İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Almanya Dc leri için ?

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Almanya da bulunan dc lerden sunucu alabilmiş arkadaşlardan
yardım edebilecek varmı . ( Satıcılar hariç )
Bir kaçına sipariş verdim. sanıyorum . sorunda bu sanmak istemiyorum emin olmak için tecrube gerekiyor :)

msn at(sistemelektronik.com) yada pm ile olabilir.

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
strato bildigim kadarı ile almanya dışına satmıyorlar.

Netdirekt veya Fastit ile çalışan oldumu aslında en çok Server4you ile çalışmak isityorum.
sipariş verirken bilgi girdigimde kör uçuşu yapıyorum. açıklamaları direk okuyamadıgım için manuel ingilizceye cevirip analamaya çalışıyorum. yetmiyor

Server4you nasıl çalışıyor bilen varmı ? kredi kartı numaramaızı vermemiz yetiyormu . yoksa fax,veya telefon ile yada bilmedigim bir yöntemlemi sunucuyu pasasını ödeyip alamıyoruz of of .. son gönderdikleri emailde telefon edin gibi bişey yazıyor. Almanca yok telefon edipte ne diyeğim. email gönderdim.

netdirekt pdf dosyası gönderdi. fax ile kart numaramızı gönderdim kaşeledim .
dogrumu yaptık . ?? bir sürü soru

!! Bu sıkıntıları neden çekiyorum !!
tr bir vatandaştan Aldıgım sempron 2600 10 gun sonra oldu duron 1300 . birde windows istedik amd sempron2600+ onuda vps verdiler.
20 gündür o server senin bu server senin dolaştırıyor bizi vatandaş.

bir adet fikri yardım edecek tecrube aranıyor :)

A

Airborne

Misafir
Alman serverleriyle calisacaksaniz cok dikkatli olun. absürt, Mp3, Avi, Mpeg, Mpg, Mov bu gibi dosyalari bazi serverler izin vermiyor. Bir senelik paranizi ödersiniz sonra bunlari yüklediniz diye sizi kapi disina birakirlar.
Eger almanlarla bu konuda basedemiyecekseniz uzak durun derim. Benim basima bir kere geldi. Avusturya serveri kullaniyordum. Neyse tel görüsmelerinden sonra is sonra tatliya baglandi ama baya bir süre server kapali kaldi.

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyarı için Sağolasın. Bu tür dosyalarla sunucuda işim olmaz zaten.
1 yıl ödemeyiz - aylık öderim. bir tek fastit 3 aylık alıyor sanırım.

hala server4you dan sunucu alan bir arkadaş tan alış verişin nasıl işledigine dair bilgi bekliyorum
saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5