İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Allods'la ilgili ?

sevRoya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar herkese selamlar öncelikle,belki duymuşsunuzdur Allods diye bir oyun çıktı geçenlerde.İnternette videolarını falan izledim baya heyecan verici bir şeye benziyor oyunun tamamı Türkçe zaten sırf bu bile çekici kılıyor diyebilirm.
Yalnız benim şöyle bir sorunum var sağolsun ttnet sayesinde hiç bir şey indiremez,oynayamaz oldum. :( :mad: :mad:
geçenlerde bir habere rastladım oyunun kutulu versiyonu çıkmış,kota internet sorunu olanlara birebir ve sadece 15 tl.Bana gayet makul gibi geldi,oyunu oynayan arkadaşlar da fikirlerini yazarlarsa seviniirm. :)

nvidiashe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
moruk benm net gayet iyi ama yinede kutulusunuda aldm fiyat felan uygun geldi , lazım olur molur :tili
hee bide o türkçe konuda en çok hoşuma giden savaşçı orkun "Allah razı olsun" tavrı :D

sevRoya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
moruk benm net gayet iyi ama yinede kutulusunuda aldm fiyat felan uygun geldi , lazım olur molur :tili
hee bide o türkçe konuda en çok hoşuma giden savaşçı orkun "Allah razı olsun" tavrı :D
aynen fiyatı baya iyi hacı 15 tl hiç bir şey değil,indirmeyle uğraşmaya gerek yok pek.
oyunun internetteki videoları süper ya :D :D :D

nvidiashe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya hızı iyi olanlar için aslında pek sorun teşkil etmz ama kota derdi olanlar içn felaket fırsat dostum

Sahaf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya olum kutulu falan diyosunuz da bu kutuluyu alınca indirmeye gerek kalmıcak dimi? ben indirmiştim internet canavar benim :D ama benim kuzen indiremiyo kotalıymış net o yüzden alcakmış. nerde bulabileceğimizi bilen var mı acaba Allods u ??? sağolun şimdiden :))

sevRoya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya olum kutulu falan diyosunuz da bu kutuluyu alınca indirmeye gerek kalmıcak dimi? ben indirmiştim internet canavar benim :D ama benim kuzen indiremiyo kotalıymış net o yüzden alcakmış. nerde bulabileceğimizi bilen var mı acaba Allods u ??? sağolun şimdiden :))

Yok dostum kutulu alırsan indirmeye gerek yok,ben de gittim aldım 1 saat kadar önce poster falan çıktı içinden sevindirik oldum :D
Ben bizim buradaki D&R'dan aldım ama Mediamarkt,Electroworld'de falan da varmış galiba.Allods'un kendi sitesinde olması lazım kutulu versiyonun satıldığı yerler.

Bu arada oyun harbiden fena herkese tavsiye ederim :)

Gamerozzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bilemiyorum kasması bana zor gelmişti :) oyunun ilk oyuncularındanım 13. seviyeye zor gelmiştim 4 saatte :)

sevRoya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görevler felan kolay da Wow, k.o, metin2 gibi oyunlardan zor level atlanıyor. Wow da 50 olacağına burada 15 filan olursun yani :)

Usta wow oynamadım ama Metin2'den de Knight'dan da daha bağlayıcı geldi bana oyun.Ben şu an 12 lvl'e ulaştım acayip sardı valla :D
O kadar kasış bişey değil yani 1 günde 12 lvl oldum bile zaten.Grafikler şahane yalnız.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bu konuda mantık dışı bişeyler seziyorum
ilginçtir ki reklam kokusu alıyorum, konu açan ve yorum yazanlardan bir kaçı sanki aynı kişilermiş gibi.

sevRoya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuda mantık dışı bişeyler seziyorum
ilginçtir ki reklam kokusu alıyorum, konu açan ve yorum yazanlardan bir kaçı sanki aynı kişilermiş gibi.

Fikir alışverişi yapıp bilgilenmek reklam mı oluyor moderatör bey ?
Zaten oyunun kutulusunun çıktığını biliyordum alan var mı diye sormak istedim olay budur.

nvidiashe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hacılar benim kuzen indircek torrent linki varmı bileniniz varsa bi atıverin be hadi güzelim

huasPara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana da yolla hacı pm'den bi deniyim... olmadı kutulu alırız yani paraya kıyıp naablım :) :hihi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5