İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ali Ağaoğlu'ndan Şok üstüne Şok!!!

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Arkadaşlar daha önce burada yine Ali Ağaoğlu ile ilgili haber yayınlamıştım. Onu kısa hatırlatalım.

Ali Ağaoğlu yaklaşık 20 gün önce yaptığı bir açıklamada daha önce yaptırmış olduğu bazı binalarının depreme dayanıksız olduğunu açıkca dile getirmişlerdi.

Ve Ali Ağaoğlu bu söylemi ile çok tepki görmüştü.

Şimdi kısaca bu hatırlatmaları yaptıktan sonra geleyim yeni ŞOK haberine :)

Ali Ağaoğlu bu söyleminin üstünden yaklaşık yirmi gün geçti ki şimdide yaptırmış olduğu binaların depreme dayanıklı olup olmadığını test ettireceğini ve bu testten geçemeyen binalarını yıktırıacağını belirtti. Ve daire sahiplerinden hiçbir ücret talep etmeden yeniden yaptıracağının sözünü verdi.

Şimdi sizce bu söylemler nasıl karşılanmalı ? :)

Çok açık mert gibi görünmekte ancak akıllara da şu soruyu getiriyor söylemleri?

- Bilmem sadece benim mi aklıma geliyor bu soru ama sorarım:

** Mert görünür gibi yapıpta halen yaptırdığı binalardan emin olamayan Ali Ağaoğlu mert gibi görünüm binalarını test ettirmesi bir bakıma binalarına ne kadar güvendiğini ve binalarını ne kadar sağlamlıkta olduğunu da gösterir.

Bu haber hakkında herkesin görüşünü bekliyorum.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Bu da yüksek bir ihtimal. Azalan itibarını acaba gerimi kazanmak istiyorda diyebiliriz.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Bu adamın arkasında çok sağlam bir PR (Halkla İlişkiler) uzmanı var.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkasında PR varda, halka ilişkiler uzmanı mı, yoksa hükümet mi onu bilemiyorum. 2000'li yıllardan önce sadece Uludağ'da bir otel sahibiyken, bugün her ihaleyi veriyorlar kendisine, yürüdü gitti adam.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Bende onu anlamıyorum. RTE bu adamı neden sevsin ki? Ona yakın olan farklı müteahhitler var. -Ki adamın yaşam tarzı RTE'ye çok zıt ancak yinede işin kaymağını Ağaoğlu yiyor.

Ben Ağaoğlu'nun eskiden gelen bir zenginliği olduğunu duydum. Ümraniye tarafında bir dünya arsası varmış, bunlar değerlenmiş ve ciddi paralara satarak servetine servet katmış sonrada arsa alımları, inşaat derken büyümüş gitmiş. Zaten inşaatta deli dehşet para var. Hele bu adam çok pahalı satıyor. PR'da sağlam. Her türlü yürüyor işte.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Eğer haber doğruysa, ev sahiplerini değil kendini kurtarmak için bir eylemdir bu. Yarın yıkılırsa o binalar onun başı yanacak çünkü. Birde eminim bununla ilgili ciddi bir yasa çıkacak ki abimiz önceden davranmış ;)
Birde bana evi sattıktan sonra nasıl çık dersin yahu? Çocuğum, eşim ona göre düzen kurmuş, ben o düzene göre almışım o evi nasıl yıkacaksında yenisi vereceksin? Kaç sene neden bekliyim senin zamanında yaptığın hata için...vs.vs.vs.

Doğrusu ben arkasında sağlam bir pr olduguna inanmıyorum. Çünkü kendimi ağaoğlundan ev almış ve etüdte binanın sakat olduğunu ve çıkmam gerektiğini düşündüm. Ardından da bana tüm sempatikliğiyle abi çık evden 2 sene sora sana 10 numara ev vercez" diyen birini düşündümde...:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5