İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alışveriş Sitesi Kurmak Isteyenler Hemen Buraya Bakın

aylmazkaya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alışveriş Sitesi Kurmak Isteyenler Hemen Buraya Bakın
Arkadaşlar diyelim bir alış veriş sitesi kurmak istiyorsunuz, fakat site yaptırmak lazım domain,hosting hizmeti lazım web sitesine koyacak ürünler lazım,artı sitemizdeki ürünleri nasıl satacağını bilmek lazım,ürünler olsa bile kaliteli vede uygun ürünlerin olması lazım,indirinli ürünler olması lazım diye aklınızdan geçtiğini duyuyor,görüyor gibiyim pekala böyle bir sistem olsaydı ne yapardınız.

saidoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi sitemizi Kurar satış yapardık

aylmazkaya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iişte onu yapabilecfeğin bir sistem var meraj ediyorsan beni bu nodan arayabilirsin 0544 764 44 37

saidoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok teşkkür ederim ama sitem var bir site daha yapmaya çalışırsan sizi rahatsız ederim ..

sudeys

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Girişimcilik ve iş fikirleri adına faydalanabileceğiniz bir site
merhaba,

internette güzel bir site öğrenmek ister misiniz. Çok işinize yarayacağını düşündüğüm bir site ile karşılaştım. Sitede bir çok alanda iş fikirleri, girişimcilik, e-ticaret, bayilik gibi alanlarda bilgiler var.

Eğer internetten para kazanmayı düşünüyorsanız bu sitedeki pratik bilgilerden yararlanmanız size hız ve zaman kazandıracaktır.

Sitedeki başlıca kategoriler şu şekilde

Bayilik
Dış Ticaret
E-ticaret
Eğlence
Genel
Geri Ödemesiz Krediler
Girişimcilik
İş Fikirleri
Kişisel Gelişim
Kara Kazanma Sanatı

Daha fazlası için tıklayın

zenep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alışveriş Kurmak Neysede Bunun Tasarımı var Bunun Yazılımı Bunun Seosu Varda var Bence O Kadar Kolay deil

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5