İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Almanca Bilen - 2 cümlenin anlamı lazım

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
# Júgendclub Dittershausen

Angeboten werden Bilder von Turnieren und Veranstaltungen des Vereins.

yukarıdaki kelimelerin anlamları nedir acaba sözlükten baktımda çıkaramadım:)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
1.sini tam çeviremedi
Youth club of Dittershausen / Dittershausen Gençlik Kulübü

2.si de yaklaşık olarak ~
"To offers become pictures of tournaments and arrangements of the association" olarak ingilizceye çevrildi.
Sosyal grubun hazırlıkları ve turnuva resimlerini alma teklifi

Çeviren URL

Almancam süpermiş yahu :)

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. Angeboten werden Bilder von Turnieren und Veranstaltungen des Vereins.
Bu kurulusun Turnuva ve müsabakalardaki resımleri öneriliyor

bende böyle çevirdim..

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler arkadaşlar fikir edinmem yeterli zaten birebir anlam olmasada olur. "Dittershausen" kelimesine çok takılmıştımda özel isim felan herhalde..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
teşekkürler arkadaşlar fikir edinmem yeterli zaten birebir anlam olmasada olur. "Dittershausen" kelimesine çok takılmıştımda özel isim felan herhalde..

buda heralde bileşik isim Ditters hausen diye dittersin ne olduğunu bilmiyorum ama

# Hausen {N} mersin morinası

# hausen {V} oturmak, tahrip etmek, tasarruf yapmak

hausen oturmak; kırıp dökmek, tahrip etmek

dizinci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Júgendclub Dittershausen
Kullandiginiz bicim yanlis
Jugendclub Dittershausen olmali u'nun üzerindeki isaret olmamali Almancada öyle bir harf yok.

Dittershausen bir semt olsa gerek.

Dittershausen Genclik Kulübü.
Arkadasin dedigi gibi Turnuva ve Organizasyon resimleri sunuluyor gibi bir anlam var.

Dipnot :
Eger google'da aratinca cikan site sizin ise google arama koydugunuz orda Google Arama yaziyor. Onu almancaya cevirmeniz lazim yoksa uygun icerik bulamayabilir cünkü lang tr diyor.

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Júgendclub Dittershausen
Kullandiginiz bicim yanlis
Jugendclub Dittershausen olmali u'nun üzerindeki isaret olmamali Almancada öyle bir harf yok.

Dittershausen bir semt olsa gerek.

Dittershausen Genclik Kulübü.
Arkadasin dedigi gibi Turnuva ve Organizasyon resimleri sunuluyor gibi bir anlam var.

Dipnot :
Eger google'da aratinca cikan site sizin ise google arama koydugunuz orda Google Arama yaziyor. Onu almancaya cevirmeniz lazim yoksa uygun icerik bulamayabilir cünkü lang tr diyor.
öncelikle yorum için teşekkürler dmozda kayıtlı boşta domain aldım domain kaydı doğrultusunda birşeyler atacağım. sayfa boşta durunca kaydı hemen siliyorlar o yüzden bi sayfa attım. düzenleyeceğim.

bilgiler için herkese teşekkürler. bundan sonra "Jugendclub Dittershausen" takılıyoruz:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5