İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alışveriş Sitesi Scripti Tasarımı Yaptırılacaktır... !!!

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Alışveriş sitesi tasarlatacam,
Tasarımda oscommerce kalıbı kullanabilirsiniz sorun değil...
Özellikleri:

+ Öncelikle genel anlamdan http://www.ibood.com klonu olacak.
her gün tek ürün satılacak o günkü ürün ortada tek bir resim olarak gözükecek ve fiyatı yazacak üstüne tıklanında ödeme sayfasına yada kayıt sayfasına gidecek.

+ Ayrıca üstteki bir tuş ile o güne kadar satılmış ürünler listelenecek thumb olarak listelenecek ve küçük resmin üstüne tıklandığında o üründen kaç adet satıldığı yazılacak ve bu satış sayısı keyfi olarak admin panelinden değiştirebilecek.

+ Site dili İngilizce olacak

+ 2checkout ve PAYPAL ödeme sistemi ile tam uyum içinde olacak

+ Admin panelinde oscommerce ten yararlanılabilinir. Sadece ek olarak tek ürün ekleme istiyorum bilgileri girdiğimde otomatik olarak ana sayfada gözükecek

+ Genel olarak bir alışveriş sitesinde olması gereken tüm özellikler olmalı

Bu scripti tamamen oscommerce kullanarak tasarlayabilirsiniz bende yapabilirim ancak vaktim yok. Bu iş ile ilgilenecek olan varsa bana PM ile MSN Adresini ve Fiyatını Göndersin.

NOT: Çokyüksek bir bütçem yoktur çok ta zor bir iş olmadığını düşünüyorum fiyat verirken bunu göz önünde bulundurun.

Para BANKA hesabınıza en geç 12 saat içinde EFT ile gönderilecek.

+ Scriptin bitiminin ardından 7 günlük destek istiyorum bazı yerlerini değiştirmek isteyebilirim diye...

Teşekkürler....

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler ama ben hazırlatmayı düşünüyorum vaktim olsa kendim yapacam. Sağol kardeş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5