İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

alibaba.com türkleremi ait

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
alibaba.com sizce bir Türk sitesimi. Siteye baktığım kadarıyla Türklerle bir alakası yok ama neden Türkçe isim kullanmışlar anlamadım.

Bu arada işin ilginc kısmı www.alexa.com 'da bu site dünyanın en iyi 37. sitesi olarak gözükmekte :)

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
sanırım alibaba kelimesi artık evrensel... belki de alibaba ve kırkharamilerden geliyordur bu evrensellik durumu... dunyanın en önemli ticaret portalı diyebiliriz alibaba sitesi için... ben de ilk duyduğum zaman şaşırmıştım... belki de turklerindi sattılar... belli mi olur... :)

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ALibaba çok eskiden Bağdatlı bir tüccarmış.
İpek ve deve satarmış.Çok çok meşhurdur.
Amerikalı biride adını koymuş biliyorum ben.Ben kendimi bildim bileli o site var. :rolleyes:

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belkide dünyanın en büyük ticaret portalı.milyonlarca $ değeri var

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
alibaba dünyaca bilinen 1001 gece masallarındaki bir karakterdir ve uzakdoğuda önemli bir ünü vardır. yanlış hatırlamıyorsam sahibi ya çinli yada japon genç bir arkadaştı. ve sitenin değeri 6 sıfırlı bir rakamdan daha fazlaydı...

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adam sana toptanci sitesi kurmuş işte büyük denizin büyük balıklarini kovaliyor bu ali baba

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5