İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Allah Rızası için tıklayın

P

PatlakLastik

Misafir
Googel şöyle diyor:

Siteleri düzenli olarak program kurallarına uyumlulukları bakımından incelemekteyiz. Eğer program kurallarını ihlal eden bir site görürseniz, bize bildirin. Böylece, gerekli incelemeyi yaparız.

Bize bildirimde bulunmak için aşağıdaki adımları takip ediniz:

Yeni bir e-posta oluşturun. Mümkünse, AdSense hesabınızda kayıtlı e-posta adresinden yazın.
E-postanın konu kısmına 'AdSense Kural İhlali' yazın.
Lütfen aşağıdakileri e-posta yazınıza ekleyin:

İhlal eden websitesinin URL'si
Kural ihlalinin açıklanması
Varsa kural ihlalinin yapıldığı konum

Bu e-postayı [email protected] e-posta adresine yollayın
Geribildiriminiz AdSense programının kalitesini korumamızda yardımcı olacaktır.

kurallara uymayan siteleri bildirin.

saygılar.

A

alper120

Misafir
arkadaşlar merhaba bu nick bir arkadaşıma ayit ben internetKURDU.net

adminlerindenim.!

sitede yayınladıgımız olay gerçek sizlerin zihniyeti bu yönde olabilir ama her insan

aynı degildir boyu yapısı düşüncesi fikirleri ben size bu para google dan çıkıyor

demedim veya sitenin indexinde google reklamlarından gelecek olan para dedim burdaki

amacımız öyle veya böylede olsa sitenin indexinde açı geçen insana yardımcı olmak

inanmayacak olanlar yani sizin gibiler içinde sitede tlf: numarası bıraktım sizler

daha bunun önemini ciddiyetini düşünemeyecek insanlarsınız benim gördügüm kadarı ile

internetKURDU.net tamamen cizgidizayn internet hizmetlerine ayit olan bir sitedir

ve o siteye koymuş oldugumuz reklamlar dan gelecek olan para bizleri zengin edecek

edegil + sitede belittigimiz gibi bu insanın 6 ay boyunca kan alması lazım eger bu

reklamlardan gelecek olan para ile bir ünüte bile kan alınsa bizler için yeter + şu

an bizlerin düşündügü bir projemizdaha vardı

http://www.acilissayfasi.com/sehit/ Şehitlerimiz için yapılan bir sayfa buraya da

yine aynı şekilde google reklamlarından gelecek olan paralar ile insanlara yardımcı

olabilmek amacımız. sizlerin mantıkları anca bu kadar çalışıyorki bizler hakkında

yorum yapıyorsunuz biraz kendinizden utanın bir inceleyin dogrumudur degilmidir

ondan sonra karar veriniz site sahibi olan kişi bu yazıyı okudu ve sitedeki index i

kaldırdı ve aynen şunu söyledi. insanlar bize yardımcı olmuyorlar bizi çekemiyorlar

yaptıgımızı ve bizler hakkında ileri geri yazı yazıyorlar. belki de o reklamlardan

gelecek olan para bir hayat kurtaracaktı. ama insanların mantıkları hep

saktekarlıkla dolu bizleride kendileri gibi görüyor ....

dipnot : kullanmış oldugum nick bizi ayit degildir. bir arkadaşımızın nickidir.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnsanlara yardım için web üzerinden birşeyler yapmak istiyorsan deniz feneri bannerlarını sitene yerleştir.

A

alper120

Misafir
yerleştirmeyi düşünmedigimizi kim söyledi..! + bizim yardım ettigimiz kişi insan degilmi ?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Haram para, yardim icin kullanildiginda aklanmiyor. Paranin sahibinin size helal etmedigi parayla istersen cami yaptir, farkeden birsey yok. Zihniyet farki filan diye birsey yok burda.

M

MasterTR

Misafir
alper120' Alıntı:
yerleştirmeyi düşünmedigimizi kim söyledi..! + bizim yardım ettigimiz kişi insan degilmi ?
sanami du$tu yardim kampanyalari duzenlemek??

hem marez i$ yapip milletin hakkini yiyorsun, reklamlara kendini acindirarak tiklamaya te$vik ediyorsun ve gelmi$ pi$kin pi$kin konu$uyorsun... sabirrrrr

A

alper120

Misafir
işte sizin zihniyetiniz bu ezik zihniyeti son mesaj bundan sonra kimseye cevap verilmeyecektir..!

+ ordan gelen para haram degil sitenin linklerinden insanlardan gelen paradır!

bu senden veya başkasından bizler için önemli olan o kız çoçuguna yardımcı olabilmek siz zennediyormussunuz ki türkiyedeki zenginlerin haram yemediklerini veya başka birşey yapmadıklarını dedigimiz gibi tlf : numarasıda vermiştik biz isteyen arasın ögrensin dogrumu yalanmı oldugunu gerkirse bırak google com u internet üzerinde bulunan tum reklam sponsurluklarını koyarım buna kimse karışamaz ama bunu siz yapmış olsa idiniz..! helal olsun adam iyi düşünmüş bilmem ne bu zihniyetle yaklaşırdınız ama diyorumki bırakın şu ezik zihniyetiniz..

biraz mantıklı düşünün..! varsa tabiki..

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alper120' Alıntı:

Angelo nun söylediği şeylerin aynısını ben de söyleyecektim. Fakat ben söylediğim zaman bazı mod arkadaşlar forumda islami konuşmalarımın sakıncalı olduğunu söylüyorlar :)

Ama yeri gelmişken elbette söylemek gerek.

Denediğin yöntem yanlıştır güzel kardeşim. Haramdır.
Haram olmasının sebebi : Normalde o reklamlara tıklamayacak birisi sırf insanlara o parayla yardım edileceği iddiasını duyarak tıklayacaktır. Olan reklam veren kişiye olacaktır.. Sen o adamın cebindeki parayı çalarken o adamdan izin aldın mı ki ?

Haram parayla asla iyilik yapılamaz... Yapma daha iyi.

Ayrıca MasterTR arkadaşımızın söylediği şey de çok doğru. Bu ülkede iyilik yapmak adına para toplama hakkı sadece bazı kurumlara verilmiştir. O kurum dışında para toplayan insanlar gerçek anlamda iyilik için para toplasalar bile "DOLANDIRICI" konumuna düşerler kanunlar nezlinde.

Deniz Fenerinin izni var para toplamak için.. org.tr domainini de o şekilde alıyor.
Sende izin al. Sen de topla.. T.C. den izin alsan bile adsense reklamlarıyla para toplayamazsın.

Nasıl olur da halen öteki insanlar insan değil mi diyebiliyorsun..

Bu konu daha önce de tartışıldı.
Lütfen mantıklı düşünün.
Ben senin yaptığın şeye dolandırıcılık desem, hırsızlık desem hiçkimse bana haksızsın diyemez. Çünkü doğruyu söylüyorum.

Yanlış yoldasın.

-rep

M

MasterTR

Misafir
senin gibi uyaniklari cok gorduk biz

kimsesiz cocuklara yardim etmek isteyen mi dersin onu da yaptilar merak etme.. ayrica durum bu kadar ciddiyse bagi$ kampanyasi duzenlersin ve bagi$ toplamak icin izin alirsin! boyle nette google reklami yayinlayipta kimseyi kandirmaya hakkin yok.. sarfettigin "Ezik" icinde, kem soz sahibine aittir lafini kullaniyoruz. "-REP" sana feda olsun

A

alper120

Misafir
verecegin rep + veya - beni ilgilendirmiyor ben sadece bizim düşüncelerimizi söyledim. + sizlerin söylemiş oldugu laflara karşılık ben ezik lafını kullandım ama bakıyorum ezik lafı zorunuza gitti sanırım neyse artık ne diyelim kolay gelsin size http://www.internetkurdu.net admin i olarak sizinle fazladan bile muhattap oldum.! iyi günler.!

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Senin sitenin

http://marez.internetkurdu.net/forumdisplay.php?f=74

bu sayfasında crack dağıtıyorsun.
Bu Adsense Kurallarına aykırı. Ban sebebidir. Bilgin olsun.

A

alper120

Misafir
banlaya bilirler bu saatten sonra isterler ise banlasınlar sorun degil..

destek degil köstek çıkanlar utansın bazı konularda.. her insan aynı degildir bunu sakın unutmayın.!

M

MasterTR

Misafir
bagi$ toplama iznin olmadigi surece yaptigin dolandiriciliktir!!! her insan ayni degil haklisin

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Haklısın. Her insan aynı değildir.

Her insan aynı tuzağınıza düşmez.

Her insan duygularının sömürülmesine izin vermeyebilir.

Ama her insan da bilir ki başkasının cebinden izinsiz, ona köstek olarak çalınan parayla iyilik yapılamayacağını ve bunun haram olduğunu bilir.

Haybeye konuşuyon.. Karşında odun yok. Bizim paramızla bizden izinsiz hiçbirşey yapamazsın..

Ki yapsan bile kazandığın parayı nerede harcadığın belirsiz...

Neden bu işi google ı karıştırmadan helal yolla izin alarak yapmayı denemiyorsun da burada saçma sapan şeyleri savunmaya devam ediyorsun anlamış değilim.

M

MasterTR

Misafir
umarim buradan atilacagin gibi adsenseden de bir an once atilirsin..

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sayın iyinet admini. Konu kişisel bir konu değildir. Tüm webmasterları ilgilendiren bir konudur. Bu başlık iyi okunarak bir an önce bu -1 repli alper120 şahısın buradan banlanılmasını rica ediyorum.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
wwaaaayyyy beee aama bak haaa...hem milleti kerizliyo hem yardım yapıyo...arkadaş sen kimsinki millete yardım toplamaya çalışıyosun...Dernek misin resmi bir kuruluşmusun, kimsin sen???..Millete emeğe saygı geyiği ile çalıntı ne varsa link veriyosun sora garibana yardım ediyorum diyosun...Robin hood musun sen bee pokemon...
Hırsız herif seni, milletin yazdığı programları veya yaptığı müzikleri çal...sorada millete yardımm etmeye çalış...Bu nasıl çelişki...valla varya forumun iyice çıktı çivisi...admin abi allah rızası için kes şu adamların kafasını yaaaa

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
venom' Alıntı:
wwaaaayyyy beee aama bak haaa...hem milleti kerizliyo hem yardım yapıyo...arkadaş sen kimsinki millete yardım toplamaya çalışıyosun...Dernek misin resmi bir kuruluşmusun, kimsin sen???..Millete emeğe saygı geyiği ile çalıntı ne varsa link veriyosun sora garibana yardım ediyorum diyosun...Robin hood musun sen bee pokemon...
Hırsız herif seni, milletin yazdığı programları veya yaptığı müzikleri çal...sorada millete yardımm etmeye çalış...Bu nasıl çelişki...valla varya forumun iyice çıktı çivisi...admin abi allah rızası için kes şu adamların kafasını yaaaa

konuya alakasız kaldım 1-2 bişiler yazdım ama koptum bu konudan sadece senin siteni merak ettim mümkünse özelden iletirmisin

O

OkYaNuS

Misafir
Bide varya zeytinyağı gibi üste çıkmayıda beceriyolar.
Hayran kaldığım nokta bu :)

Çok fantastik webmaster(!)lar varya :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi