İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ali Samiyen yıkılmasın

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar yönetim Ali Samiyeni yıkıp Aslantepeye geçiceğini söylüyor ama bence Ali Samiyen yıkılmasın çünkü hani o artık bizden ayrılmaz bir bütün haline geldi yabancı basın yayın organları bile Ali Samiyen Cehennemi diye bir övgüye mashar eyledikleri bir stadyumu yıkıp yeni bir stadyum yapmak benim hiç içime sinmiyor.Onun yerine Samiyeni büyütelim varsın paramız olmasın ben ona razıyım ama samiyende bizimle kalsın.Umarım yönetim bizim için Ali Samiyenin ne kadar manevi değerinin olduğunu fark eder ve maddi değerler için bu stadı yıkmaktan vazgeçer...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence yıkmaları yanlış olur. Samiyen bile derbi maçları hariç Galatasaray a fazla geliyor. 2 maç için yıkmaları saçma olur. Kaldıki yıkarlarsa, olimpiyattan kaçıp buraya geldikleri gibi tekrar dönemezler. Ayrıca GS ile bütünleşmiş bir stad. Çok saçma olur.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trextra' Alıntı:
Bence yıkmaları yanlış olur. Samiyen bile derbi maçları hariç Galatasaray a fazla geliyor. 2 maç için yıkmaları saçma olur. Kaldıki yıkarlarsa, olimpiyattan kaçıp buraya geldikleri gibi tekrar dönemezler. Ayrıca GS ile bütünleşmiş bir stad. Çok saçma olur.
Dostum sende bir fenerbahçe havası sezinledim :p ama sizde iyi bilirsiniz ki nasıl ki biz gelip kadıköyde sizi yenmek istersek sizde eminim ali samiyende bizi yenmek isterseniz yani bu biraz büyü gibi bozulmasa iyi olur.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D kavga yok bence yıkılmalı ya tam ana caddenın ortasında bole sehrı daraltıyor bence buarada bjk cok iyi bu sene

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KraListe' Alıntı:
Dostum sende bir fenerbahçe havası sezinledim :p ama sizde iyi bilirsiniz ki nasıl ki biz gelip kadıköyde sizi yenmek istersek sizde eminim ali samiyende bizi yenmek isterseniz yani bu biraz büyü gibi bozulmasa iyi olur.
Fenerbahçe olmazsa Galatasaray olmaz, GS olmazsa FB olmaz.

Cidden tartışma için söylemiyorum. GS ye şuan yettiğini düşünüyorum bu stadın. Yıkıp aynı yere bizim gibi yapacaklarsa yapsınlar. Ama yerini değiştirmek bu yönetimin zaten var olan hatalarına en büyüğünü katar.

Ama öte yandan gönül isterki, en kötü stadımız olimpiyat stadı olsun. Aksi takdirde worldcup 2200 bile Türkiye de düzenlenemez.

Edit: Bu arada başlık, "Karagümrük yanmasın" gibi olmuş :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
trextra' Alıntı:

üç - dört yıllık kötü sonuçlanan lig maratonunun bu duruma büyük bir etkisi olmuştur tabi birde yönetimi unutmamak lazımdır çoğu taraftar bu başkan yönetimde iken bir daha tribüne gitmem yemini etmiştir bir çoğuda yakın arkadaşımdır bu yemini edenlerin ve ben onları haklı görmekteyim...

doldurup doldurmama olayına gelince ise olimpiyat stadı ile şehir merkezindeki ali samiyenin kıyas edilmemesi taraftarıyım... galatasaray taraftarı tribünleri dolduracak kapasitede olmasaydı sezon açılışı yapılmadan daha tek futbolcu tranfferi yaplmızken hatta dedikoduları bile başlamamışken samiyen stadyumundaki kapalı tribün numaralı ve eski açık olmak üzere üç tribünün tüm kombine biletlerini 11 gün gibi kısa bir sürede tüketmiştir...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SargeT' Alıntı:
üç - dört yıllık kötü sonuçlanan lig maratonunun bu duruma büyük bir etkisi olmuştur tabi birde yönetimi unutmamak lazımdır çoğu taraftar bu başkan yönetimde iken bir daha tribüne gitmem yemini etmiştir bir çoğuda yakın arkadaşımdır bu yemini edenlerin ve ben onları haklı görmekteyim...

doldurup doldurmama olayına gelince ise olimpiyat stadı ile şehir merkezindeki ali samiyenin kıyas edilmemesi taraftarıyım... galatasaray taraftarı tribünleri dolduracak kapasitede olmasaydı sezon açılışı yapılmadan daha tek futbolcu tranfferi yaplmızken hatta dedikoduları bile başlamamışken samiyen stadyumundaki kapalı tribün numaralı ve eski açık olmak üzere üç tribünün tüm kombine biletlerini 11 gün gibi kısa bir sürede tüketmiştir...
tüm kombine biletlerin toplam adedi ne kadar peki ?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
trextra' Alıntı:
Fenerbahçe olmazsa Galatasaray olmaz, GS olmazsa FB olmaz.

Cidden tartışma için söylemiyorum. GS ye şuan yettiğini düşünüyorum bu stadın. Yıkıp aynı yere bizim gibi yapacaklarsa yapsınlar. Ama yerini değiştirmek bu yönetimin zaten var olan hatalarına en büyüğünü katar.

Ama öte yandan gönül isterki, en kötü stadımız olimpiyat stadı olsun. Aksi takdirde worldcup 2200 bile Türkiye de düzenlenemez.

Edit: Bu arada başlık, "Karagümrük yanmasın" gibi olmuş :)
fenerbahçeliyim başda belirteyim.Ama isterimki ali samiyen yıkılsın, yer olsun ve kocaman 100.000 kişilik stad yapılsın.Kıskandırmak gibi olmasın ama :D 52.000 kişilik stad muhteşemken, galatasarım küçük stadda kalması saçma geliyor.Bütünleşme var doğru ama, kulüpleri başarayı taşıyan güç para maalesef.Bunun içinde seyirci, kombine lazım.Umarımki güzel bir stad olur ama ali samiyende unutulmaz.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı yere daha büyük bir stad yapamazlar sanırım.

Söylediğimiz şey kötü birşey değilki. Koskoca juventus bile stadını küçülttü. 50.000 kişilik stad Galatasaray için çok kötü olur. Çünkü 20.000 kişi gitse bile stad boş gözükecek.

Ama 30.000 kişilik modern bir stad hem oraya sığar, hem güzel gözükür, hemde Galatasaraya yeter kanaatindeyim.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
trextra' Alıntı:
Aynı yere daha büyük bir stad yapamazlar sanırım.

Söylediğimiz şey kötü birşey değilki. Koskoca juventus bile stadını küçülttü. 50.000 kişilik stad Galatasaray için çok kötü olur. Çünkü 20.000 kişi gitse bile stad boş gözükecek.

Ama 30.000 kişilik modern bir stad hem oraya sığar, hem güzel gözükür, hemde Galatasaraya yeter kanaatindeyim.

satılan kombine bilet adedi 15 bin.. Sen halen ağızında geveleyip dur 20 bin kişiyi dolduramaz diye... zamanında saraçoğlunuda çok gördük trextra.... Webmaster aleminde yerim tartışılabilir ama tribünde tartışılmazdır yaşım 28 ve 15 yıldır bir fiil olarak gerek istanbul içi gerekse istanbul dışı maçlarına gider ve tribündeki yerimi alırım. Tribünlerin dolmaması olayına yukarda gereken cevabı verdiğimi sanıyorum.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kararı yine GS yönetimi vericek biz ne kadar konuşsak boş...

ama Ali Samiyen yıkılmaması taraftarıyım... anket filam olursa sitenizde haberdar edin bi Fenerbahçeli olarak gelip yıkılmaması için oy kullanırım. Gs ile özleşmiş bi saha yazık olur başka bi sahada eski atmosferi yakalayamaz die düşünüyorum...

U

umurcan

Misafir
trextra ya tamamen katılıyorum o stat galatasaya yeterde artar bile :D

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trextra' Alıntı:
Samiyen bile derbi maçları hariç Galatasaray a fazla geliyor.

umurcan' Alıntı:
trextra ya tamamen katılıyorum o stat galatasaya yeterde artar bile

Bizim taraftarlarımız yine maç sonuçlarına göre gelmiyor ;)
Takım 5 hafta üst üste galip gelirse tribünde 15.000 taraftar oluyorsa, 5 hafta üst üste kötü sonuç alındığında da 15.000 taraftar oluyor.

Fenerbahçe taraftarını da gördük, 3-4 hafta üst üste kötü sonuç alınırsa tribünler sarı lacivert oluyor. Yanlış anlamayın, koltukların renginden dolayı sarı-lacivert oluyor :cool:

Anlayana..

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Son 2 sezona göre bakıp değerlendirmeyin lütfen, bundan önce ASY her zaman full çekmiştir, olympiakos ile oynanan hazırlık maçında bile allahın dağı olimpiyat stadı bile full çekmişti. Stadın dolmaması sportif başarı ve bir kaç protesto denemeseydi, bu sezondan itibaren görürüz, samiyen dar gelir bu büyük taraftara :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
blink' Alıntı:
Son 2 sezona göre bakıp değerlendirmeyin lütfen, bundan önce ASY her zaman full çekmiştir, olympiakos ile oynanan hazırlık maçında bile allahın dağı olimpiyat stadı bile full çekmişti. Stadın dolmaması sportif başarı ve bir kaç protesto denemeseydi, bu sezondan itibaren görürüz, samiyen dar gelir bu büyük taraftara :)

Bir kere takım ile stadın eşleştirmesi çok saçma , ne takımlar var; stad kapasitesi 100.000 , ama takımda iş olmayınca isterse 500.000 kişi olsun, farketmez.

Fenerin 500.000 kişilik stadı olduğunu düşünün, daha kötü arkadaşlar, daha çok kişiye rezil olurlar. Nerede 50.000 kişiye rezil olmak, nerede 500.000 kişiye rezil olmak. :D

Bu da anlayana..

Bu arada ASY'i beğenmeyenler, oradaki her maça cehenneme gidiyormuşcasına giderken, şimdi görmezlikten mi geliyor?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SargeT' Alıntı:
satılan kombine bilet adedi 15 bin.. Sen halen ağızında geveleyip dur 20 bin kişiyi dolduramaz diye... zamanında saraçoğlunuda çok gördük trextra.... Webmaster aleminde yerim tartışılabilir ama tribünde tartışılmazdır yaşım 28 ve 15 yıldır bir fiil olarak gerek istanbul içi gerekse istanbul dışı maçlarına gider ve tribündeki yerimi alırım. Tribünlerin dolmaması olayına yukarda gereken cevabı verdiğimi sanıyorum.
Ben ağzında geveleme tabirini bilmiyorum. Yeterince açık konuştuğumu düşünüyorum. 15.000 kombine GS nin hayalidir, sattığı değildir. Karıştırma rakamları.

Hem madem 15.000 satıyorsunuz nerede bu taraftar. Bağış yapmak için mi alınıyor bu biletler, yoksa maça gitmek için mi? Madem bizden fazla kombine satıyorsunuz, neden as başkanınız hala fenerbahçeyi örnek alıyor. Yanlış rakam vermen sizi haklı çıkarmaz. Taraftar sayısı kavgasını anlarım ama, takımı için para harcayan, maça giden taraftar konusunda GS ile hiçbir karşılaştırmaya katılmam..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gamend' Alıntı:
Bizim taraftarlarımız yine maç sonuçlarına göre gelmiyor ;)
Takım 5 hafta üst üste galip gelirse tribünde 15.000 taraftar oluyorsa, 5 hafta üst üste kötü sonuç alındığında da 15.000 taraftar oluyor.

Fenerbahçe taraftarını da gördük, 3-4 hafta üst üste kötü sonuç alınırsa tribünler sarı lacivert oluyor. Yanlış anlamayın, koltukların renginden dolayı sarı-lacivert oluyor :cool:

Anlayana..
Pardonda, son 3 sezondur hiçbir zaman 3-4 hafta üst üste kötü sonuç almadık.

Herneyse konu dışına çıkıyoruz. İyi çalışmalar.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
trextra' Alıntı:
Ben ağzında geveleme tabirini bilmiyorum. Yeterince açık konuştuğumu düşünüyorum. 15.000 kombine GS nin hayalidir, sattığı değildir. Karıştırma rakamları.

Hem madem 15.000 satıyorsunuz nerede bu taraftar. Bağış yapmak için mi alınıyor bu biletler, yoksa maça gitmek için mi? Madem bizden fazla kombine satıyorsunuz, neden as başkanınız hala fenerbahçeyi örnek alıyor. Yanlış rakam vermen sizi haklı çıkarmaz. Taraftar sayısı kavgasını anlarım ama, takımı için para harcayan, maça giden taraftar konusunda GS ile hiçbir karşılaştırmaya katılmam..

sezon başladığı zaman kombine rakamlarının yanıtı en güzel şekilde tribünler verecektir şüpheniz olmasın...

+ parayla saadet olsaydı başkanınız şampiyonluğumuzu gölgelemek için komplo teorileri üretmek zorunda kalmazdı...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SargeT' Alıntı:
sezon başladığı zaman kombine rakamlarının yanıtı en güzel şekilde tribünler verecektir şüpheniz olmasın...

+ parayla saadet olsaydı başkanınız şampiyonluğumuzu gölgelemek için komplo teorileri üretmek zorunda kalmazdı...
Bunların konuyla alakası olmadığı gibi söylediklerimlede alakası yok.

Para konusuna şöyle bir cevap vereyim. Şampiyonluğumuzu kaybettik denizlide. Ertesi gün gidip Fenerium dan alışveriş yaptım. Başka yapanlarda vardı. Oyüzden diyorum kulübe sadık olma açısından biz öndeyiz.

+ olarak şampiyonluğunuz gölgelenmedi. Tarih 2005-2006 şampiyonunu GS olarak yazdı. Bunu kimse değiştiremez ya da gölgeleyemez.

Konunun dışına çok çıktık. Ben SamiYen yıkılsada aynı yere yenisinin yapılmasından yanayım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5