İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Almanca?

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Konuyu nereye açacağımı bilemedim. Genel tarışma forumu burası olduğuna göre en iyi yer burasıdır herhalde.

Almanca bilen a.rkadaşlardan biri burda ne yazdığını çevirebilir mi?
- - - -
Verkaufe hier meinen Torboflotor 1000. Leider hat vor geraumer Zeit die Pumpe versagt, so dass der Abschäumer/Filter ohne diese verkauft wird. Mit etwas Geschick lässt sich aber jede Pumpe anschließen. Ich hatte außerhalb des Abschäumers selbst eine montiert (grüner Schlauch). Das Gerät ist technisch in Ordnung, hatt aber einen Riss im Abschäumerbehälter, der die Funktionsfähigkeit in keinster Weise beeinträchtigt. Mit dabei ist noch eine ausgedruckte Bedienungsanleitung und ca. 50 Filterbälle.
- - - -

Teşekkürler.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bilmiyorum ama burada bilenler var: forum.seslisozluk.com

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
babelfish'ten ingilizce'ye çevirirsen, insanların yardımcı olma ihtimali daha da artar.

G

Geveze.at

Misafir
caper' Alıntı:
Merhaba,

Konuyu nereye açacağımı bilemedim. Genel tarışma forumu burası olduğuna göre en iyi yer burasıdır herhalde.

Almanca bilen a.rkadaşlardan biri burda ne yazdığını çevirebilir mi?
- - - -
Verkaufe hier meinen Torboflotor 1000. Leider hat vor geraumer Zeit die Pumpe versagt, so dass der Abschäumer/Filter ohne diese verkauft wird. Mit etwas Geschick lässt sich aber jede Pumpe anschließen. Ich hatte außerhalb des Abschäumers selbst eine montiert (grüner Schlauch). Das Gerät ist technisch in Ordnung, hatt aber einen Riss im Abschäumerbehälter, der die Funktionsfähigkeit in keinster Weise beeinträchtigt. Mit dabei ist noch eine ausgedruckte Bedienungsanleitung und ca. 50 Filterbälle.
- - - -

Teşekkürler.

Burada benim Torboflotor 1000 i satiyorum. Cok kisa zaman önce Pompasi yari yolda birakmis. Bunsuz satacakmis. Fakat baska Pompa takilabilinirmis. Kendisi yesil boru eklemis. Teknik olarak ok mis, fakat deterjan kisminda yirtik varmis. Fakat bu yirtik hic bir yan etki yapmiyormus. Kullanim talimati ve 50 tane Filitretopu da birlikteymis

:)

Nerden buldun bunu merak ettim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakikaten, böyle bir paragraf çıkacağını hiç tahmin etmiyordum.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok teşekkürler.

Deniz akvaryumum için filtre ekipmanları gerekli, ebay'dan bulmaya çalışıyorum. Ama hiç bir satıcı Türkiye'ye ürün göndermiyor. Nasıl bir izlenim bıraktıysak artık!..

G

Geveze.at

Misafir
Pardon ya deterjan demisim nerden ciktiysa :)
Sünger kismi olacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5