İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Allah cezanı verecek Müyap!..

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağolsunlar beni de uyardılar. Bide screensoot koymuşlar :D mecburen kaldırmak zorunda kaldık mp3 leri. bi hit ordan geliyo oda gidince dilenciliğe çıkarız artık.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlamıyorum ki, hem sitende yasa dısı materyal bulunduruyorsun, bu materyallerin sahibi kaldırmanı isteyince de protesto baslığı açıyorsun. birisi senin yazdığın makaleyi sitende izinsiz yayınlasa neler hissederdin? benim basıma çok geldi. adamların sarkısını izin kullanıyorsun bir de. bilmiyorum ben mp3 sitesi sahiplerini anlamakta güçlük çekiyorum. hem suçlu hem güçlü gibi davranıyorsunuz. ille mp3 sitesi açacağım dersen yap mp3 siteni, powerclub.com.tr'deki sarkı indirme sayfalarına link ver. ille yokusa sürmenin alemi yokki bu olayı.

kubilayerkec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlamıyorum ki, hem sitende yasa dısı materyal bulunduruyorsun, bu materyallerin sahibi kaldırmanı isteyince de protesto baslığı açıyorsun. birisi senin yazdığın makaleyi sitende izinsiz yayınlasa neler hissederdin?

sonuna kadar katılıyorum..
mp3 yayını yasadışı anlayalım artık şunu..

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgisayarındaki bütün programları lisanslı olanlar el kaldırsın...

Bu sözlere başka birşey diyemiyorum..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben el kaldırıyorum. antivir kullanıyorum virüs programı. windows da lisanslı. baska lisans gerektirecek program da yok zaten bende :p

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Alla alla ne varmış mp3 de :D severim ben free mp3 ü.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hic sevinme kardes ben muzik dinletiyordum yani download yoktu hemde cok dusuk kaliteyle wma olarak banada ayni uyari geldi hemen aksam cikardim 2 email yazdim 1 ay sonra bir baktim site kapanmis onun icin hic sevinme tavsiyem hemen telefon ac muhatap gec yoksa aynisi sanada yaparlar... saygilar

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaslar bu konuyu kapatin artik. Kanunen boyle. Bitti. Eger kanunda bir problem varsa birak hukukcular tartissin. Muyap'a bela saymaya gerek yok.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar mail ile cevap vermeyin sonra pişman olursunuz.. benimde başıma geldi radyo yüzünden ilk kapatılan site olduk. uyarı geldi cevap yazdık kaldırdık.. telefon aç görüş müyap avukatı elzem hanım ile; yoksa 1 ay sonra sitende mahkeme yazısını görürsün demedi deme.

H

hengame

Misafir
google da spam sitelerden mp3 bulamaz olduk sadec mp3 değil ödev arayacaz yok

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki Mu-Yap ı arasam bir etkisi olurmu sitenin açılmasında falan hakkımı arıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5