İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Allahını seven baksın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar rapturk.net i satın aldım hostum hazır bana yardım edebilecek bir kişi pm atsın lütfen.

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ya web işlerinden o kadar iyi anlamıyorum ilk defa forum kuracam domainim ve hosting im hazır ne yapıcağımı sırasıyla anlatabilecek birine ihtiyaç var

nuck3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
istersen ben halledebilirim.anlatacak vaktim yok

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Bu şekilde bakmayın olaya. Google'ye baktığımızda herşeyi veya her ayrıntıyı bulamıyoruz maalesef. Çünkü kendimden biliyorum 1 mesaj 35.000 sitede aynı şekilde paylaşılmış. Doğrumu yalan mı kimse bilmiyor. Şahsen anlasam forum işinden en sonuna kadar sana destek olabilirdim.

Ayrıca başlık iyinete açılmış, demek ki googlede aradığını bulamamış.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Serdar ben onu bilerek ve isteyerek sordum. Google kullanmayı bilseydi, burda da düzgün konu açardı. Hangi forum sistemi kurulacak? Ne gibi bir yardım istiyor? Vbullet lisanslı mı istiyor lisanssızed mı? SMF mi istiyor PhBB mi? Bunları söylemeden Allah'ını seven baksın denmez ki...

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Serdar ben onu bilerek ve isteyerek sordum. Google kullanmayı bilseydi, burda da düzgün konu açardı. Hangi forum sistemi kurulacak? Ne gibi bir yardım istiyor? Vbullet lisanslı mı istiyor lisanssızed mı? SMF mi istiyor PhBB mi? Bunları söylemeden Allah'ını seven baksın denmez ki...

Ustam acemidir belki hepimiz geçirdik. Hadi sen iyi niyetle dedin farkındayım ama arkandan 2 kişinin + rep diye sırıtması hiç hoş değil. Yeri geliyor sorun olduğunu biliyoruz ama sorunun ne olduğunu bilmediğimizden başlıkta belirtemiyoruz. Şimdi bir erkek durup dururken allahını seven diye bir başlık açarmı. Sözüm ayrıca sana değil dostum yanlış anlama sakın. Senin sözünü tersine çevirip dalga konusu yapanlara.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bence de herkes önce google amcadan en iyi şekilde istifade etmeyi öğrenmeli. üniversite mezunu eşşek kadar adam bir konu aratıyor misal çanakkale videosu yazmış aratıyor ilk çıkana tıklayacak ben olmasam ve ilk sırada bir por no video sitesi.adama ya baksana burdaki alttaki site ismine falan üste bakıyor çuk giriyor. illet oluyorum o tiplere. öğretin çevrenizdeki herkese sevaba girersiniz.

AkvaryumZevki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ustam acemidir belki hepimiz geçirdik. Hadi sen iyi niyetle dedin farkındayım ama arkandan 2 kişinin + rep diye sırıtması hiç hoş değil. Yeri geliyor sorun olduğunu biliyoruz ama sorunun ne olduğunu bilmediğimizden başlıkta belirtemiyoruz. Şimdi bir erkek durup dururken allahını seven diye bir başlık açarmı. Sözüm ayrıca sana değil dostum yanlış anlama sakın. Senin sözünü tersine çevirip dalga konusu yapanlara.

Bizim bu sözü tersine çevirdiğimizi nereden çıkardınız ki.? Biz de Ozantı ile aynı düşünceleri paylaşamaz mıyız.?

Kaldı ki konuyu açan kişi sadece hostu'um var, domain'im var diyor ve başka hiç bir şey söylemiyor ki.?
Hani dese ki ben bu domain ile Portal kurmak istiyorum, blog kurmak istiyorum, forum kurmak istiyorum bana yardım edebilecek olan var mı dese eminim ki herkes yardım eder. Ne istediğini söylemeyen kişiye nasıl yardımcı olunabilir ki.?

Ayrıca bir de şu var tabi, en azından bir konuyu bile doğru düzgün açmayı beceremiyorsanız bu sektörde ne işiniz var.? Kurulum yapmayı bilemiyor olabilirsiniz, kodlardan hiç bir şey anlamıyor olabilirsiniz, ama en azından ne istediğinizi söylemeyi bilmeniz gerekmez mi.?

Ne istiyor konuyu açan kişi anlayan varsa buyursun anlatsın o zaman :)

Portal ve Forum kurmak istiyorsa buyursun gelsin ben yardımcı olayım kendisine. Ama ne istedğini bile söyleyemiyorsa kusura bakmayın ama ++++++++++1 demekten hiç gocunmam. Kimin ne söylemek istediğini anlayıp alıntı yapıp +++1 yazacak kadar anlayışım güçlü ve kuvvetlidir merak etmeyin.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Yardım istemiş adam. Madem edemiyorsun katılma muhabbete arkadaş. Yarın birgün bir yardım konusu açarsın inş.

Ne anlattığını anlamadıysan tekrar sor, sırıtma, dalga geçme.

AkvaryumZevki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yazdığım yazıdaki son paragrafı okur musun rica etsem..? Daha yazdıklarımızı bile okumadan yorum yazıyorsunuz :) Forum ve Portal kurmak istiyorsa buyursun gelsin yardım edeyim diyorum değil mi.?

Sırıtırım arkadaş, daha yazdığımı bile okumadan beni eleştiriyorsan sana da sırıtırım :):):)

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Sırıt arkadaş umrumda mı? Benim burda bulunma amacım sırıtmak değil.

Sizin acemiyken sorduğunuz soruları şuraya dizsem standup olur.

AkvaryumZevki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim sorduğum soruları dizer misiniz buraya rica etsem :)
Bakalım Stand-up oluyor mu :) Sorduğum sadece bir soru var, onu da ben yaparım, 100 liranı alırım diyip iletişime geçen hiç kimse beceremedi :) Siz becerebiliyorsanız, kendinize o kadar güvenebiliyorsanız o sorduğum soruyu bulun ve çözüm üretin o zaman :)

Ya da siz sorduğum soruyu aramayın ben söyleyeyim, MyBB'yi SMF'ye geçirecek birini arıyorum :) Bundan da Stand-Up çıkmaz herhalde :)

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Bak arkadaş, anlamadıysan tekrar anlatıyım.

Madem arkadaşın dediğinden birşey anlamadın, çözemedin olayı, madem iyi niyetlisin. Git özel mesaj çek anlamadım diye. Ne diye şov yapıyorsunuz git googlede ara diye? Madem anlamadıysan özel mesaj çekiver. Benim kızdığım nokta bu. Burası webmaster yardım destek forumu. "Heheh amma aptalsın google ara", " adam gibi yaz birşey anlamıyoruz" forumu değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5