İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alınık bir şeyler

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşağıdaki şeylerden herhangi birisini satmak isteyenler lütfen özel mesaj ile ulaşın bana.
Ayrıca fazla bir bütçe ayıramayacağımı ve kelepir aradığımı da lütfen dikkate alınız.
(Tabii bu mesajı yorum toplamak için yazmadığımı da herhalde dikkate alırsınız.. :) )

1. PR1 - PR5 olan arama motoru vs. bansız web sitesi. (boş domain istemiyorum. veritabanında fazla sayıda site bulunan link listesi siteleri --directory vs bilirsiniz linker de olabilir.-- gibi hit sağlayabilecek PHP ile kodlanmış script bulunan site istiyorum. Yabancı dildeki siteler tercihimdir.

2. Sözlük veritabanı scripti vs. gibi güzel hit alınabilecek ve telif sorunu olmayacak şekilde bir site kurulmasını sağlayabilecek güzel bir hit elde etmeye imkan verebilecek ıvır zıvırlar. (yani bir şekilde yerli yabancı hit elde edebileceğim web sitesi istiyorum, yani aslında var ama biraz daha olsun istiyorum : ) )

MP3, absürt vs ile ilgili teklif yapmayınız.

Lütfen tekliflerinizi bu mesajı yanıtlayarak DEĞİL özel mesaj ile iletiniz.

Saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5