İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alkışlanacak hareketler bunlar

• Konbuyu başlatan trgy
  • Başlangıç tarihi
T

trgy

Misafir
Alkışlanacak hareketler bunlar: otoparkta arabamın sağ ön tarafına vurmuş birisi yaptığı hareket şu: bir adet kartvizit bırakıyor bir de not, notta şunlar yazıyor "Arabanızın sağ ön tarafına çarptım işim dolayısıyla bekleyemiyorum, pazartesi günü verdiğim kartvizitteki telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz, gerekli işlemleri yaparız. Özür dilerim prof doktor ..."

Çoğu kişi bu hareketten sonra oradan habersiz bir şekilde uzaklaşır. Arabaya çarpılmış olabilir ama bu hareket gerçekten takdir edilecek bir durum. Adam boşa profesör olmamış dedirtiyor. :)

Olay tamamen benim başıma gelen bir olaydır.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
gerçekten güzel ve alkışlanacak bir olay.

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gerçekten helal olsun adama :) sana da geçmiş olsun yine de...

X

Xman

Misafir
İnşallah kartı bırakan kişiyle kart sahibi aynı kişidir Trgy, öyle bir toplum oldukki artık sonucunu görmeden babama bile inanmıyorum...

T

trgy

Misafir
İnşallah kartı bırakan kişiyle kart sahibi aynı kişidir Trgy, öyle bir toplum oldukki artık sonucunu görmeden babama bile inanmıyorum...

Aradım konuştum, olayı doğruladı abi. Adam abimin derslerine giriyormuş vakti zamanında DEÜ'da derslere giriyormuş. :)

zuL4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Boşu boşuna profesör olanlardan değil bu demek ki :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
okumuşluk başka şey...

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ben prof diyorum gerisini diyemiyorum bide müftiş mi ole bişiler herelde onunda tamamını soyleyemiyorum :D :D :D :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi