İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alınık Web Sitesi Ya Da Hazır Site Dosyaları

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,

Kusura bakmayın başlığı ancak böyle yazabildim:
"ALINIK WEB SITESI YA DA HAZIR SITE DOSYALARI"
"Armut piş ağzıma düş" istiyorum yani. Lütfen gereksiz yorumlar yapmayın. Yorumlarınızın mesajımla ilgili olması gerekli değil zaten her konuda özel mesaj yazabilirsiniz. Ama konumu geyiğe çevirmeyin. Elinizde web sitesi yoksa yorum yapmayın. "Kimse bu şekilde sitesini satmaz" diye de yorum yapmayın, ben misal olarak satabilirim. Bu emir falan değil sadece rica ediyorum.., Lütfen..)

Kurallar aşağıdaki gibi:

1. Fiyat site ya da teklif başına 50$ 'ın altında olmalı.
2. Portal; MP3 ya da Müzik; absürt ya da İlişki ve turizm konuları öncelikli olmak üzere tüm konularda...
3. Domain satmanız gerekmiyor; komple bir site olabileceği gibi mevcut bir siteye ait içerik te olabilir.
4. PR, hit, tasarım vb. özellikle önemli değil.
5. Son zamanlarda sohbeti yapılan "conk ahmetin devirdaim makinesi" tarzındaki orjinal sayfa üretici script vb. tarzı işler kurulu olarak teslim edilmek kaydıyla makbuldür..
6. Tasarım, beles template, ücretsiz script vb. taleplerinizi iletmeniz için bir gerekçe yok. Lütfen dikkatle okuyun bu tür bir ihtiyaç yok.
(ne isediğimi anlamıyorsanız mesajım size değil; yorum yapmak zorunda değilsiniz..)

Önerilerinizi MSN özel mesaj ya da buraya mesaj atarak ulaştırabilirsiniz.

Saygılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5