İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Almanya Lokasyonlu Sunucular, İnanılmaz Fiyatlar

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Netdirekt cok iyi. uzun zamandir kullaniyorum serverlarini ve mükemmel hizlari var. Bende avusturyadayim avrupa sunucularini her zaman usa sunucularina tercih etmisimtir.
servers4you.de burdanda server kullaniyorum bu da güzel.
Makineye windows kurdurabilmek icin batu gibi isi bilen birinin olmasi gerekir tabi.
Batuyu duydum arkadasi ve serverlarini tavsiye ederim.

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Almanya lokasyonları çok hızlı oluyor gerçekten diğer ülkelere göre

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siparişin ardından 24-48 saat arasında teslim ediliyor sunucular.

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet irc ve radyo izinleri mevcut.

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vay bea biraz daha beklese imiş bunları alırdık dur az şu işde gelişelim zamanı gelince bunlarıda bünyeye alırız

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğru değil elbette. Tamamiyle karalama çalışması başka bir şey değil. Kendileri kimdir ki çok değerli bir siteleri mi vardı da çalmışız ? Barındırdığımız büyük sitelerin varlığı hatırlatmak isterim. Böyle bir şeye hiç ihtiyacımız yok. Zaten herhangi bir örnek ya da ispat yok ortada. Çıkmışlar şöyle böyle oldu yazmışlar. Tamamen hayal ürünü, kendisinin kişisel probleminden kaynaklı yazdığını düşünüyoruz.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baria' Alıntı:
Buraya tıklayarak birkaç yorum görebilirsinBende almayı düşünüyorum ama böyle bir açıkla görünce 1 daha düşünmeden edemedim?Ne derece dogru bilmiyorum
Bu forumda genellikle insanlar memnun kalmadığı servisler için başlık açarken memnun kalınan hizmetler ve servisler hakkında çok fazla yorum yer almıyor. Bugün bunu yapmak istiyorum.

1) Fdcturkey.Com
Kendilerini şahsi olarak tanımıyorum. Bir proje için unmetered sunucuya ihtiyacım olduğu için fdc'den onların aracılığıyla server aldım ve 1 ay kullandım. Bu süre zarfında hiç sorun yaşamadım. Kendilerine teşekkür ediyorum. Unmetered sunucu ihtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ederim.
http://www.fdcturkey.com
verdigin linkde ne gibi kotu seyler yazilmis basligi acan bu sekilde yazmis
yani baskasini neden karalamaya calisiliyorki
ben soyle desem sen benim sitelerimi calip kopyasini kendi sitelerinde yayinliyorsun
sadece bu mesaj yuzunden sen hirsiz kotumu oluyorsun ?? delinin biri kuyuya tas atmis 40 kisi cikarmaya calismis hikayesi kendi gecmisteki yazdigin mesajlara bak aldigin hostun kontrol panelinde sub domain acamamissin bunu aldigin hosting in support bolumu ile cozmek yerine foruma yazip cozmeye calisiyorsun
fdc den makina yada hosting alan bir kisi kalkip forumda yardim bekleyip sorununu cozmesine gerek kalmiyor zaten teknik destegi fazlasiyla var (gun 28 saat olsa 28 saat deste verecekler nerde ise )
5 ay icerisinde daha 1 sefer ticket acmadim fdc nin destek bolumunde
daha oncede yazdim meyva veren agac her zaman taslanir bu sekilde baska kenini bilmez iki kisinin mesajlari ile ortaligi bulandirmaya hic gerek yok Ispati olan birisi varsa koysun buraya ispatina hepbirlikte bakalim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5