İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Allah Rızası İçin Bir Yardımcı Olun

ReListiCa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar dizi veya film sitesi açmak istiyorum domain'in haricinde birşey bilmiyorum site alırken nelere dikat etmeliyim nasıl bir site almalıyım veya nerden almalıyım forumda site satan arkadaşlardan almak istiyorum fakat nelere dikkat etmeliyim alırken bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun Selametle ....
Not: İnşallah konuyu doğru yere açmışımdır...

viran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konu yanlis yerde.
Bir site alirken saticinin eticaret puanina sayisina bakin.hakkinda forumda daha once sikayet konusu olup olmadigini arastirin.sitenin hit bilgilerini varsa gelir bilgilerini konuya eklemesini isteyebilirsiniz.odeme konusunda dikkatli olmaniz lazim once sitemi veya parami bu konuda sidikkatli olmaniz lazim.alacaginiz siteye gore artik hareket edersiniz

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Video sitesi açma

malzemeler

1 adet domain
1 adet video scripti ( wordpress olabilir )
1 adet hosting

yapılışı
domaini hostinge yönlendir scripti kur tasarım vs. yap seo optimasyon falan ayarla video yükle reklam yap afiyet olsun....

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Konuyu uygun bölüme taşıyorum.

Edit: Şimdi hocam size birkaç şey söyleyebilirim bu konuda. Film izle ve benzeri kelimelerde yükselmek zor. En baştan bunu bilmeniz gerekir. Bir domain yani site alan adı almanız da gerekiyor. Ve dosyalarınızı yükleyebileceğiniz ve sitenizi çalıştırmanız için bir adet host almanız lazım. Bunları aldıktan sonraki kısım ise sitenin temelini oluşturmak yani bir script kurmak. Wordpress kullanarak da bir film sitesi yapmanız mümkün. Seo açısından da wordpress daha iyi, gelişmiş ve tercih edilen bir sistem. Ama Görünüm ve benzeri şeylere baktığımızda piyasaya sürülmüş video, film ve dizi scriptlerini kullanmanız da iyi olabilir. Bu sizin tercihinize kalmış. Ha siz bir film sitesi direk kurulmuş halde satın alacağım diyorsanız ve bakmanız gereken şeyleri merak ediyorsanız. Sitenin alan adına (domain) bakmanız lazım en başta. Sonra google sıralamasına, içeriğine, site temasına, alexa ve google indexine bakmanız lazım. Host dahil mi değil mi? Bu gibi sorularada cevap vermesi lazım. Şimdilik bunlar aklıma geldikçe eklerim. Sorularınız varsa alabilirim.

ReListiCa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gayet güzel yardımcı oldunuz Rabbim yardımcınız olsun

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Bir labidu script 100lira . domain 15 lira hosting desen ufak bi ozkula senelik paket 5 lira 120 liraya sadece sitenin kendisi. optimizedir bottur odur şudur derken bi 50 lira desek 170 liraya şık bir site çıkabilir

zehirpanel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wordpress kurumsal özel kişisel İş yerinizin Hala bir web sitesi yokmu yada var ama yenilemekmi istiyorsunuz WwW.Fonextasarim.com Web Sitemizden Dilediğiniz Gibi Sitenize Sahip Olabilirsiniz.
online e-ticaret Sistemi İle Artık 2. Mağazanız Web Siteniz Olsun Web Sitesi Kazandırır..

Ekleme: İş yerinizin Hala bir web sitesi yokmu yada var ama yenilemekmi istiyorsunuz WwW.Fonextasarim.com Web Sitemizden Dilediğiniz Gibi Sitenize Sahip Olabilirsiniz.
online e-ticaret Sistemi İle Artık 2. Mağazanız Web Siteniz Olsun Web Sitesi Kazandırır..

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bedava wordpress varken laga luga scriptlere para verirsen g.t gibi ortada kalırsın demedi deme.

ikincisi herşeyi googleye sormayı öğreneceksin yılmadan okuyacaksın

üçüncüsü elimde 500 600 hitli wordpress tabancı 60 tl ye sattığım bir site vardı kaçırdın

domainin varsa hostgatordan host al ilk ay 0.01 cent ücretiyle karıştıra karıştıra öğrenirsin

zehirpanel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yardımcı olalım size

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 13:36 -->-> Daha önceki mesaj 13:31 --

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5