İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alınık Goldkey Hesapları

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bütçe ne kadar pm alabilirmiyim ?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beyler bayanlar, Türkçe dilinde "alınık" diye bir kelime yoktur.

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçeği söylemek gerekirse ben bilmiyordum. Keşke bu mesajını yazarken, araştırıp, bize doğru olanı söyleseydin. Böylece daha verimli bir mesaj atmış olurdun.

Ben TDK'nın sitesine baktım evet dediğin gibi "alınık" diye bir kelime yok. zıt anlam veren bir veritabanlarıda malesef yok. biraz araştırınca sadece "alınık" yerine "satın alınabilir" kelimesi cıkıyor karşıma.(detaylı araştıramadım tabi ki).

Bu mesajla beraber bir eksiğimizi fark ettim yada benim bilmediğim birşey var sanki. Bir Zıt anlamlı ve Eşanlamlı sözlük veritabanımız internette yok. Varsa buraya yazalım lütfen.

arıyorum / satıyorum ikilisi nasıl

aramak ile ilgili sorun oluyorsa

alınır / satılır da olabilir

Alınıkta olabilir tabiki:), başka başlık acarsan tartışırız:)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evet öyle bir sözcük yok. Alınık sözcügünü sesli bir şekilde kendiniz tekrar ederseniz ne kadar kulağa yabancı olduğunu görürsünüz.

Eğer başlığa alternatif ne yazabilirdim derseniz,
Goldkey hesapları alınır*
Goldkey hesabını satan ?* - Goldkey hesaplarını satan?*
Bu kalıplar örnek teşkil edebilir.

Size iyi alımlar,bol şanslar. Eğer başlığınızı baltaladığımı düşünüyorsanız -(eksi)rep verebilirsiniz.

teşekkürler,

F

fatihhk

Misafir
Sayın qooqle takma isimli kullanıcı bu iş için ayırmış olduğunuz bütçenizi kişisel mesaj olarak bana bildirmeniz mümkün mü?
Hürmetler ederim efendim...:)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hürmetler değil hörmetler ederim efendim... :D tam geyik konusu yapmışsınız..

goldkey hala ayaktamı? yabancı siteleriniz var heralde..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Türk dil kurumana ugradım " Goldkey" diye bir kelimede yokmuş :)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende bir kaç araştırma yaptım ve kurumana diye birşey olmadığını onun özünün kurumama oldugunu tespit ettim :p
Hayırlı alışverişler..

Merhaba,
Bize yakın oldugundan türk dil kurumu geçerken bir daha ugrayayım dedim kurumama degilmiş o kurumunaymış tekzip yazısını verdim yoldadır. :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, konu dışı bir bilgilendirmede bulundum, konunun içine edilmesin, sıkça yapılmaya başlanan bir hataydı, bende söyleyeyim dedim. Satışı böldüğüm için özür dilerim. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5