İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Allah Rızası için tıklayın

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakanizm' Alıntı:
bu adamın dediği şey doğru bile olsa bu iş için google alet edilemez...

Google alet edilirse yapılmış olan tek şey şudur :

Google a reklam verenlerin parasını çalmış olup hırsızlıkla kazanılan bir parayı bir hastaya harcamış oluruz....

Bu şuna benziyor.. qumarda kazanılan parayla zekat vermek gibi..

veya

on tane dükkandan para çalıp
bir tane dükkan açmak gibi..

haram parayla iyilik yapılmaz.

Hırsızlıktan Bahsetmişsin, Çok Gereksiz Bir Kelime Çünkü Adam Alnının Teriyle Bir Site Kurmuş Çalışmış Çabalamış Ve Nihayetinde Sitesine Reklam Almış Bi Şekilde Para Kazanmaya Çalışıyor Ve Diyorki Biz Bunu Bağışlıyoruz Eğer Kan Bağışında Bir Yararınız Yok İse En Azından Tıklayın Bu Şekilde Bir Faydanız Dokunsun.

Diğer Bi Demişki Türkiyedden Adsense Kalkacak Bu Şekilde Devam Ederse

Bu Nekadar Doğru Nekadar Yanlış Tartışılır Bir Durum Olabilir Fakat Türkiyeden Adsensenin Kalkmasını Sağlayacak Kişiler Yine Biz Türkler Oluruz. Çenemizi Heryerde Açarsak Amerika Dahil Tüm Dünya Ne Halt Ettiğimizi Bilir Ve İstemediğimiz Birşeyi kendi Kendimize Yapmış Oluruz.

En Doğrusu Şuki Tıklanacaksa Tıklansın İnanmıyorsan Zaten Pas Geçeceksin Bu Şekilde Olayın Dibini Ararsan Sonunda Olacaklara Katlanacaksın

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
neden - 11 olduğun her cümlenden belli oluyor. bir - de benden. önce biraz düşünmesini öğren, olay burda inanıp inanmamanın dışında bambaşka bir boyut, buraya bi şeyler yazmadan önce biz neden bahsediyoruz bir anla. senin anlayışına göre hırsızlık kabahat değil, kabahat hırsızlık yapanı polise bildirmek veya dillendirip polisi işkillendirmek.
bu olay resmen hırsızlıktır sen bunu doğru buluyorsan benim gözümde sende hırsızsın.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zdearban

ne biçim bir mantıkdır bu ???

Adam çalışmış çabalamış diyorsun....

Senin söylediğin cümleyi bir de kendin okusana... Şu cümleden farkı var mı acaba ....

---- Ey güzel Allahım... Adamı ne kadar da zeki yaratmışsın... Ne kadar da güzel plan yapmış.. Ve ne kadar da güzel bir teknik kullanarak soymuş şu işyerini.... ----

Bi alkışlamadığın kalmış...

Zıppkının da dediği gibi... Resmen polisi suçlamışsın...
Ben polis olsam seni o adamla işbirliği yapmaktan içeri atardım herhalde.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya çocukça düşünmeyin şuan google ın türkiye adsense ve adwords den indirdiği paralar pazar payı vs den böle 1-2 saçma site için vazgeçmez kapatmazda.. çünkü büyük bir kazanç sağlıyor.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar -rep verseniz ne olur Allah aşkına ?
siz kalkmış googlenin parasını kıskanır dilden laflar ediyorsunuz bırakın bu işleri atını süren kovboy misali türkiyede neler dönüyor kapalı kalmışsınız internette ben dediğimi dedim tıklarsın veya tıklamazsın şikayet edeceksende gider edersin cak cak konuşmazsın maksat msj sayılarınızı yükseltim ona buna davetiyem var havası boş iş bunlar geçin

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zdearban herhalde yanlış başlık altına yazdın.
Alakasız cümleler kurmuşsun.

Biz sadece hak hukuk diyoruz.
Hakka hukuka uymayan... Başkasının parasını çalana hırsız derler..
Hırsızlığı tastik eden de hırsızdan farklı sayılmaz.

Yukarıdaki mesajında hırsızlığı savunmuştun.. Şimdi de isteyen tıklar istemeyen tıklamaz demişsin.

Evet haklısın. Allahsızlar tıklasın. Hırsızlar tıklasın. İstersen sen de tıkla.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya bırak boş ver gitsin kumda oynasın diğerleri gibi :D hiç mantık yok ki hala o paraların google dan çıktığını zannediyor :D

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yuhhhh!!!!!!!!!! diyorum başka birşey demiyorum bu tür insanlar yüzünden olan bize oluyor...

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LUGAS' Alıntı:
yuhhhh!!!!!!!!!! diyorum başka birşey demiyorum bu tür insanlar yüzünden olan bize oluyor...

İşte Size Anlatmak İstediğim Olay Buu. Herkes Sadece Kendini Düşünüyorr. Şimdi Benim Bu Konuda Savunduğum Şeyi Anlamışsınızdır.

O site sahibini uzaktan yakından tanımam, onu savunduğumu da düşünmeyin sadece düşüncelerimi yazdım herkesin dünyası farklıdır saygı duyuyorum.

BU arada o google reklamını alet eden arkadaşın forumu var tepkisini göstermek isteyen foruma üye olur ve yazar burada sesi karanlıkta kalıyor

kalbini kırdığım arkadaşlar varsa özürdiliyorum

zıpkın seni de pas geçiyorum kumda kale yapıyorum şuan

B

bedafocb

Misafir
keşke google reklamına tıklayıp reklam verenin parasını çalmak yerine AB Rh(-) kana sahip olanlar gidip kan versin die yazı yazılsaydı....
Vallahi yazık... Bundan da rant elde etmeye çalışılıyorya...

P

PatlakLastik

Misafir
OHAAAAAAAAA
Bunu yapabilen bir insan yardım girişiminde bulunuyorum diye bide böbürleniyor mudur acaba? verilen telefona alo demek istedim , turkcell deki kadın çıktı:aradığınız numaraya ulaşılamıyor dedi.

yaa allah aşkına yardım etmek isterken bi bu yolu mu buldun yaa.
yardım edecek başka hiç bir yol kalmadı mı?

hadi burdan kazandın diyelim hangi vicdanla bunu o hastaya vereceksin (ki hasta varmı oda belli değil, ki bence hiç bişey yok ortada zaten)

insanlar aptal değil yaa.

bide açık açık tıklayın yazmış yaa...
bu durumda google'a biz nasıl reklam veririz ki , sen al haybiyeden başka yere ver, benim rızam olmadan.

sözüm meclisten dışarı oraya gidip reklamlara tıklayanlar aptaldır, bunu ben demiyorum, o siteyi yapan diyor.

(ben google a form dolduracağım, hesabı kapansın, kazanıyorsa da kazanmıyorsa da kapansın)

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakanizm' Alıntı:
Emirx tıklasak ne kaybederiz ki demişsin.. Çok ama çok şey kaybedersin...
Google a reklam verenler bundan bir dönüşüm bekledikleri için reklam veriyorlar.. Sen yukarıda yazdıklarımı okumamışsın herhalde....

Sen o reklama tıklarsan benim google a verdiğim parayı benden alıp başkasına vermiş olursun.. Senin ne hakkın var buna ?

Bu resmen hırsızlıktır.. Bir hırsız ne kaybederse sen de onu kaybedersin...

Kimse robin hutluk demesin.
Robin hut u kimse izlemedi mi ?

Çocuk musunuz da iki saat robin hoot u anlatıcam size şimdi ?
O filmde halkı zenginler yönetiyorlar daha doğrusu sömürüyorlardı. Demokrasi yok kölelik vardı. Öyle olunca zenginden alıp fakire vermek değil zorbadan, halktan çalan kişiden alıp halka veriyordu robin hood.

Neyse.
Gereksiz bir site..
Gereksiz mevzular..

O reklamlara o yazıyı okuyup da tıklayan kişiler de ya aptaldır.. Ya da ..refsiz..
Laflarına biraz dikkat ederek konuş ben tıkladım yani aptal yada şer... mi oldum ve bi çok kişide tıklamıştır.
Hem senle ne alaksı var oraya tıklanınca google senin parandan mı kesiyor çok mantıksız konuşuyorsun biraz düşünde konuş....
Bide burdaki insanlara karşı biraz saygılı ol...

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Espri olsun diye robin hood lafını attık olayı nerelere çektiniz.Tabiyki yanlış bir olay bende desteklemiyorum ama çok sert çıkıyorsunuz olaylara.Tepkinizi direk google a şikayet ederek vermelisiniz böyle arkadaşlara...

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emirx' Alıntı:
Hem senle ne alaksı var oraya tıklanınca google senin parandan mı kesiyor çok mantıksız konuşuyorsun biraz düşünde konuş....

biz google a reklam veriyoruz. sitemize ziyaretçi gelsin diye öyle yardım için tıklayıp çıksınlar diye değil. ama senin buna kafan basmıyorsa daha bişey demiyorum.

hergün gir siteye tıkla sen ;)

zombieonline

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Her ne olursa olsun google a reklam verenlerin rızası olmadan para kazanması doğru değil. Gerçekten böyle bir hasta varsa Allah şifa versin inşallah iyleşir ama bu yardım işide böyle olmaz. Madem paraya ihtiyaçları var adam gibi hesap numarası versinler ulaşılabilecek bir telefon numarası versinler dileyen istediği parayı yatırsın. Ben google a hiç reklam vermedim ama eğer verseydim ve ödedim para bu tarz gereksiz siteler sayesinde bitseydi bende şikayetçi olurdum.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
----

emirx' Alıntı:
Laflarına biraz dikkat ederek konuş ben tıkladım yani aptal yada şer... mi oldum ve bi çok kişide tıklamıştır.
Bide burdaki insanlara karşı biraz saygılı ol...

Emirx sana komikhane gerekli cevabı vermiş.
Benimle ve bizimle çok alakası var.

Ufacık, Minicik, Acızık, Zerrecik aklı olan insan bilir ki o reklamı o şekilde yayınlayan ve o reklamın o şekilde yayınlandığını özünü bilerek o reklama tıklayan her insan evladı hem hırsızdır.. hem şerefsizdir.. Bu böyledir... Bana göre böyle ona göre böyle değildir.. Herkese göre böyledir... Hırsızlığın şerefsizlik olduğunu bir tek hırsızlar kabul etmez..

Emirx sen nasıl olurda halen böyle bir şeyi savunmaya kalkarsın anlam veremiyorum. Ama çok da şaşırmıyorum...

Elbette senin gibi insanlar da olacak...
Sen gir o siteye tıklamaya devam et.
Hatta benzeri bir site de sen aç.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Böyle hırsızlık yapanlkarı google şikayet etmek lazım burada istediğiniz kadar konusun değişen bişi olmaz şikayet edilmediği süece...

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla helal olsun. profosyonel bi site yapsak iyinette bu kadar hit almazdı heralde 4 sayfa olmuş baksanıza :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi