İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alışveriş sitesi Yapmak

aylmazkaya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternetten alışveriş sitesi açıp para kazanmak istermisniz?

Size internette bir web sitesi verilmesini istermisniz?

Size verilen web sitenin domain,hosting hizmetlerinizi karşılarsa ne dersiniz?

Pekala bu web sitenizde satışını yapacak dünyaca ünlü ürünleri firmamız size sağlasa sadece size satmak kalsa ne derdiniz?

Yine bu ürünleri piyasa şartlarına göre %50%60 ve daha üstü indirimler yapılsa nasıl olurdu?

Yine sizin satış yapmanız konusunda uzmanlar tarafından eğitim verilse,yardımcı olunsa ne derdiniz?

Şehir fırsatlarında ihtiyaçlarınızı gene %50%60 ve daha üstü indirimli karşılasınız nasıl olurdu
bu yazdıklarımı merak ediyorsanız beni bu nodan arayın 0544 764 44 37 sizlerin samimiyetine güvenerek telefonu verdim

- - - -Güncellendi - - - - - -

Size internette bir web sitesi verilmesini istermisniz?

Size verilen web sitenin domain,hosting hizmetlerinizi karşılarsa ne dersiniz?

Pekala bu web sitenizde satışını yapacak dünyaca ünlü ürünleri firmamız size sağlasa sadece size satmak kalsa ne derdiniz?

Yine bu ürünleri piyasa şartlarına göre %50%60 ve daha üstü indirimler yapılsa nasıl olurdu?

Yine sizin satış yapmanız konusunda uzmanlar tarafından eğitim verilse,yardımcı olunsa ne derdiniz?

Şehir fırsatlarında ihtiyaçlarınızı gene %50%60 ve daha üstü indirimli karşılasınız nasıl olurdu
bu yazdıklarımı merak ediyorsanız beni bu nodan arayın 0544 764 44 37 sizlerin samimiyetine güvenerek telefonu verdim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi