İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Allah beyin versin.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir gerizekalı var.Forumumu aynen taklit etmiş dış görünüşü olsun konular olsun.Benim profilim olsun.Foruma yeni bölüm açtığım zaman bile aynen aynı gün içerisinde açıyor ve konuları çalıyor.Ne yapayım şimdi ben buna öldürene kadar dövsem mi napsam.Bebeye mail attığımda niye böyle aptallıkları yapıyosun diye, beni 12 yaşındayken küçüğüm diye forumdan banlamıştın ondan yapıyorum dedi.15 yaşında mı neymiş.
otomatik olarak konuları çekiyor sanırım beyinsiz.nasıl engelleyebiliriz bunu?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Otomatik olarak çekiyorsa muhtemelen server üzerinden çekim yapıyordur. Bunun IP adresini loglar üzerinden de tesit edip banlamak, bir çözüm olabilir galiba.

Onurs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni ip alabilir ama eğer çekmeye devam etmek isterse inat ederse yani devam eder her türlü...

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu vbulletin bot olayına webmaster forumlarının aracı olmaması lazım aslında düpedüz çalmaya teşvik...

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vbulletine ticked atıp durumu anlat. Bot ile çekiyorlarsa ve lisansları varsa durumu ispatlayabilirsen lisans kullanım ihlalinden siteleri kapanabilir.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ticket attım vbulletine,umarım olumlu cevap alırım.lisanslı olduklarını sanmıyorum zaten.öyle ise bile yaptıkları yanlış.ilgilenseler iyi olur taklitler orjinalini yüceltir dedik ama burama kadar geldi bu kadarda taklitçilik olmaz.boş bi anımda gidip canını yakıcam adresini bulup,düşürcem seviyeyi o olacak.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cevap geldi tickettan.yapacakları bişey yokmuş.site sahibi ile görüşün diyorlar.lisanslı heralde forum.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
baktım forumunada rss yok.
botla alıyor sanırım.
calan sitenin adresini verin birde ben bakayım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5