tüm makaleler bana aittir, %100 özgün yazılardır. çoğunluğuna seo uyumlu olmasına özen gösterdim. Wanaliz.com sitesinin sonuçlarına göre günlül tekil hit 180 sayfa görüntülenmesi 600 birden bu şekilde yükselmesi gözümü korkuttu bir zararı var mı nasıl olur. Bu yönde herhangi bir çalışma yapmadım yaptırmadım. Oto hit vs hiçbirşey yok. Bu konuda tecrübeli arkadaşlarım bir dakikalarını ayırıp siteme göz gezdirebilir mi ? Yanlışım hatam var mı ya da eksiğim nelerdir ? Yoruma yazarsanız Emeklerinizi boşa çıkartmam sizde web sitenizi yoruma eklerseniz bende konularınıza göz gezdirip yorum bırakacağım hem hit ve görüntüleme kazanmış olursunuz Alexanıza fayda sağlamış olurum bende.
Web sitem : murataktasblog.com

discim

Onaylı Üye
Reaction score
11
Sitenizdeki popüler yazıların görüntülenme sayısına baktığımızda buraya yazdığınız sayılara ulaşmak oldukça güç. Yaptığınız analiz yanlış sanırım günlük 180 tekil hite en popüler yazınızın görüntülenme sayısı sadece 67

murataktasblogcom

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Google analytics den baktığımda 170 kullanıcı 211 yeni oturum diğer yazılara dağılmış bir şekilde göründüğü gibi

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
Bloğun henüz yeni. Alexada çıkmıyor. Bol bol güncel ve özgün yazıp arasıra backlink almaya bak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5