İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ALMANYADA CALISMAK ISTEYEN VARMI?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

Anonymous

Misafir
MERHABALAR...

ALMANYADA KURULU KRAFT JAKOPS FABRIKASINDA CALIŞTIRILMAK ÜZERE 10 TURK ISCISI ALINACAKTIR BAŞVURULAR AŞAGIDAKI E-MAIL ADRESINE YAPILMASI RICA OLUNUR....

UCRET : 2300 EURO+MISAFIRHANE+UCAK BILETI

E-MAIL ADRESIM : [email protected]

ALI OZAL

A

Anonymous

Misafir
NET ÜZERINDEN VERMIŞ OLDUĞUNUZ İŞ İLANINI OKUDUM
BU ILANDAKI IŞ OLANAGINDAN YARARLANMAK İÇİN
GEREKLI HASSASIYETI GÖSTERECEĞİNİZİ ÜMÜDEDEREK
SAYGILARIMI SUNARIM.

HASAN KOLOŞALİ

A

Anonymous

Misafir
TEMASA GECMEK ICIN EMAİLLERINIZI BEKLIYORUM.......
ALMANYADAKI INSAAT SIRKETLERINE DUYRULUR
ŞUAN SIRKETIMIZDEKI CALISAN GURUPLARIN FORMEN DAHIL
İŞCİLERIYLE BERABER YURTDIŞI OLANAKLARINDAN YARARLANMAK İÇİN
OLANAK ARAMAKTADIRLAR........ÜÇKARINSAAT.NAKLIYAT.LTD.ŞTİ
ELAMANLARIN YURT DISI TECRUBELERI YETERI KADAR BULUNMAKTADIR

IRTIBAT IÇIN TELEFONLARIMIZ

HASAN BEY
0533 721 13 75
0542 242 8113

A

Anonymous

Misafir
merhaba
Ben 21.05.1972 konya doğumluyum.Asıl mesleğim elektirk-elektronik. Eğer uygun olursa firmanızda çalışmak istiyorum.

A

Anonymous

Misafir
Calismayi cok isterim tabii ki..!!
Ben Bursada yasamaktayim ve 24 yasindayim askerligimi bitirdim. Endüstri Meslek Lisesi Elektrik blm.'ü mezunuyum.. Ve ne is olursa Almanya gibi bir ülkede calismaya hazirim..
Umarım Olumlu bir cevabınızı alabilirim..
Sevgi Ve Saygilarimla..

A

Anonymous

Misafir
Calismayi cok isterim tabii ki..!!
Ben Bursada yasamaktayim ve 24 yasindayim askerligimi bitirdim. Endüstri Meslek Lisesi Elektrik blm.'ü mezunuyum.. Ve ne is olursa Almanya gibi bir ülkede calismaya hazirim..
Umarım Olumlu bir cevabınızı alabilirim..
Sevgi Ve Saygilarimla..

A

Anonymous

Misafir
Merak ettigim sey ise acaba neden türkiyeden isci ariyorsun?

Almanyada isci bulma kurumunda bir sürü isci var iken, hemde oldukca yüksek bir Aylik veriyorsun almanya bakimina göre üstelik bir cok sey bedava veriyorsun ?? yoksa verecegin is icin almanyada hicmi isci bulamadin?

türkiden almanyaya isci gitmesine hayir demem ama bu is insallah hayirli bir istir!!

Mmmmmmm?

Hayirlisi olsun bakalim!! gercekten merak ettim bu isi almanyada gercekten sorusturmak isterdim nasil bir is imis.

Isvereni bu yazi ile kötülemek istemiyorum. sadece cok merak ettim.

A

Anonymous

Misafir
Yüksekokul Elektronik mezunuyum. Almanya'da çalışmak istiyorum. Saygılarımla.

A

Anonymous

Misafir
Almanya'da çalışmak tabiki isterim. Zaten şu anda ben bir alman şirketinde çalışıyorum

A

Anonymous

Misafir
EVET AMA BU OLANAK HAKKINDA BİZE BİRAZ DAHA AÇIKLAYICI OLURMUSUNUZ ŞİMDİDEN SAOLUN.

A

Anonymous

Misafir
selam ben endüstri meslek lisesi bilgisayar bölümü mezunuyum gercekten bizim gibi gençler için çalışma imkanı varsa bu konu hakkında bilgilendirilmek isterim..

A

Anonymous

Misafir
iyi günler ben balıkesir üniversitesi bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliğinden mezun bu sene mezun oldum. yazılımda kendi çabalma bazı çalışmalarım var teknik sersvistede çalıştım...
eğer benim için uygun ve sizin içinde uygun olursa çalışabilirim...
saygılar
mail adresim [email protected]

A

Anonymous

Misafir
SELAM BEN ORTA DERECE BİLGİSAYAR,İNŞAATCILIK,LOKANTACILIK.VE TEZGAHTARLIK TA TECRÜBEM VAR TERCİH OLURSA ASLINDA USTALIK İSTEMEYEN BİR ÇOK İŞTE ÇALIŞIRIM.BAY

A

Anonymous

Misafir
EVET BEN SOĞUK DEMİRCİYİ AĞABEYİM VE ÜÇ KARDEŞİMDE İNŞAATCIDIR
AĞABEYİM: 1972 MARANGOZ
BEN : 1976 SOĞUK DEMİR
KARDEŞİM : 1978 MARAONGOZ
KARDEŞİM :1980 SOĞUK DEMİR

A

Anonymous

Misafir
BU KONUNUN DOĞRU OLDUĞUNU İSPAT ETMELİSİNİZ. YURT DIŞINDA YASAL YOLLARDAN İŞÇİ TRANSFERİ HÜKÜMETLER ARASI SÖZLEŞMELERLE YAPILIR.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5