İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alın Size Bir Teklif

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilmiyorum benim fikrime katılacak olan varmı ama şöle bişey düşündüm. benim www.siirtpazari.com web sitem var şimdi bu sitemin aynısını isteyen yapsın ürünleri koysun açtığı siteden sipariş geldimi bana iletsin mesela siteyi açan istanbulda oturuyor ve izmirden bir sipariş geldi bana mail veya tel açsın abi ben bi müşterim sipariş verdi sipariş ücretinide tahsil ettim sipariş ten kazandığım payı kesiyorum sana parayı gönderiyorum sende siparişi vereceğim kargo adresini postala bende direkt siparişi bulduğunuz müşteriye gönderiyorum sizce nasıl bu benim fikrim inanın bana ben sağlamlık açısından benden şüphe etmeyin çünkü ben bu sitemde gördüğünüz ürünlerin kendi imalatçısıyım bu fikri yapmak isteyen arkadaşlara en makul fiyatı veririm siz isediğiniz kadar bulduğunuz müşteriye satın zaten ciddi olmassam açmam bu topiği neyse fikrime katılan arkadaşlar varmı

mesela : size bi ürünü misal 10ytl den vereceğim sizde bu urunu hesabına ne kadar gelirse satarsın neyse ben hodri meydan diyorum katılan varmı

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pek fazla gidicek ürünler değil bunlar. benim fikrimce

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site hakkında

arkadaşlar site yi zamanınm oldukça düzene sokmaya çalışıyorum ve pek gidecek ürünler değil diye lovemove demişsin ilgisini çeken alır zira ben geçmişte çok sattım bu urunlerden ve şuan aylık siteden en az 250 ytl lik kazancım var neyse görüşlerinizi yazın ben cevap lıyayım

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteniz güzel düzenli. Ama potansiyel müşteriler sitenizden kaçmaktadır.. Bunun nedenleri: Ürünlerin fıyatları yok. Sıparış formu eklemişsiniz iyi hoş ama, ürünlerin fıyatı yok. Böylece Siirt dışından sipariş geleceğine inanmıyorum. Her ürünün fıyatı olmalı, satın al butonu olmalı. müşteri diyelım A ürünü beğendiyse hemen yanında satın al butonunu görmeli... mümkün olduğu kadarıyla herşeyı yazmalısını, şirket hakkında bilgiler + resim... müşterinin güvenini kazanın.
Mesela ben sitenize girdim orda yazıyor: 'vereceğiniz Siparişler Ortalama 2 iş günü içerisinde KARGO'ya verilir. Ve 3 Gün İçerisinde Adresinize Teslim Edilir'. Şimdi toplam bekleme zamanı 5 gün mı oluyor yoksa 3. Gün'de mi paket geliyor... Normal posta ile mi gönderiliyor.. Garanti var mı...

Bu ara Resimlerin kaliteside daha iyi olabilir bu zorunlu diil ama yinede artı puanlar kazandırır. sitenize girerken ilk görünümlerim buydu.. umarım dikkate alırsınız... :)

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan yapıyorum

wasGer dediğin eksiklikleri kabul ediyorum ve şuan dediğin eksiklikleri yapmaya çalışıyorum siteyi dün yaptım ve hevesimden topiği açtım:) düşünüyorumda keşke tamamen hazırladığımda topiği hazırlasaydım belki az ekleştiri alırdım ama eleştirileriniz de tşkür ederim

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz yorumlara ve kritiklere bu kadar açık ve pozifit yaklaşıyorsanız sonunda başarılı olacağınıza inanıyorum. :)

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet

tşk ür ederim wasGer ama şuana kadar bu teklifimi ciddi bulmadı kimse galiba:) neyse :(

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dostum ürünlerin güzelmiş belli hepsi el emegi göz nuru bravo diyorum ticaret yapıyorsun en gercekci iş. takdire şayan bir site bence herşeyin maddi yönüne , fizigine bakmamak gerekir bence başarılar dilerim sitenin bannerini kendi siteme ücretsiz koyabilirim istersen

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence güzel bir düşünce teklifinizi düşünmek isterim ama arkadaşlarında dediği gibi insana siteniz güven vermeli her şeyden evvel şu tasarımınızı ve kodlamalarınızı değiştirseniz ve sayfanızdan alışveriş sitelerinde olduğu gibi ortaklık sistemi kursanız daha iyi olur çok demode gözüküyor

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ,
buradaki arkadaşların sienizle lgili ortaklık dıında daha çok tasarımla ilgili leştirileri olması doğal. Çoğu kişi öncelikle webmaster olarak bakıyor ve sizin teklifiniz bir mal alım stımıyla ilgili.

Benim de ufak bir kaç eleştirim olacak:

"hebye" şeklinde link vermişsizniz. "Heybe" olcak herhalde.
Fiyatlar Mutlaka belirli olmalı.
Bir çok hazır script var; bir alışveriş sitesi scripti yarlanabilir.
Tasarım Mutlaka biraz geliştirilmeli.

Başarılar dilerim.

Saygılar..

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar

arkadaşlar sitemin güven vermesi için yaptığım çalışmalar sürüyor dediğim gibi pek fazla vakttim olmuyor uğraşamıyorum ayrıca online alışveriş sistemi kurmak istedim asp bilgim biraz zayıf host şirketlerine yaptırsam dünyanın masrafını öderim kendi imkanlarımla yapmaya çalışıyorum ama inşallah güzel bir çalışmayla sonuç almak istiyorum silenceofdarkness arkadaşım bannerimi sitende yayınlaya bilirsin senin isteğine bağlı sitenin adresini yazarmısın bende sitemin bir bölümünde sana link vermek isterim site içeriğin sakıncalı değilse:)

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kenan aspindir.com'a girerek alışveriş bölümüne bakmanı tavsiye ederim güzel scriptler var comersus kullanabilirsin bedavaların en iyisi bence

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her şeyden önce
gözüme ilk çarpan şey
türkçe karakterlerin bir çoğunun olmaması?
sebebi nedir? yurt dışındamısınız? diyecme değil...

Irtibat
fistigi

şeklinde bence bunları normal yazmanız daha iyi olur.

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu topiği zannedersem sizlere sunduğum bir teklif için açmıştım:) ama bakıyorum herkes sitemin hakkında yazıyor ya benim teklif hakkında yazacak birileri yokmu:(

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teklifini değerlendirmemiz için dostum sitenin iyi olması lazım buradaki yazılar dostça ve mutlaka kaale almalısın :)

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel fikir. Ama size tavsiyem bi açık artırma siteisnde satın. mesala gittigidiyor gibi. Eğer oradan satarsanız bayağı iyi olur. çünkü günde 70 bine yakın tekil hit alıyor adamlar. üye olmak için lütfen http://www.gittigidiyor.com/php/anasayfa.php?re_id=1954 linkine tıkla. orada emin ol şansın 10 kat fazla olur. Adamların hazır kredi kartı sistemi var, googleda ararsan çok çıkıyorlar. Yani siteyle uğraşıp yorma kendini...

U

unrated

Misafir
kenan56' Alıntı:
arkadaşlar site yi zamanınm oldukça düzene sokmaya çalışıyorum ve pek gidecek ürünler değil diye lovemove demişsin ilgisini çeken alır zira ben geçmişte çok sattım bu urunlerden ve şuan aylık siteden en az 250 ytl lik kazancım var neyse görüşlerinizi yazın ben cevap lıyayım
demişsin ondan sonra hemen birkaç mesaj altta :confused:
kenan56' Alıntı:
wasGer dediğin eksiklikleri kabul ediyorum ve şuan dediğin eksiklikleri yapmaya çalışıyorum siteyi dün yaptım ve hevesimden topiği açtım düşünüyorumda keşke tamamen hazırladığımda topiği hazırlasaydım belki az ekleştiri alırdım ama eleştirileriniz de tşkür ederim
demişsin ... en üstteki mesajdada bana güvenin arkadaşlar demişsin ... :eek:

bende diyorumki sana hayırlı işleeeeeer ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5