İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Allah'ını seven bi baksın!

G

guajira

Misafir
Google'ın, adsense'in ve TOS'unun Füsunun gelmişini geçmişini epeydir rahmetele anıyorum. o yasak bu yasak. iş kendilerine gelince her kuralı çiğnemek serbest. Şuraya bi bakın >>> eğer bizim evin yolunu bulabilirse bu benim googledan alacacağım ilk ve son çek olacak inşallah. burda ödeme onaylanmışmı? aralık ta kazandığım para yollanmışmı? acemiyim anlamıyorum da. ocaktaki paradan da geçtim hamam parası yapsın şarapsızlar.

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aralık ayınca gerçekleşen içerik ve arama kazançlarına ait 137.37 $ lık çekini yollamış olmaları lazım. Bugün yarın eline geçer herhalde. Stres yapma bizim çeklerde gelmedi hala :mad:

G

guajira

Misafir
yolte' Alıntı:
Aralık ayınca gerçekleşen içerik ve arama kazançlarına ait 137.37 $ lık çekini yollamış olmaları lazım.

demek istediğin "yollanmış olabilir" mi, "yollanmıştır" mı? eğer yollandıysan milletin burada habire bahsettiği çek numarası denen rakamlar dizisini ben niye göremiyorum? http://www.lavuk.net/adsense.JPG

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guajira' Alıntı:
demek istediğin "yollanmış olabilir" mi, "yollanmıştır" mı? eğer yollandıysan milletin burada habire bahsettiği çek numarası denen rakamlar dizisini ben niye göremiyorum? http://www.lavuk.net/adsense.JPG
Belirttiğin linke göre ödemen onaylanmamış. Onaylanmış olsa idi, Hesaplanan Ödeme satırının üstünde
Ödeme Onaylandı: Çek Numarası: xxxxxx, Çekin Tarihi: 25.Ocak.2005
gibi bir satır daha olması lazımdı.
Büyük bir ihtimalle bir promlem var.
Mejestic inde belirttiği gibi google ye mail yaz konu ile ilgili.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5