İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ALMANYADA CALISMAK ISTEYEN VARMI?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

Anonymous

Misafir
BEN BAYAN KUAFÖRÜYÜM ÇALIŞMAK İSTİYORUM BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM

A

Anonymous

Misafir
Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı Mezunuyum. Almanyada mesleğimle ilgili bir alanda çalışmak istiyorum. Saygılarımla...

A

Anonymous

Misafir
1yılücrtli öğrt. yaptım.1yıl da dersanede çalıştım[askerde] adana da oturuyorum

A

Anonymous

Misafir
Abant İzzet Baysal Meslek Yüksekokulu Elektrik Bölümü mezunuyum. Dört senelik iş tecrübem var. Almanya'da çalışabilirim. Tekliflerinizi bekliyorum.

A

Anonymous

Misafir
BENDE ALMANYADA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.VARSA BANA UYGUN BİR İŞ HERŞEYE AÇIĞIM.
LİSE ÖĞRENİMİMİ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRONİK BÖLÜMÜNDE.TAMALADIKTAN SONRA EGE ÜNİVERSİTESİ TELEKOMÜNİKASYON BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.98-2002 YILLARI ARASINDA
END.MESLEK LİSESİNDE ELEKTRİK VE ELEKTRONİK ÖĞRETMENLİĞİ YAPTIM.BİLGİSAYAR VE İNGİLİZCE RESTİFİKAM VAR, B TİBİ SÜRÜCÜ BELGEM VAR.İLGİLİLERE DUYRULUR.

A

Anonymous

Misafir
Sayin Ozal Bey verilen bu kadar ilgiye karsilik neden bir cevap vemiyorsunuz. Lutfen boyle forumu bos ve asilsiz haberler gondermeyin.

A

Anonymous

Misafir
ben almanyada çalışmak istiyorum 2 yıllık bilgisayar programcılığı mezunuyum

A

Anonymous

Misafir
almanayada çalışmak isterim gerekli olan ne işlemler varsa yapmaya hazırım.

A

Anonymous

Misafir
Merhabalar,

ben Almanyada calismak istiyorum. Yardimci olur iseniz sevinirim. CV im asagidaki gibidir.

Saygilar
Tanju Üstünkaya

Lebenslauf

Name: Tanju Uestuenkaya

Anschrift:Yeniguen mah. 1041 sok. No:8/11
07310 Antalya/Türkei

Tel.Nr.:0090 242 3110139

Geburtsdatum, -ort:05.06.1972, Velbert/Deutschland

Familienstand: verheiratet, ein Kind

Schulbildung:1979 – 1984 Grundschule in Velbert
1984 – 1985 Pestalozzi Hauptschule in Velbert
1985 – 1988 Hauptschule in Kastamonu / Türkei
1988 – 1991 Gymnasium in Kastamonu / Türkei
1992 – 1994 Hotelfachschule in Antalya / Türkei

Beruflicher Werdegang:Hotel Serenad in Marmaris/Türkei
1994 – 1995 Als Empfänger
Militärdienst in Eskisehir / Türkei
1995 – 1996 Als Unteroffizier
Oeger Tours in Kemer / Antalya / Türkei
1996 – 1997 Als Animationsreiseleiter
Diana Travel in Kemer / Antalya / Türkei
1997 – 1999 Als Animationsreiseleiter
TouristikPlus – Call Center in Antalya / Türkei
Dez. 2000 – Januar 2001 Schulung Touristik und Flug
Februar 2001 – April 2002
Verkauf von Pauschalreisen und Flugtickets, Vorlagenerstellung

Sprachkenntnisse: Deutsch (fliessend)
Englisch (gut)
Türkisch (fliessend)

Führerschein: Gruppe E

A

Anonymous

Misafir
SARILMAYIN BU YILANLARA, ALMANYADA SANKI AZ TURK VARDA 10 TANE DAHA GOTURECEKLER..

A

Anonymous

Misafir
Adım;Bülent DAĞDELEN 14.09.1975 Hatay/İskenderun doğumluyum.
Yeni evlendim çalışmaya ihtiyacım var B sınıfı ehliyetim bulunmakta. Almanyada bulunmak için hiçbir engelim yok.Bana uygun bir iş olursa çalışmaya hazırım.

A

Anonymous

Misafir
istiyorum hadi iş ver bana!len milletle makara yapmayın buralarda baska işiniz gücünüz yokmu sizin?

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Dalgaya bak

MERHABALAR...

ALMANYADA KURULU KRAFT JAKOPS FABRIKASINDA CALIŞTIRILMAK ÜZERE 10 TURK ISCISI ALINACAKTIR BAŞVURULAR AŞAGIDAKI E-MAIL ADRESINE YAPILMASI RICA OLUNUR....

UCRET : 2300 EURO+MISAFIRHANE+UCAK BILETI

E-MAIL ADRESIM : [email protected]

ALI OZAL

Ayip denen bir sey var yani, cogu tr de yasiyan paraya ve ise ihtiyaci olan insanlara neden bu kötülügü yapiyorsun sen? bu yaptigin resmen yani terbiyesizlik, milleti kandiriyorsun dalgani geciyorsun cünkü ben JACOP ile beraber calisiyorum yani jacoptan her hafta tonlarca kahve ve süt aliyor pazarliyorum ve onlarla olan baglantim zannedersem seninkisinden daha iyi ama daha bugüne kadar jacopun isci almak isteginin oldugunu ilk senden duyuyorum aksine adamlar iscileri cikarmaya calisiyorlar, yani isci alma degil kapilarina kedi bile alacak durumda degiller islerin kesat gittiginden.

ben kendim almanyadayim ve burda bir iscinin ne maas aldiginida senden daha iyi biliyorum ve is piyasasinida senden daha iyi biliyorum ve burda yazdiklarinin palavra oldugu herkese önemle bildiriyorum.

almanyada normal maas suan 1100 ile 1700 euro, burda böyle 2300 eurolu maas veren sirket olucakta burdakilerin haberi olmucak, gitmicek öylemi? arti zaten almanyada suan bir kac milyon issiz insan var is ariyor onlar bulamadi da sen acik göz yogurdun kaymagini buldun millete burda teklif ediyorsun demi?

hem almanya burdaki türkleri allem edip gallem edip yurtdisi yapmaya calisirken almanya hükümeti vaaaay ali beyin iscilerine izin verelim gelsinlermi diceksin saniyorsun?

resmen kiniyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi