İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alışveriş Scripti (ASP)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
arkadaşlar hızlı ve güvenilir bir alışveriş scripti arıyorum...parası cash ödenecek bişi marez değil yani...Asp ile hazırlanmış tavsiye edebilceğiniz neler var öğrenebilirmiyim?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
eyvallah saol başka alternatifler varmı acaba bilenler????

aooksar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alışverıs sıtelerınde bence tavsıye aramak olmaz ama yınede senın tercıhın. bastan yazdırasan daha mantıklı olur.. sonuıcta para donecek ıcınde..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
@lifenic
php düşünmüyorum çünkü asp yi az çok bende biliyorum, ekleme çıkarma bişileri sonradan entegre etmekte zorlanmam en azından...

@aooksar
tavsiye neden aranmasın??? içinde para dönecek bir işi doğrusu freelance çalışan birine yıkmam sanırım en büyük risk olurdu.Kaldı ki benim imzalayacağım sözleşmede yazılım firmasıda sorumlu olacak...Öyle "ben yazdım scripti, bişi olursa hallederiz" edalarından uzak durmak gerekli sanırım...Ancak tabi bir firma ile bunu baştan yazmak belki olabilir...bilemiyorum

@sefa1011
tavsiyene inceleyeceğim ilgin için teşekkürler ;)

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş istediklerini vede örnek bir sistem varsa yapabilirim.
özel mesajını bekliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5