İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ALİ KIRCA ATV HABERDE

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kadında programa konuk olarak katılırsa süper olur. Tüm Türkiye de mutlu olur heralde.

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında

aslında ana habere bağlanıp "gördük montajı" demek lazım :)

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında 18 dakikaymış montaj

Ali Kırca'nın diğer görüntüleri
Hürriyet Cengiz Semercioğlu Ali Kırca ile ilişkiye giren kadına ulaştı. Ali Kırca'nın partneri: Şantajcı değil, mağdurum diyor.

Yazı: Cengiz Semercioğlu
Kaynak: www.hurriyet.com.tr

-Ali Kırca"nın ortalığa saçılan sevk görüntüleri sonrasında bu akşam ekrana dönmesi ve atv Ana Haber"i sunması bekleniyor.

Kırca yıllık iznine devam ederken yönetimin istifasını istediği, ekrana dönmeyeceği şeklinde dedikodular çıkmıştı.

Bana gelen son bilgiler Kırca"nın 21 Ağustos"ta biten izin süresini uzatmayacağı, istifa etmeyeceği ve bu akşam izleyici karşısına çıkacağı yönünde...

Bence de doğrusu bu, Kırca haberde olmalı!

Bu sevk görüntülerinin Kırca"nın kariyerini ve ratingleri olumsuz etkileyeceğini düşünmüyorum.

Görüntüler ortaya çıktıktan sonra konuşmak için bir-iki kez Kırca"ya telefon açtım ancak ulaşamadım.

Olayı yaşayan iki kişiden biri olan partnerine ulaşmam ise önce mail, ardından messenger, sonra telefon yoluyla oldu...

En sonunda geçtiğimiz akşam yüz yüze geldik.

"O kadar aptalım ki, hayatımı mahvettim. Adım şantajcıya çıktı, kafam çok karışık ne yapacağımı bilmiyorum" dedi.

Kırca"yla bundan bir yıl önce, 2005 Ağustos ayında bir gece kulübünde tanışmış.

Mayıs ayına kadar da ilişkileri sürmüş.

Söz konusu görüntüleri de mayıs ayında bir otel odasında fantezi amacıyla, cep telefonuyla çekilmiş.

"İşte bu telefon" diyerek Nokia N90 modeli telefonunu gösterdi.

Bu kadar uzun süre çekebilir mi bu telefon?

- Daha bile fazlasını çeker.

Ancak çok fantezi gibi durmuyor görüntüler, sanki gizli kamera yapmışsın gibi...

- Hayır birlikte çektik, görüntülerde yok ama kamerayı düzelttiğimiz anlar bile oldu.

Kimin evi orası?

- Ev değil, otel odası...

Ali Kırca, karşısındakine bu kadar güvenip böyle bir fanteziye nasıl izin verir?

- İkimizin de içtiği bir geceydi, ben ondan daha sarhoştum...

O günden bu yana görüştünüz mü?

- Hayır, o da herkes gibi muhtemelen görüntüleri benim yaydığımı düşünüyor.

26 yaşındaki kadın, özel bir sektörde çalışıyor, son dönemde çok yorulduğu için bu hafta izne çıkmaya karar vermiş.

İkilinin ilişkileri problemli olmaya başlayıp, işin içine şiddet karışınca, kadın dava açmak niyetiyle bu görüntülerin kısa bir bölümünü montajlamak istemiş.

Bunun için gittiği bir internet kafede, görüntülerin tamamının çalındığını söylüyor.

- Son aylarda ilişkimiz çok problemliydi, bitirmek istiyordum. Bu nedenle görüntüleri kullanmak istedim.

Peki sonra nasıl yayıldı görüntüler?

- Kafede görüntüleri indiren çocuk yapmış olmalı...

Senin şantaj yaptığın iddiaları...

- Şantaj ya da para sızdırmak gibi bir şey aklımın ucundan geçmedi bile. Sadece çok aptalca davrandım, Ali"ye bir şey olmaz ama ben kendi hayatımı mahvettim.

İnternet kafeye sonra gittin mi?

- Çocuğu bulmak için iki kez gittim, ama ne ismini biliyorum, ne de izini bulabildim.

O çocuk Kırca"ya şantaj yapmış mı?

- Bilmiyorum, Ali"yle hiç konuşmadım.

Sen çok seçilmiyorsun görüntülerde, dolayısıyla hayatını çok etkilemez gözüküyor ama Kırca tartışılıyor...

- Ali bu olayı iki ay sonra atlatır ama benim çevrem biliyor o kadının ben olduğumu. Ailem duysa beni öldürür, çok tutucu bir ailem vardır.

Ne yapmayı düşünüyorsun?

- Bazen dava açmayı düşünüyorum ama bu sefer herkes beni tanıyacak. Her şeyi oluruna bıraktım, ne yapacağımı bilmiyorum. Evi paylaştığım kız arkadaşım evi terk etti, belki işimi bile kaybedeceğim...

Görüntülerin tamamı izlediğimiz kadar mı?

- Hayır tamamı 18 dakika..

Geri kalan 13 dakika nerede peki?

- İnan bana bilmiyorum. Bendeki tüm görüntüleri sildim, tamamı kafedeki çocukta olabilir...

Neden 5 dakikalık görüntüyü gönderdi o zaman?

- Bilmiyorum! Bu soruları düşünmekten sinir hastası oldum, uyku haplarıyla uyuyorum. Belki şantaj için...

Geri kalan görüntülerde sen daha net gözüküyor musun?

- Benim de Ali"nin de çok net gözüktüğü kareler var. Fantezi için çekildiği o karelerde daha belli zaten..

İnternet kafedeki çocuk ya diğer 13 dakikalık görüntüleri de gönderirse...

- İşte o zaman mahvolurum. Şimdi insanlar beni tanımıyor ama o zaman ailem beni öldürür...

Ali Kırca"nın da senin de kaderin hiç tanımadığınız birinin elinde mi yani?..

- Her şeyi bıraktım, aptalca davrandım, başıma gelecek en kötü şeye razıyım artık...

Kırca çocukla irtibata geçip , diğer görüntüleri almış olabilir mi?..

- Keşke öyle bir şey yapmış olsa...

* * *

O akşam Ali Kırca"nın partneriyle iki saat konuştuk... Buraya yazmadığım çok daha fazla şey anlattı bana.

Sohbetimiz boyunca sıkça kendini "aptalca davranmakla" suçladı...

Kimi zaman depresif, kimi zaman aşırı neşeliydi. Kafası karışıktı!

Dava açmamasını, her şeyi zamana bırakmasını önerdim.

Zaman umarım iki kişinin hayatını altüst eden bu fantezinin de en iyi ilacı olur.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya adam zaypflamış

2df1847e-21195402.bmp

cd6f1d89-21195356.bmp

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
saat suan 19:58 ve ali kırca atv haberi sunuyor:)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Duy beni ne olur al yanına sensiz ne yaparım bu garip dünyada
Bu şarkı tanıdık geliyormu arkadaşlar :D

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adam bekar değil mi ? (bildiğim kadarıyla) evet
bir iliskiye girmis erkek & kadın, bu da normal ?
neyine rezillik deniliyor anlamıyorum sadece şanssızlık olur en fazla şantaj olur

bu da adamın rezilliği olmuyor bana göre...
aynı duruma Tamer Karadağ(soyadı neydi tam hatırlayamadım)'da düştü ama o rezillikti, çünkü adam yeni evliydi. Arada ince bir çizgi var gibi...

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu rezıllık degıldır dogal bır ıhtıyactır bunun goruntulenmesı rezıllıktır bunuda kadın yapmıs ıste rezıl olan o dur ...

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya bi insan birisiyle ilişkiye giremezmi arkadaşım girince rezillik mi oluyor? bunu rezillik diye nitelendirenler hayatları boyunca hiç mi ilişkiye girmediler? girdilersede yaptıkları kendi deyimleriyle rezillik mi yani? adam bekar sonuçta karısı değilsiniz babası değilsiniz ki babası olsanızda karışamazsınız hayat kişinin hayatıdır ali kırca yı izlemek isteyenler hala izler izlemek istemeyen izlemez bu kadar basittir bu iş.

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bi rezillik söz konusu izleyenler bilir arada kadını dövüyor tokat atıyor çat çut vuruyor. bunu Ali Kırcaya yakıştıramadım.
Bunun dışında olanlarsa gayet normal bekar bi erkekle bekar bir kadının birlikte olmaları doğal bişey..

not: Bu arada Çökertme Pozisyonuda baya iyiydi. :)

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adamın bildiğim kadarı ile bir karısı ve iki çocuğu var

insanların rezil demesinin sebeplerine gelince televizyonda millete ahkam kesip bol bol ahlak dersleri veren birisinin böyle bir iş yapmasıdır bence bu görüntüleri yayanın hiç bir suçu günahı yok çünkü ali kırca topluma mal olmuş bir insan (gazetecilerin bu kelimenin arkasına saklanarak ne insanların özellerini ortaya döktüklerini hep birlikte zaman zaman görüyoruz)

ali kırca ve video kelimesi geçen tüm domainler alınmış bu arada baya değişik şekiller yapmışlar yenilikçi adammış :)

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel yorum

bu adamın bildiğim kadarı ile bir karısı ve iki çocuğu var

insanların rezil demesinin sebeplerine gelince televizyonda millete ahkam kesip bol bol ahlak dersleri veren birisinin böyle bir iş yapmasıdır bence bu görüntüleri yayanın hiç bir suçu günahı yok çünkü ali kırca topluma mal olmuş bir insan (gazetecilerin bu kelimenin arkasına saklanarak ne insanların özellerini ortaya döktüklerini hep birlikte zaman zaman görüyoruz)

ali kırca ve video kelimesi geçen tüm domainler alınmış bu arada baya değişik şekiller yapmışlar yenilikçi adammış :)

güzel yorum tebrikler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5