İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

alınık ödev arşivi

M

Muziooo

Misafir
Ödev sitelerinde bulunan kaynak arşivleri alınır. Databese + ödevler olarak alabilirim.

elinde arşivi bununlar benimle irtibata geçsin.

hacspectrum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
25000+ ödev 4 Gb kadar 100 Mb'lık data oluşturduk yalnış türkçe karakter sorunu var onu halletmeye çalışıyoruz.

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
70 kategoride 35bin ödev. 3-4gb arası
yanlız db yok. Klasör halinde kategori edilmiş olarak duruyo.

İstersen anlaşabiliriz.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Muziooo' Alıntı:
sadece ödev dosyalarımı yoksa database e eklimi bunlar ?
db e ekli değiller tabiki. ama yakında eklenecekler ve trnin en kral ücretsiz ödev sitesi olarak ortaya çıkacak:D

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kapanan ödevim.com'un tüm arşivi... telif hakkına tabi olmayan 30.000 e-book, 240.000 ödev, 12.000 powerpoint, 1200 staj defteri, 8000 bitirme ödevi, 520 vize-final dosyası. veritabanı mevcut değil, index server ile indekslenmiş durumda. hd'si ile birlikte. ilgileniyorsan mesaj at.

ödevim.com'u tanımayan varsa, kapanmasının üstünden 1.5 yıl geçmiş olmasına rağmen netteki izleri hala duruyor:

http://www.google.com/search?hl=tr&q="odevim.com"&lr=

yeterince sağlam bir teklif gelirse domaini de satabilirim. iki ay önce sedo'ya park etmeyi denedim, ayda 800 dolar getirdi. sedo'da iki teklif aldı ve aldığı trafik ile en çok ilgi gören ilk 10 domain arasında sekizinci oldu.

M

Muziooo

Misafir
domainin sende ne işi var odevsitesi ne yönlenmişti bi ara :)

domain için istediğin fiyatı pm atarmısın ilgilenebilirim

M

Muziooo

Misafir
cengizzz' Alıntı:
db e ekli değiller tabiki. ama yakında eklenecekler ve trnin en kral ücretsiz ödev sitesi olarak ortaya çıkacak:D

ücretsiz site açıpta napıcan, db ye eklediğin zaman bul beni :)

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain ve site bana ait, siteyi bir süre önce kapattım. odevsitesi'ne yönlendiren de bendim.

mesaj attım, teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5