İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alışveriş Sitesi ve Ürünler - Tv ürünleri, İlginç ürünler, Hediyelik Eşya vb.

EfsaneClub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi:Site güvenliği ve projenin devir edilme işlemini gizli tutmak istediğimden dolayı sadece özel mesajla site adresi ve ürün listesi bilgileri gönderilecektir.
Sitenin aylık getirisi : yok
Sitenin aktif olduğu süre: 1 yıl
Domain başlangıç tarihi : 2013-03-02
Domain bitiş süresi :2015-03-06
Kategori, sitenin içeriği nedir:Alışveriş
Sitenin hit bilgisi: 3 Aylık hit bilgisi http://www.resimupload.net.tr/image.php?di=J3OH
Hosting dahil midir değil midir: değil
Banlı olduğu yerler var mıdır: yok
Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: evet
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: Opencart
Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: yok

Açık arttırma başlangıç fiyatı : 6,000 TL
Hemen al fiyatı :10,000 TL
Açık arttırma bitiş süresi : Son tekliften maksimum 72 saat sonra sona ermelidir.

Özel notlar :

Merhaba

Elimde bulunan alışveriş sitemi ve ürünleri tamamı ile devretmek istiyorum.

Elimde bulunan Ürünler listemi şuan güncelliyorum. Ürünlerin % 85 inin faturaları ile alım fiyatları vardır.

Site Fıtsat ürünleri, İlginç Ürünler, Tv Ürünleri, Hediyelik eşya üzerinedir.

Siteyi açtıktan ortalama 1,2 ay içinde askere geldiğimden dolayı hiç ilgilenilmemiştir. Site yarım kalmış ve o şekilde durmaktadır. Ürünler tek tek elle eklenmiş ve keywords description ve seo ya uygun şekilde eklenmiştir.

Sitede şuan 236 Ürün aktif satış durumundadır.
Toplam 332 Ürün Sistemde eklidir.

Alt yapı Opencart'tır. Özel tema kullanışmış ve düzenlemeleri yapılmıştır.
İsteyen kişiye Opencart üzerine her türlü destek verebilirim. Kredi Kartı modülü vs gibi...

Özel olarak hazırlanmış en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ancak hiç işletilemeden o şekilde kalmıştır askerlikten dolayı.

Sitede ekli ürünleri % 80'i Stokludur.

Elimde bazı ürünlerden 1'er tane bazı ürünlerden 2,3,4,5 tane ve 50 adete kadar olan ürünler mevcut.

Sadece siteyi veya ürünleri satmıyorum.Tamamı satılıktır.

Site alt yapısı ve ürünleri ile bu işi doğru düzgün yapabilecek birine teslim edilecektir. Dilerseniz 1 ay sonra Askerliğim bitiyor Ankara'da olacağım 1 ay sonra yüz yüze görüşülebilir ve ürünler de evimde gösterebilirim. Teslimi direk yüz yüze yapabilirim.

Site güvenliği ve projenin devir edilme işlemini gizli tutmak istediğimden dolayı sadece özel mesajla site adresi ve ürün listesi bilgileri gönderilecektir.

Herhangi bir soru veya herhangi bir durumda msj olarak bildirirseniz her türlü sorularınızı yanıtlayabilirim.

ASKER OLDUĞUM İÇİN ÇOK FAZLA NETE GİREMİYORUM AMA MUTLAKA GÜNLÜK OLARAK GİRİP KONTROL EDECEĞİM KONU VE MESAJLARI.

Ürün listesi 1,2 gün içinde hazır olacağından isteyen kişilere gönderebilirim.

Bana maliyeti 10,000 TL'den daha çok olan bu projeyi Teklif usülü vermeyi düşünüyorum.Tekliflerinizi Lütfen Özel mesaj veya konu altına yazarak belirtiniz.

İyi günler, iyi çalışmalar arkadaşlar

EfsaneClub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Listemiz hazırdır Pm isteyen kişilere Detaylı olarak gönderildi. İyi günler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5