İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Almanya Lokasyonlu Dedicated Aranıyor !

K

Kruis

Misafir
Arkadaşlar, firewall desteği olan; yani saldırılara göğüs gerebilecek sunucu arıyoruz. Biliyorsunuz ki saldırılar öyle yazılımla felan engellenmiyor.

AMD 3.2
1 gb ram ddr
40 gb hdd
Trafik : 1000 gb bw veya üstü
Linux - Cpanel

Not : Sunucudan çok verilen destek önemlidir, taşıma işlemleri ve APF kurulum desteği gibi işlemler satıcıya aittir. Netdirekt kabul edemiyoruz.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Aynı şehirdeler 1-2 ip blogu aynı dc de ancak ayrı firmalar ve ayrı hizmet anlayışları var

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qdin bu kadar kesin ve net bilgileri nerden edindin çok merak ediyorum ? 2 ip blockları aynı ama ayrılar. Adamlar netdirektle çalışıyorlar. Netdirekt firmasının bayisi durumundalar. Nasıl netdirektten ayrı çalışabilirler ?

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, firewall desteği olan; yani saldırılara göğüs gerebilecek sunucu arıyoruz. Biliyorsunuz ki saldırılar öyle yazılımla felan engellenmiyor.

AMD 3.2
1 gb ram ddr
40 gb hdd
Trafik : 1000 gb bw veya üstü
Linux - Cpanel

Not : Sunucudan çok verilen destek önemlidir, taşıma işlemleri ve APF kurulum desteği gibi işlemler satıcıya aittir. Netdirekt kabul edemiyoruz.

Kardeş firewall desteği olan sunucudan kastın apf ise direk o sunucuyu çöpe at. Apf port kapatmaktan başka hiçbir işlevi olmayan bir yazılımdır. Niye insanlar bunu anlamak istemiyorlar. Antidos ekinide çok basit shell scriptlerlede yapabilirsin zatenki real time bir güvenlik olmaz bu. Niye apf bfd felan kurunca insanlar kendilerini güvende hissediyolar hiç anlamıyorum :)

N

Naruto

Misafir
Kardeş firewall desteği olan sunucudan kastın apf ise direk o sunucuyu çöpe at. Apf port kapatmaktan başka hiçbir işlevi olmayan bir yazılımdır. Niye insanlar bunu anlamak istemiyorlar. Antidos ekinide çok basit shell scriptlerlede yapabilirsin zatenki real time bir güvenlik olmaz bu. Niye apf bfd felan kurunca insanlar kendilerini güvende hissediyolar hiç anlamıyorum :)

peki real time bir güvenliği nasıl yaparız ?

strong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Evet.Direkmen Almanız çok zor.Ayrıca 18 ay sözleşme yapmanız gerekiyor.

Ben bayisiyim.Benden başka bayisi de yok sanırım türkiye de

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
strato da çok sağlam firewall var .

özellikle network ü çok güçlü olduğu için güçlü saldırılara dayanabiliyorlar.

Network gücü ile tanınan bir dc dir .Sunucunuza saldırı geldiği zaman aynı anda önlemini alırlar .24 saat izliyorlar sunucuları.
Saldırılar devam etsede sunucunuzu kapatmazlar.

biliyorsunuz saldırılara dayanmanın ilk şartı network dur.

En kötü celeron 1.8 makinadan bile yüksek performans alabilirsiniz çünkü hat sağlam.Çok hızlı.Bilmiyorum kullandınız mı hiç ama kullanırsanız görürsünüz belli oranda bir hızlılık var.

Sonuç itibari ile almanyada tek çalışacağım ve çalıştığım dc dir.netdrekt vs bana güven vermeyen yerler.Benim gibi almanya düşmanını bile memnun ediyorsa emin olun bu işi hakkıyla yapıyorlar.

LT den sonra tek ve ikinci güvendiğim yer ;strato..

Saygı ve Sevgi ile..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
strato da çok sağlam firewall var .

özellikle network ü çok güçlü olduğu için güçlü saldırılara dayanabiliyorlar.

Network gücü ile tanınan bir dc dir .Sunucunuza saldırı geldiği zaman aynı anda önlemini alırlar .24 saat izliyorlar sunucuları.
Saldırılar devam etsede sunucunuzu kapatmazlar.

biliyorsunuz saldırılara dayanmanın ilk şartı network dur.

En kötü celeron 1.8 makinadan bile yüksek performans alabilirsiniz çünkü hat sağlam.Çok hızlı.Bilmiyorum kullandınız mı hiç ama kullanırsanız görürsünüz belli oranda bir hızlılık var.

Sonuç itibari ile almanyada tek çalışacağım ve çalıştığım dc dir.netdrekt vs bana güven vermeyen yerler.Benim gibi almanya düşmanını bile memnun ediyorsa emin olun bu işi hakkıyla yapıyorlar.

LT den sonra tek ve ikinci güvendiğim yer ;strato..

Saygı ve Sevgi ile..
Firewall benim bildiğim yok. Daha önce saldırıda aldığımız için biliyorum. Ve adamlar o konuda birşey yapamayacaklarını söylüyorlar.
Strato iyidir, hızlıdır, sorunsuzdur uzun zamandır çalışıyorum hattın down olduğunu görmedim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
saldırı almanız firewall olmadığını göstermez veya firewall olması saldırı almayacağınız anlamına gelmez :)

evet network çok sağlam

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
saldırı almanız firewall olmadığını göstermez veya firewall olması saldırı almayacağınız anlamına gelmez :)

evet network çok sağlam
Kaç defa dc ye firewall varmı diye sordunuz acaba?
Ben sorduğum için biliyorum. Ya siz nereden biliyorsunuz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5