İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Allah'a Ismarladik... .:. Shadowsong

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında bu yazıyı 1 hafta sonra daha farklı şeyler düşünerek yazmayı planlıyordum ancak ne güzeldirki bazen herşeyden emin olduğunu düşünsen bile aslında emin oldukların; bildiklerinin sadece yarısının yarısından emin olduğun, yani yine bilmeye çalıştıkların tarafından hatırlatılıyor.

Aranızda kaç kişi beni tanıyor diye sorsam 10 kişiyi geçmeyiz herhalde, hani şu örümcek ağlarının olduğu zamanlardan beri buralarda takılan ve her ağ kurulmuş forum altına tertemiz bir başlık açmaya çalışan 10 kişi. Şimdi neredeyse hepsi moderatör, forumun en çok teşekkür alan kişileri ve en sevilenleri.

Hani buralarda takılan 3-5 yönetici kılıklıyı adam olmaya çağırmıştıkda ondan sonra birer ikişer ban yemiştik. Sonra tekrar açılmalar vs... Şimdi benim ilk gelişim sırasında buralarda olan ve temiz başlık açmaya çalışan o aşağı-yukarı 10 kişilik guruba sesleniyor ve birşey anlatmak istiyorum. Diğer forum ziyaretçileri yada beni az tanıyanlar bu başlığı okumasın, onlar için burda birşey yok...

Hatırlarmısınız bilmem, geçenlerde http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=5587 adresli başlığa göz atmanızı ve neler olduğunu izlemenizi istemiştim. Avrupayi tavırlarıyla öncekileri aratmayan bir ziyaretçi ile geçen basit, soğuk ve komik, hatta aşırı komik bir olay. Hani şu hosting katilleri gibi, hatırlarsınız bir çoğunuz.
Bu konu üzerinde bana suçlamalar yapıldı. Bunlar; bahsi geçen konuda bahsi geçen şahsa AĞIR HAKARETLER yaptığım, aşağılamalarda bulunduğum ve rencide ettiğim hakkındaki suçlamalardı...
Konuyu baştan sona defalarca okudum, üst-üste, her mesajı. Alaycı tavır yada aşağılama olarak gösterilen mesajları hemde. Her mesajda mutlaka göndermelere cevap vermiş ve tekrar tekrar teşekkür etmişim. Ben bu söylenenlerin hiçbirini yaptığıma inanmıyorum ve şuan bile okurken, hala komik bir haz alıyorum. Güldürüyor beni...
Ancak tekrar geldiğimde aldığım özel mesaj bu komik havayı bir anda dağıttı. Bahsi geçen şahsın yönetici iyinetadmin' e başvuruyor ve iyinet admin benim bu başlık altında yaptıklarımı şöyle nitelendiriyor;
"moderator olarak yapmamasi gerektigi sekilde davrandigi icin"

Bu cümleden sonrasını okumadım. Hepinize, tüm dostlarıma açık olarak söylüyorum bunu. Gelen diğer mesajı ve bu mesajın devamını okumadım. Çünki beraber bunca vakit geçirdiğim ve belli sonuçlara varılıp, belli kararlar alınan bir topluluğun yöneticisi beni bu şekilde bir tanıtımla sundu ziyaretçiye. Sanırım bugüne kadar yaptıklarım, tavrım ve tutumumla ben buyum.

Bu mesajdan sonra yazdığım tüm yazı ve yorumlarımı 2 gün içinde silecek, iyinet ve platformları üzerinde hiçbirşekilde bulunmayacak ve bu forumu birdaha gelmemek üzere terk edeceğim. Bugüne kadar istenmediğim ve haksız durumla, anlayışsızlıkla karşılaştığım hiçbiryerde kalmadım, bundan sonra da kalmam.

bedavaonline , tr.st , ReferXchange , elmasgunes , zeynelkoc , erbalife_tr , sempatix , RadyoBlue , Bedavalar-Net ve diğerleri.

Hepinize en içten saygı ve selamlarını sunuyorum, başka bir yerde görüşmek üzere...

Murat "ShadowSong" YavuzKAPLAN

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
ShadowSong' Alıntı:
Aslında bu yazıyı 1 hafta sonra daha farklı şeyler düşünerek yazmayı planlıyordum ancak ne güzeldirki bazen herşeyden emin olduğunu düşünsen bile aslında emin oldukların; bildiklerinin sadece yarısının yarısından emin olduğun, yani yine bilmeye çalıştıkların tarafından hatırlatılıyor.

Aranızda kaç kişi beni tanıyor diye sorsam 10 kişiyi geçmeyiz herhalde, hani şu örümcek ağlarının olduğu zamanlardan beri buralarda takılan ve her ağ kurulmuş forum altına tertemiz bir başlık açmaya çalışan 10 kişi. Şimdi neredeyse hepsi moderatör, forumun en çok teşekkür alan kişileri ve en sevilenleri.

Hani buralarda takılan 3-5 yönetici kılıklıyı adam olmaya çağırmıştıkda ondan sonra birer ikişer ban yemiştik. Sonra tekrar açılmalar vs... Şimdi benim ilk gelişim sırasında buralarda olan ve temiz başlık açmaya çalışan o aşağı-yukarı 10 kişilik guruba sesleniyor ve birşey anlatmak istiyorum. Diğer forum ziyaretçileri yada beni az tanıyanlar bu başlığı okumasın, onlar için burda birşey yok...

Hatırlarmısınız bilmem, geçenlerde http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=5587 adresli başlığa göz atmanızı ve neler olduğunu izlemenizi istemiştim. Avrupayi tavırlarıyla öncekileri aratmayan bir ziyaretçi ile geçen basit, soğuk ve komik, hatta aşırı komik bir olay. Hani şu hosting katilleri gibi, hatırlarsınız bir çoğunuz.
Bu konu üzerinde bana suçlamalar yapıldı. Bunlar; bahsi geçen konuda bahsi geçen şahsa AĞIR HAKARETLER yaptığım, aşağılamalarda bulunduğum ve rencide ettiğim hakkındaki suçlamalardı...
Konuyu baştan sona defalarca okudum, üst-üste, her mesajı. Alaycı tavır yada aşağılama olarak gösterilen mesajları hemde. Her mesajda mutlaka göndermelere cevap vermiş ve tekrar tekrar teşekkür etmişim. Ben bu söylenenlerin hiçbirini yaptığıma inanmıyorum ve şuan bile okurken, hala komik bir haz alıyorum. Güldürüyor beni...
Ancak tekrar geldiğimde aldığım özel mesaj bu komik havayı bir anda dağıttı. Bahsi geçen şahsın yönetici iyinetadmin' e başvuruyor ve iyinet admin benim bu başlık altında yaptıklarımı şöyle nitelendiriyor;
"moderator olarak yapmamasi gerektigi sekilde davrandigi icin"

Bu cümleden sonrasını okumadım. Hepinize, tüm dostlarıma açık olarak söylüyorum bunu. Gelen diğer mesajı ve bu mesajın devamını okumadım. Çünki beraber bunca vakit geçirdiğim ve belli sonuçlara varılıp, belli kararlar alınan bir topluluğun yöneticisi beni bu şekilde bir tanıtımla sundu ziyaretçiye. Sanırım bugüne kadar yaptıklarım, tavrım ve tutumumla ben buyum.

Bu mesajdan sonra yazdığım tüm yazı ve yorumlarımı 2 gün içinde silecek, iyinet ve platformları üzerinde hiçbirşekilde bulunmayacak ve bu forumu birdaha gelmemek üzere terk edeceğim. Bugüne kadar istenmediğim ve haksız durumla, anlayışsızlıkla karşılaştığım hiçbiryerde kalmadım, bundan sonra da kalmam.

bedavaonline , tr.st , ReferXchange , elmasgunes , zeynelkoc , erbalife_tr , sempatix , RadyoBlue , Bedavalar-Net ve diğerleri.

Hepinize en içten saygı ve selamlarını sunuyorum, başka bir yerde görüşmek üzere...

Murat "ShadowSong" YavuzKAPLAN
ShadowSong, foruma cok seyler kattin.
Insanligin ve bilgi paylasiminla pekcok kisiye ornek oldun.
Aramizdan ayrilmani istemedigimi bilmeni isterim.

Cok guzel yazmissin, bu mesajin silinmesi hata olur.
Sana hayirli teskereler.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bence gitmemeli ve o değerli bilgilerini çalışmalarını bizimle paylaşmaya devam etmelisin dostum. her ne yazılmış olsada aramızdaki yerin her zaman var olacak ve koruncaktır.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bence'de gitmemelisin. Bu foruma birseyler katmis olmasan zaten kimse kal demezdi..
Ama açıkça söylemem gerekirse bahsettigin Basliktaki yazida seni hakli buldugum söylenemez.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diğer arkadaşlarım gibi ben de kalmandan yanayım. Ama en doğru kararı sen verebilirsin. Başka bir platformda görüşmek dileğiyle.

U

ulukislali

Misafir
Shadow, daha önce seni elestirmis bir kisi olarak ben de birkac kelime söylemek istiyorum. Insanin bir yerde hata yapmis olmasi, onun sürekli hata yapacagi anlamina gelmez. Mühim olan o hatadan birseyler ögrenebilelim ve tekrarlamayalim. Birkac elestiri geldi diye hemen havlu atmak dogru bir hareket mi? Burada hepimiz birbirimizi elestirerek iyi bir yerlere varmaya calisiyoruz. Bu elestiriler tabiiki yikici degil, yapici olmali ve öyle algilanmali.
Seni cok tanimiyorum, bir yerde yazdigin yaziyi dogru bulmadim ve o konuda o zaman da düsüncemi yazdim. Ama eminim ki sana yöneticilik verilmisse buraya cok katkilarin oldu.
Buradan ayrilma kararini yeniden düsünmeni ve yapilan elestirilerin yapici elestiri oldugunu düsünmeni rica ediyorum.
Mükemmel insan yoktur. Hepimizin hatalari var ve o hatalari bilmeden de olsa, yaparak dogrulari bulmaya calismiyor muyuz ?
Selamlar.
........................................www.berin.de

C

chemeng

Misafir
dostum maalesef belirttiğin yazıyı okuyamadım kaldırılmış. seni yakından tanımama rağmen forumdan takip ettiğim birisin. ve ne kadar yardımsever olduğunu sanırım kimse inkar edemez. eğer kırılmış ve böyle bir karar aldıysan bize de birşey söylemek düşmez.

yolun açık olsun... görüşmek üzere...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5