İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Almancasi Olan Varsa Yardim Etsin

F

fatihgoz

Misafir
ARKADAŞLAR BEN ZANOX A ÜYEYİM VE BİR REKLAM ALDIM. REKLAMI BİR KAÇ GÜN SİTEMDE YAYINLADIM. BANA REKLAM PROGRAMINDAN BİR MAİL GELDİ FAKAT MAİL ALMANCA NE YAZDIĞINI ANLIYAMADIM. ALMANCASI OLAN BİRİSİ VARSA AÇIKLAYABİLİR Mİ?

MAİL;

Sehr geehrter Partner,

wir freuen uns, dass wir Sie für die Teilnahme am Partnerprogramm „MEIN
GLÜCKSTAG!“ begeistern konnten.

Wie wir unseren Auswertungen entnehmen, werden viele User über Ihre
Website / Ihre E-Mail auf www.meinglueckstag.de gelenkt. Leider folgt
in
den wenigsten Fällen eine Registrierung, die Conversion-Rate liegt weit
unter dem Durchschnitt.

Wir bitten alle Partner, deren Umwandlungsquote bei unter 1% liegt,
ihre
Werbemitteleinbindungen zu optimieren. Sicher haben Sie Verständnis
dafür, dass wir uns mittelfristig von Partnern, die keine oder kaum
Registrierungen für „Mein Glückstag!“ generieren, trennen müssen.

Wir sind uns aber sicher, dass Ihre Optimierungsmaßnahmen sich positiv
auf
die Conversion auswirken werden!

Vielen Dank und Grüße

Ihr „Mein Glückstag!“-Team

B

BİZİMFORUM

Misafir
sizinle ortaklık yapmaktan memnunuz..
istatistiklerimiz den bakabildiğimize göre site/email iniz den sitemize baya kullanıcı yönlendirilmekte.. malesef bunlardan kayıt yaptıranların oranı çok düşük..
işlem oranı düşük olan tüm üyelerimizden ricamız reklamlarını sitelerine eklemede optimizasyon yapmaları..
işlem oranı düşük üyelerimiz den ayrılmak zorunda kalabiliriz,bu durumda anlayış göstereceğinize inanıyoruz.

F

fatihgoz

Misafir
Yardıııııım

BİZİMFORUM' Alıntı:
sizinle ortaklık yapmaktan memnunuz..
istatistiklerimiz den bakabildiğimize göre site/email iniz den sitemize baya kullanıcı yönlendirilmekte.. malesef bunlardan kayıt yaptıranların oranı çok düşük..
işlem oranı düşük olan tüm üyelerimizden ricamız reklamlarını sitelerine eklemede optimizasyon yapmaları..
işlem oranı düşük üyelerimiz den ayrılmak zorunda kalabiliriz,bu durumda anlayış göstereceğinize inanıyoruz.
Çok güzel açıklamışsın teşekkürler fakat mail de %1 falan diyor oraları niye açıklamadın. Açıklayacak bir arkadaş varsa iyi olur.

G

Geveze.at

Misafir
fatihgoz' Alıntı:
Çok güzel açıklamışsın teşekkürler fakat mail de %1 falan diyor oraları niye açıklamadın. Açıklayacak bir arkadaş varsa iyi olur.

Orada diyorki;

Bütün ortaklarimiza kotalari (Quote) 1% in altinda olanlara Reklamgösterim optimasyonlari imkani sunuyoruz. Bunu kesinlikle anlayisla karsiliyorsunuz, orta vadede Mein Glückstag icin hic yada pekaz kayit üreten (üye yapan) ortaklari sistemimizden cikartiyoruz.

Aslinda tam ne demek istedigini anladim fakat umarim iyi anlatabilmisimdir.
Uzun lafin kisasi eger yeni üye yapmazsan yada cok az yaparsan ortakligini iptal ederiz diyor.

B

BİZİMFORUM

Misafir
işlem oranı yüzde birin altında olan üye lerimizle bağlantımızı kesmek zorunda kalabiliriz demek istiyor açıkcası.
Ben sana kestirme'den yazmıştım .
Pardon!

F

fatihgoz

Misafir
Teşekkür

Peki arkadaşlar mail çevirileriniz için teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5