İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ali kırca & google trends

E

echo

Misafir
Ali K. ağa adına açılmış tüm topicler kilitlendi bakalım buraya ne olacak :D

Forever Ali K. :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
izmirinde istanbuldan yeri kalmıyor valla bu adamın video sunu nette bulan yok sanıırm

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla benim forumda üyelerin biri ali kırca wmv diye bi konu açıp ali kırcanın normal haberlerinden birini geyik maksatlı koyduydu..Googledan bi garip "ali kırca wmv" yazmış. ilk sırada bizim site çıkınca girip, şokla karşılaşmış olmalı :D

E

echo

Misafir
iyinet' Alıntı:

işte bu yüzden yurt dışında yaşamak istemiyorum. admin keşke bide bu olaya benim gözümle baksan... olmadı yakışmadı hayattan soğudum bu espriden sonra... :D

bu arada Şahin K. ya sapık vs. o tarz şeyler diyenleri duyuyorum. Kendisi Türk tarihi açısında önemli bir insandır :D

inanmayan izlesin röportajı. öğrenin bea Şahin Bey makine mühendisi gençlere teorik bilgileri doyumsuz örneklerle sunuyor. Gençlerimiz biraz kolpa, hayli tecrübesiz ancak Şahin Ağa'ya ne gam?
http://www.youtube.com/watch?v=9FuQcENkZ38 :D +21 ona göre

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5