İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

<Alınacak> 500 Kelimelik Sürekli Makale Satın Alınacaktır

tufeba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.
Ciddi bir iş için 500 kelimelik ve haftalik sürekli makale satın alınacaktır.
500 Kelimelik makale başına 3,5 TL ücret verilecektir. makale sınırı yoktur. Güncellenmiştir. Reklam bütçesi gözden geçirildi arkadaşlar.
pırlanta altın mücevherat Üzerine konu

İstekler:
- Duplicate yazı istemiyoruz özgün olmalı (Yazılımla kontrol edilecektir.)
- 500 Kelime içinde %3-%7 arası anahtar kelime geçmesini istiyoruz. Bu orana ana anahtar kelime yanında verilecek ikame anahtar kelimeler dahildir.
- 24 Adet ana anahtar kelime vardır. Bu da 24 adet farklı konu anlamına geliyor. Yani iş sürekli bunun bilincinde olursanız çok iyi ticaret hukukumuz olabilir.
- Makale yazacak kişinin yaşı önemli değil ama konuyu yazmadan önce biraz araştırma yapmasını istiyoruz.. güncel bilindik anahtar kelimeler bulunmaktadır.

Ciddi bir şirket ile çalışmak isteyen kişiler mesaj ile bana şu şekilde ulaşmalıdır.
İsmi
telefon numarası
ve işi yapmak isteme nedeni

Ciddi arkadaşlar ilgilensin lütfen.

elfprens

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Seo uyumlu makale yazmaktayim.Kendi sitelerime ve ucretli olarak baska sitlerde aktif olarak calismaktayim.

Ilgileniyorum. Pm alabilir miyim?

Kolay gelsin.

Salikko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi günler. Gerekli bilgilerimi size vereceğim benimle iletişime geçerseniz çok memnun olurum.

tufeba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kişisel bilgilerinizi pm olarak verirseniz sizin için daha iyi olur diye düşünüyorum.

C-Uruc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
karışmayayım dedim ve yanlışta anlamayın ama, siz 3.5 liraya 500 kelimelik bir makaleden ne gibi yarar bekliyorsunuz? Hit alamadıktan sonra, o makale 1 lirada olsa bir işe yaramaz diye düşünüyorum. İyi forumlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5