İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Allah'a emanet olun.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
sonunda zaman geldi ve bana yol göründü.herkes allah'a emanet olsun,kendinize iyi bakın.

özlüycem iyinet'i , kardeşliği,muhabbeti,ortamı kısacası herkesi :) kupa finaline kadar zamanım olsaydı'da , kupayı kazanırsak zevkle konuyu açsaydım keşke.artık renkdaşlardan biri o çoşkuyla açıcaktır , şimdiden skor tahminim 3-1 şampiyonuz :))

neyse kardeşlerim,abilerim galiba izin almıycam,zaten 5 ay birşey.hemen bitirip gelmek istiyorum,bilmiyerek kırdıysam,yanlış birşey söylediysem affola.Bir konuda forumda çok sevip ve saydığım Darkart abimle münakaşaya girmiştik,ondan özür diliyorum.eğer saygısızlık yaptıysam,o günden beri hep aklıma takıldı yanlış birşey söyledim mi acaba diye.trgy kardeşime çok teşekkür ediyorum,profil düzenlemeye izin verdiği için.

hakkınızı helal edin.haftasonu izinlerinde girebilirsem yazarım,manisa'da olanlarla görüşürüz belki.Manisa 1.Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığı beni bekliyor.

ediz yatar,şafak atar :)

T

trgy

Misafir
Hayırlı Tes(z)kereler.

Manisa İzmir'e çok yakın işin düşerse gel İzmir taraflarına. :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bi hoş oldum.
icon11.gif
askerlik, sabır gerektirir. Hayırlı teskereler.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hayırlı teskereler, benim okulda seneye biterse kısa dönem gidiyorum hemen askerlik tek tip olmadan :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Hayırlı tezkereler... İlk gün çok zeki gözükme , fazla milletle samimi olma falan :p

X

Xman

Misafir
Hayırlısıyla gider gelirsin inşallah, kısa dönem çok çabuk geçiyor inan, haftaya benim birader tezkere alıyor, aralık başında gitmişti, ne ara mayıs oldu anlamadık bile. Seninkide çar çabuk biter inşallah..

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
hayırlı tezkereler... gs-fb iddasında benim avatarıma fenerbahçenin armasını koydurduğunu unutmayacağım :) tez git tez gel inşallah :)

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayırlı Tezkereler. Vatani görevi yaptıkdan sonra aramızda görmek istiyoruz.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
hayırlı teskereler yolun açık olsun ediz. hayırlısıyla yap gel

irtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
biz manisa'dayız her zaman beklerim çayımızı içmeye.

Hayırlı teskereler.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hayırlı teskereler, iğrenç biyere gidiyorsun :p ben Manisa il jandardarmada yaptım bir gece orada kalmıştık iğrenç pisti :p ama kısa dönem olduğun için hiç merak etme çok rahat yapacaksın. Ayrıca manisa çok güzeldir. Orada tek sıkıntın eğer 5 ayıda orada yaparsan denetlemeler falan olur onun haricinde hiçbir sıkıntı yaşamazsın güle güle gider güle güle gelirsin...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Adam acemiliğine gidiyor, çıkamaz ki yemin törenine kadar kışladan...
Çay, börek, pizza fln götürün çocukcağıza; yazık...

Hayırlı teskereler (tezkere değil)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
kupa finaline kadar zamanım olsaydı'da , kupayı kazanırsak zevkle konuyu açsaydım keşke.

Hayırlı teskereler...

ah ah, ne kadar üzüldüğümü anlatamam.
Karalar bağladım konu içinde bu mesajı görünce. :D ( Dipnot:Trabzon alır kupayı yine siyah beyaz mazide kalan kupa resimlerine bakar bakar durursunuz... )

Kendine iyi bak. Bir dahaki Galatasaray - Fener derbilerinde açılan konularda seni aramızda görmeyi temenni ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi