İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

alın size bir hilebaz daha

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.ticaretrehberi.net

bir hilebaz daha . google da sizin gelirlerinize ortak olan bir uyanık daha.

alt sayfalarına bakın.

anahtar kelimeler ve 3 tane (2 tane 336*280 ve sağda bir tane 160*600) google reklamı var

başka hiçbi şey yok.

ben google amcaya bildirdim. gelirinize ortak olan bu tür insanları google a bildirmenizi tavsiye ederim size

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu tur ınsanlar yuzunden hepimiz zararlı çıkıyoruz. Bildirim için teşekkürler arkadaşım.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madalya verdilermi size şimdi? buraya yazmanızdaki amaç nedir anlayamadım şikayet etmek isteyen eder buraya yazmanın alemi ne?
hile yapan site istiyorsanız yazayım size istediğiniz kadar.yaşlı başlı adamlarsınız çocuk çocuk şeyler yapıyorsunuz bunu anlamıyorum ben herkes işine baksa ne güzel olur.
(site ile alakam yok.)

Damage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öğretmenim ali kopya çekiyo, mustafada tuvalette sigara içio

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ben de bunu anlamıyorum. spam ciddi bir iş. sen böyle yüzlerce site yazabilirim diyosun da, bi tanesini bile bildirdin mi? yoksa sadece sana zararı dokunacak diye hissettiklerini mi bildiriyosun?

ya da rahatsızlık duymuyo musun onca gereksiz siteden?

Marmara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş şikayet eden kişilerin gerçekten boş insanlar, yapacak iş bulamayıp bu tür ispiyonlarla vakit geçiren insanlar olduğunuzu düşünüyorum. Site ile hiç bir alakam yok. yanlış anlaşılmasın. ama bazı şeylerin farkında değiliz sanırım. siz sanıyorsunuz ki google bunları görmüyor. bal gibi de görüyor.işine geleni banlıyor, işine gelmeyeni ufak bi uyarı ile yola devam ettiriyor. kaldıki buradaki çoğu insan bu yollardan geçti.

trichnosis sanırım biraz aylak bir insansın. sen bu yollardan geçmedinmi. sahibi olduğun siteleri buraya yazma cesareti gösterirsen sevinirim. birini söylemen yeterli zaten. gerisini biz buluruz.

Ayrıca böyle bir düşünce olamaz. neymiş gelirimizi banlıyormuş. bilmem neymiş. yanlış bir düşünce bence. o siteyle hiç bir alakam yok. savunmuyorumda. demek istediğim herkes işine baksın. birbirimizin orasını burasını açıp durmayalım. bazen hepimiz adsense için bazen şeytan oluyoruz. kaldı ki dünya genelinde kurallara uyarak reklam yayınlayan kaç kişi varki tr de olsun. sütten çıkmış akkaşık gibi davranmayalım. bu arkadaşalara "hırsız, dolandırıcı vb." gibi kelimeler kullanarak rencide etmeye hiç birimizin hakkı yok. herkes bu yollardan geçti.

herkesin hilesi hurdası kendinedir.
kaldıki google herşeyin farkında. şikayet etmesi size kalmaz merak etmeyin. sadece misyon olayı.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
evet şikayet etmek bana kalmış , sen istersen gayrimeşruda devam edebilirsin...

ayrıca bu yollardan hepimiz geçtik demişin. ama sen geçmedin herhalde ,orada bir yerdesin hala..

orada bir yerdeydim , hemen yakında ,hissetmedin , sevmedin.

Marmara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asılacak başka birini bul
lütfen forum içi tacizde bulunmayalım ;)

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
lütfen seviyeyi düşürmeyin. herkes sizin ağzınızla konuşmak zorunda değil..

sanırım bi gün sizin de sitelerinizin burda yayınlanacağından korkuyorsunuz, ki eğer spamcıysanız korkmayın tez banlanırsınız alayından..
herkesle didişmekten biraz faydalı işlere yönelebilirsiniz.

spamcı olacağıma boş insan olurum..

neyse
forumda her spam site için başlık açılması güzel değil, forum, ihbar yeri değil ama spamcılar yüzünden o kadar kişi banlandı ki bence haklılar biraz da..

ama dediğim gibi sadece kendine zarar geldiğinde değil bunlar genele olumsuz yansıyan şeyler. rahatsız olmayan, vicdani rahatsızlık duymayanlar devam edebilirler tabi ki. bildirmek isteyen de bildirir.. buna niye bu kadar rahatsız olduğunuzu anlamadım yani?

Damage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"spamcılar yüzünden o kadar kişi banlandı ki"
nası yani? başkası spam yaptıda sizmi banlandınız?

Marmara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ciddi derecede saçmaladığınızı düşünüyorum... olayı saptırıyorsunuz.... neyse seviyemi korumak zorundayım ben.

evet bende zamanında google için şeytan oldum. banlandım. mutlu olduysan ne güzel. sonuçta demek istediğim şey farklı. her kez geçti bu yollardan. inanın hiç gocunmuyorum. google kullanıpta zamanında ufakta olsa hile yapmadım diyen küllüm yalan konuşuyor demektir ;)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
madalya verdilermi size şimdi? buraya yazmanızdaki amaç nedir anlayamadım şikayet etmek isteyen eder buraya yazmanın alemi ne?
hile yapan site istiyorsanız yazayım size istediğiniz kadar.yaşlı başlı adamlarsınız çocuk çocuk şeyler yapıyorsunuz bunu anlamıyorum ben herkes işine baksa ne güzel olur.
(site ile alakam yok.)

Türkiye neden PARKED.COM dan banlandı ? senin gibiler yuzunden. BANLANDIK kim kazandı. Hileciler topladıklarıyla kaldı OLAN kime oldu : BİZE !!! o yuzden herkes işine bakmayacak ! Bakacaksada baskasının kazancıyla OYNAMAYACAK !

öğretmenim ali kopya çekiyo, mustafada tuvalette sigara içio

Öğretmenim ali sigara icmiyor . Müdür gelir GRUBUN HEPSİ DİSİPLİN CEZASI ALIR ne de guzel olur dmi ? boyleleri yuzunden TURKIYE ADSENSE den banlanır ne guzel olur dmi ?

O yuzden OGRETMENIM ALI SIGARA ICIYOR ! biz icmiyoruz CEZA VERECEKSENIZ ona verin. arkadaslarıma TEMIZ KISILERE dokunmayın ki KURUNUN YANINDA YAS YANMASIN.

O yuzden ihbarlara devam ... Bu ispiyoculuk değil YANLIS YAPAN uslanmayanları TEMIZ mekandan uzakta tutmaktır. Cocukluk değil DÜRÜSTLÜKTÜR ...

Herkese kolaylıklar dilerim ...

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ben kişisel olarak söyliyim, benim siteme atıyorum brezilyadan ziyaretçi defterine spam yapıyor, ben ne yaptım htaccess ten bi çok ülkenin girişini engelledim. çözüldü mü az da olsa ama bunu yaparak ne yapmış oldum? brezilyadan gelebilecek normal kullanıcıları da..

adsense i çok takip etmiyorum, yabancı ülkelerde de böyle midir bilmem ama tahminimce en çok hile yapmaya çalışan ve yayıncısı en çok banlanan ülkeler arasında türkiye..

spam a gelince yeri burası değil ama siz bir kelime arattığınızda karşınızca onca spam site çıkınca hoşunuza gidiyor mu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5