İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

alişan alişan.com a 500 usd verecekmiş

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o ilk önce alişan isminin telif hakkını alsın. açık arttırmada bir başkası almıştı.

Q

QuicK

Misafir
ploop' Alıntı:
o ilk önce alişan isminin telif hakkını alsın. açık arttırmada bir başkası almıştı.
Helal sana cok iyi yakalamıssın :)
Özcan Deniz ve Alişan'ın isim hakları bir başkasında. Kaset cıkartırken izin almaları gerekiyor adamdan :D Eger kasette Alişan veya Özcan deniz yazacaksa :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi de domain bir domain alma/satma sitesinde domain deluxe. zor alır yani adamlar uyanık çok para isterler. biraz uğraşacak sanırım yazıktır. allahtan ben ismimi şimdiden aldım, sonra başkası alır fln. siz de alın adınızı soyadınızı, 6-7$ birşey alın, sonra üzülmeyin.

Q

QuicK

Misafir
benim ismime .info var. iLerde cok unlu olacagım icin bende .com / .net felan alayım :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Serkan Burak Tektaş olan ismini Alişan Serkan Tektaş olarak değiştirdi. Yani isim hakkı almasına gerek yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5