İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ali Kırca vs Gamze Özçelik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese selamlar. kafama takılan bir şey var. sizinle paylaşmak istedim

gamze özçelikten sonra ali kırca'nın da cinsel ilişki görüntüleri ortaya çıktı. fakat anlam veremediğim neden insanlar onlara bir sülük gibi bakıyorlar? piyasada bir çok insan var bunu yapan.. ancak ali kırca ve gamze özçeliğin tek farkı partnerlerinin gizli kamerayla görüntüyü çekmesi.suçu dediğim isimlere atmak ne kadar mantıklı?

tamam kabul ediyorum toplumun belli bir ahlak kapasitesi var. ama bunlar göze batanlar. haaaa eğer bilerekten kamerayı kendisi koyup, internete sızdıran dediğim isimler olsaydı neyse. eleştirilmesi doğaldı.

bilmem anlatmak istediğimi anlatabildim mi?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Toplumda göz önünde bulunan ve bir çok insana örnek olan sanatçı(tartışılır) tabir edilen kişilerin ahlaki değerlerin üzerine çıkıp bu tür görüntülerle ekrana gelmesi gerçekten insanlarda olumsuz etkiler doğuruyor...

Evet herkezin özel hayatıdır saygı duymak lazım ama bazen böle sıkıntılı komplo teorilerine maruz kalabiliyorlar... ben ali kırca konusunu izlemedim izlemekte istemiyorum aslında, haberleri sunan kır saçlı bi abimiz olarak hafızamda kalması daha iyi...

senin benim görüntülerim internette yayınlansa sorun olmuyor ama sanat camiasından bu tür görüntüler karşımıza geldiğinde baya yankı uyandırıyor... bir çok haber kanalında tekrar tekrar yayınlanması neticesinde meraklı memleketimin insanları arama motorlarında bol bol 'gamze özçelik' bol bol 'ali kırca' diye aramalara devam ediyor...

üzücü olaylar yaşanmaması gereken olaylar ama nabalım bazı tabular halen kültürel yapımıza ve sosyal hayatımıza etki ediyor... :(

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ali kırca gibi saygı değer ve ciddi bir adamın böyle zaafiyet uyandıran konularda olaylarının olması tüm halkın dikkatini çeker,doğaldır.Böyle amatör oyunlara gelmemeleri lazım

E

echo

Misafir
ali kırcanın karizması benim gözümde sıfıra inmiştir. tabiki onun suçu değil ama daha dikkatli olması lazımdı.bu kadar özel bişeyi görünce insan etkileniyor ister istemez.ama

ama her olay gibi buda geçecek. bak gamze kızımız ne güzel dizisini cartunu curtunu çekiyor.varmı karışan eleştiren yok.en güzelide bu. zaman herşeyi ilacı :)

O artık Ali Kırca değil Ali K. :D

F

fatihhk

Misafir
ATV'den de kovmuşlar:D

Bu arada bunu çoğu kişi bilmez Ali Kırca İstanbul üniversitesi Hukuk fakültesinde öğrencidir şuanda.
Aslında öğrenciliği 35 yıl öncesine dayanıyor ama son afla birlikte bu sene derslere gidip gelmeye başlamıştı.
Benim merak ettiğim anfi'de milletin ve hocaların suratına nasıl bakacak:D
Kendisi öğrenci gibi gelir her dersine girer hatta kantinde sıraya girer kız arkadaşlara çay kahve ısmarlardı.Demek boşa değilmiş:D

bu arada video yu bi biz görmedik sanırım.bütün millet konuşuyor : D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
şaka olduğunu biliyorum fakat yadırgamamak lazım hersanatcı ve ünlü bu duruma maruz kalabilir ve birkac kendini bilmez bunun uzerinden para kazanmaya calışır o kişilerden biride bu forumdadır

E

echo

Misafir
fatihhk' Alıntı:
ATV'den de kovmuşlar:D

Kendisi öğrenci gibi gelir her dersine girer hatta kantinde sıraya girer kız arkadaşlara çay kahve ısmarlardı.Demek boşa değilmiş:D

başkada bişey demiyorum Ali K. :D

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ali kırcanın filmini izledim 18 lik gibi dinoma gibi çalışıyor :D

Yazık olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5