İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

almanyada eğitim almak isteyenler

viksat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Almanyada okumak eğitim almak dil kursuna gitmek isteyenlere 500euro ya tüm işlemlerinizi garantili hallediyoruz . Unutmayın dünya artık globalleşiyor ve iyi derecede dil bilmek iş başvurularında çok büyük bir artı olarak size geri dönüyor . Aynı zamandada büyük yerlerde okuyan insanları kapasite ve dünyayı görüş ufukları büyümektedir. Yani dışarıda üniversite okumanızın yada eyitim almanızın kariyerinize katacağı çok büyük artıları olacaktır. Sizi daha iyi imkanlar bekliyecektir
neler yapıyoruz peki_?
*Almanyada ögrenciye okuyacagi bölüme kayit yaptirıyoruz
*Dil kursuna kaydını yapıyoruz
*Hastalık sigortasını yapıyoruz
*Kalacak yurdunu ayarlıyoruz
*Vize için gerekli tüm evrak ve dökümanları hazır ediyoruz
dosyayı elinize veriyoruz
size dosya ile konsolosa gidip vizenizi almak kalıyor. Hepsi bu kadar

düşünen bilgi almak isteyen arkadaşlar yazsınlar msn adreslerimi profilimden alabilirsiniz saygılar

msn: [email protected]

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tanıtım eksik!

Öncelikle böyle bi duyuru için kendinizi yeterince tanıtmamışsınız. Yanlış anlamayın bu yolla dolandırıcılık haberleri sıklıkla kulağımıza geliyor. bir mail adresi yerine şirket göstermeniz daha güven verici ve ayrıca dosyayı alıp konsolosluğa gidince asıl iş orda başlıyor konsolosluk geri çevirebilir ve verdiğiniz para yanabilir sanırım bu konudada bilgi verirseniz ayrıca sevinirim, bazı arkadaşlar için 500 euro çok ve işin içinde hayallerde var tabiki. Buna ek olarak burdan böyle bir tanıtım yaptınız madem sık sorulacak sorularıda ilave etseniz bence :

1 - Pasaport ve vize masrafları nekadar tutar? ( bilmeyenler açısında )
2 - Kabulü söz konusunda yurdun aylık ücreti nedir? Ve ekstra ücret varmı yokmu?
3 - Eğitim süresi hakkında bilgi
4 - En önemlisi adaylarda olması gereken asgari kriterler nelerdir?
Gibi......

Tekrar yanlış anlamayın diyorum, sadece kendinizi ve firmanızı tanıtarak ve önemli bilgileri vererek bunu düşünen insanlara güven vermeniz gerekiyor.

NOT : Gerekli teminatı ve temel soruların cevabını verirseniz ilk adayınız Benim

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ibryas güzel noktalara değindin arkadaştan açıklama bekliyoruz

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğitime eyitim diyen birine siz olsanız güvenir misiniz?

viksat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar tek şart lise diploması ve öss sonuç belgesi ve öss de barajı geçmek bunlar olmassa kesinlikle ayarlanamıyor

viksat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle böyle bi duyuru için kendinizi yeterince tanıtmamışsınız. Yanlış anlamayın bu yolla dolandırıcılık haberleri sıklıkla kulağımıza geliyor. bir mail adresi yerine şirket göstermeniz daha güven verici ve ayrıca dosyayı alıp konsolosluğa gidince asıl iş orda başlıyor konsolosluk geri çevirebilir ve verdiğiniz para yanabilir sanırım bu konudada bilgi verirseniz ayrıca sevinirim, bazı arkadaşlar için 500 euro çok ve işin içinde hayallerde var tabiki. Buna ek olarak burdan böyle bir tanıtım yaptınız madem sık sorulacak sorularıda ilave etseniz bence :

1 - Pasaport ve vize masrafları nekadar tutar? ( bilmeyenler açısında )
2 - Kabulü söz konusunda yurdun aylık ücreti nedir? Ve ekstra ücret varmı yokmu?
3 - Eğitim süresi hakkında bilgi
4 - En önemlisi adaylarda olması gereken asgari kriterler nelerdir?
Gibi......

Tekrar yanlış anlamayın diyorum, sadece kendinizi ve firmanızı tanıtarak ve önemli bilgileri vererek bunu düşünen insanlara güven vermeniz gerekiyor.

NOT : Gerekli teminatı ve temel soruların cevabını verirseniz ilk adayınız Benim

S.A.
Biz dolandirici felan degiliz, haram paradada gözümüz yok. Her is icin sirketmi kurmamiz lazim. Biz foruma yazdik, yappabildigimiz isleri. Asil is Konsolosluktan sonra basliyor diyen Arkadasim.. Konsolosluk sana vize vermese o bizi ilgilendirmiyor, kimisi Askerlikten kurtulmak icin basvuruyor, amaci okumak felan degil, böyle insanlara vize vermezler tabi. Akli basinda ise, ve gercekten okumak icin geliyorsan alirsin. Yaptiklarimiz sunlar demistim..

Almanyada okumak istedigi bölüme, mümkünse kayit yaptirmak.

Universitenin sart kostugu dil kursuna kayit yaptirmak.

Aylik Kirasi 200 Euro olan Yurt tutmak.

Hastalik Sigortasi islerini ayarlamak.

Bunlari yapiyoruz, ve senden hic bir ön ödeme beklemeden.

Islerin bittikten sonra dosyan Tr de hazir, istedigin zaman parasini verip dosyani teslim alirsin.

Bizim bu kadar isle ugrasmamiz 500 euroya deger sanirim.

Isi yokusa sürmenize gerek yok.

Pasaport Fiyatini gibi basit isler hakkinda bilgi vermek bize düsmez, biz isin zor olan tarafini hallediyoruz. Pasaportun ne kadar oldugunu bir zahmet kendin arastir.

Baska sorusu olan Almanyadaki Eleanimiza msn ile ulasabilir.

[email protected]

Ciddi olanlar, ve en azindan Öss Belgesi ve Lise Diplomasi olanlar eklesin.

Lise Diplomasi ve Öss Belgesi Olmayan, hic eklemesin.

kalin saglicakla

viksat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğitime eyitim diyen birine siz olsanız güvenir misiniz?

AntiTRust, Senin gibiler Insanlarin kücük hatalarini yüzüne vurmak ilemi geciyor. Bravo sana Eyitimin Egitim oldugunu kafan almis, ama bilmedigin bir sey var,.

Herkes senin gibi Tr de yasamiyor, ve Türk Klavyesi yok. Klavyede Yumusak g olmadigi icin yazdik. daha sonra klavyesini ayarladı ve sorun ortadan kalktı! Bunlarida düsün.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"eyitim almak dil kursuna gitmek isteyenlere 500euro ya tüm işlemlerinizi garantili hallediyoruz . Unutmayın dünya artık globalleşiyor "

Yuh artık insan daha fazla ne kadar sallar bilemiyorum.
yumuşak G tuşunuz yok ama ı , ş , ü harflerinizi cebinizden çıkardığınız touchpad ile mi yazdınız ?

Ben yukardaki cümleleri yazdıktan sonra Sevgili arkadaşım kaba tabirle yediği haltı aklı sıra düzeltmiş.

"Konu viksat tarafından (Bugün Saat 04:00 ) değiştirilmiştir.. " allahım nasıl zeki insanlar yaratıyorsun ve biz bunları takip ederken inan zorlanıyoruz.

insanları kandırmaya çalışmaktan vazgeçmelisiniz artık.
en önemlisi de "karşınızdaki insanların zekasını ASLA küçümsemeyin"

viksat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"eyitim almak dil kursuna gitmek isteyenlere 500euro ya tüm işlemlerinizi garantili hallediyoruz . Unutmayın dünya artık globalleşiyor "

Yuh artık insan daha fazla ne kadar sallar bilemiyorum.
yumuşak G tuşunuz yok ama ı , ş , ü harflerinizi cebinizden çıkardığınız touchpad ile mi yazdınız ?

Ben yukardaki cümleleri yazdıktan sonra Sevgili arkadaşım kaba tabirle yediği haltı aklı sıra düzeltmiş.

"Konu viksat tarafından (Bugün Saat 04:00 ) değiştirilmiştir.. " allahım nasıl zeki insanlar yaratıyorsun ve biz bunları takip ederken inan zorlanıyoruz.

insanları kandırmaya çalışmaktan vazgeçmelisiniz artık.
en önemlisi de "karşınızdaki insanların zekasını ASLA küçümsemeyin"

Hocam senin bir derdinmi var? Bir derdin varsa sana baska care bulabiliriz belki, elimizden geldigi kadar. Bu isimi tek kisi kullanmiyor. Ben Almanyadan cevap yaziyorum, diger eleman Tr den cevap yaziyor. Cok merak ediyorsan Ip numarasindan baksin moderatorlar.

Niye isi yokusa sürüyorsunuzki, . Almanyada okumak niyetinde olmayan yazmasin cevap, sizin elestirebileceginiz kisiler degiliz biz.

Kücük bir Hatayi ne kadarda büyülttünüz. Tamam biz Türkce yazamiyoruz, Almanca devam edelim,

ich hoffe dann ,wirdst du mich verstehen. Solche Personen wie du werdem Im Leben nie Glücklich. Also sei lieber ruhig CMYLMZ. Lass die Leute Ihre Arbeit machen.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim şahsınla degilde yaptığın yada yapmaya çalıştığın şeyle alakalı sorunum var.
insanları nasıl kandıracağınızı şaşırmış durumdasınız.

önce TR karakterimiz yok sonrada iki kişi kullanıyoruz.

bu arada merak ettim "Bir derdin varsa sana baska care bulabiliriz belki"
Nasıl bir çare bulacaksınız ?

daha international bir dille devam edebiliriz istersen

"nobody is fool like you. i hope you understand US "

viksat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim şahsınla degilde yaptığın yada yapmaya çalıştığın şeyle alakalı sorunum var.
insanları nasıl kandıracağınızı şaşırmış durumdasınız.

önce TR karakterimiz yok sonrada iki kişi kullanıyoruz.

bu arada merak ettim "Bir derdin varsa sana baska care bulabiliriz belki"
Nasıl bir çare bulacaksınız ?

daha international bir dille devam edebiliriz istersen

"nobody is fool like you. i hope you understand US "

Insanlari kandirmaya ihtiyacimiz ve senin gibiler ile tartismaya zamanimiz yok kocum. Mesajlari gözlerini ac oku. Bütün isler tamamlandiktan sonra Dosyayi Tr den alacak. Tr den kimden alacak diye düsünebilsen, iki degil daha fazla kisiden calistigimizi anlarsin. Benden sana bir abi tavsiyesi, Forum sana bagimlilik yapmis, kopamiyorsun, biraz kendine gel, tras ol, kahvalti yap sabahlari, hece erken yat. Bu gidisle kafa kalmayacak sende. Neyse seninle tartismak istemiyorum. Cok tartismak istersen Ya ben Merter e geleyim, yada sen beni ara. Tel : 0049 170 263 23 90

bukotezo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz dolandirici felan degiliz, haram paradada gözümüz yok. Her is icin sirketmi kurmamiz lazim. Biz foruma yazdik, yappabildigimiz isleri. Asil is Konsolosluktan sonra basliyor diyen Arkadasim.. Konsolosluk sana vize vermese o bizi ilgilendirmiyor, kimisi Askerlikten kurtulmak icin basvuruyor, amaci okumak felan degil, böyle insanlara vize vermezler tabi. Akli basinda ise, ve gercekten okumak icin geliyorsan alirsin. Yaptiklarimiz sunlar demistim..

Arkadaşlar böyle ne idiğü belirli olmayan insanlara zaten aklı başında olanlar güvenmez. Böyle bir iş yapıyosan eşek gibi gidip şirket kuracaksın tabi havadan 500 euroyu cebe at ne vergi öde ne bişey yap çok akılısın sen.

Yurtdışında okuma niyeti olan arkdaşlar için nerdeyse tüm şehirlerde çalışan yurtdışı eğitim şirketleri var bazıları okullardan ücret aldığı için size bu işleri ÜCRETSİZ ayarlıyor.

Lütfen bu tarz dolandırıcılara güvenmeyelim.

Moderatör arkdaşlardan ricam bu konun kapatılması ve bu üyenin üyeliğinin gözden geçirilmesi.

tdnem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten konu baştan saçma dsd almak öyle kolay bir iş değil.. türkiyenin en iyi almanca eğitimi veren lisesinden mezunum (gothe tarafından belgeli) ve 90 da 5 kişi dsd alabiliyor.. en az 1 sene dil öğrenemye çalışıcaksınız ki beceremiceksiniz muhtemelen bunu göz önünde bulundurun...

yani bu iş dil kursuna kayıt yaptırmakla bitmiyor

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
S.A.

Almanyada okumak istedigi bölüme, mümkünse kayit yaptirmak.

Universitenin sart kostugu dil kursuna kayit yaptirmak.

Aylik Kirasi 200 Euro olan Yurt tutmak.

Hastalik Sigortasi islerini ayarlamak.

Bunlari yapiyoruz, ve senden hic bir ön ödeme beklemeden.

Islerin bittikten sonra dosyan Tr de hazir, istedigin zaman parasini verip dosyani teslim alirsin.

Bizim bu kadar isle ugrasmamiz 500 euroya deger sanirim.

Isi yokusa sürmenize gerek yok.

Pasaport Fiyatini gibi basit isler hakkinda bilgi vermek bize düsmez, biz isin zor olan tarafini hallediyoruz. Pasaportun ne kadar oldugunu bir zahmet kendin arastir.

Baska sorusu olan Almanyadaki Eleanimiza msn ile ulasabilir.

[email protected]

Ciddi olanlar, ve en azindan Öss Belgesi ve Lise Diplomasi olanlar eklesin.

Lise Diplomasi ve Öss Belgesi Olmayan, hic eklemesin.

kalin saglicakla

Bence hiçte güven vermiyorsun.

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle olaylar imkansız şeyler 500 euro dyup sadece 500 euro ile bitecek sanmayın aylık asgari cebinizden en az 2000 - 3000 euro yiyeceksiniz..

Bu adamların yapacakları işleri kendiniz yapabilir , gidip bir yeminli tercüman veya konsoluslok etrafından ki gel abi biz ayarlayalım diyen vatandaşlardan daha ucuza ayarlayabilirsiniz.

Pasaport basvurusu 1 yıllık alsanız dahi
136.5 ytl + pasaport ücreti 75 ytl
yurt: Aylık en az 200 euro oda o yurttan ne beklersen..
1500 eurodan aşağı olamaz dil kursu oda ne kadar kaliteli ise..
Yemek masrafları , yol masrafı
Türkiyeden almanyaya gitmek 300 euro hesapla en az ..
hadi vize cıksın.. oraya gittikten sonra tekrar 1 yıllık vize almalısınız bunun için extra 150 euro alırlar.
sonra en az bankada güvenlik amacı ile 5000 eurodan fazla para isteyebilirler..
okul masrafları ve extra masrafları hiç bilmiyorum.. Bunlarda minimum fiyatlardır..

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Anlatamadık hala!

Türkçeyi yazamamanı anlarım ama Türkçe de mi anlamıyosun dostum, Ben sana dolandırıcısın demedim, hemen yeminler edip kendini aklamaya çalışma sana kara diyen yok. Dediğin işlemleri yurtdışında akrabası olan herkez yaptırabiliyor ve dediğin işlemleri yapan şirketler var ( VERGİSİNİ ÖDEYEN! ) . Para kazanmak seninde hakkın ama arkadaşım usulü var herşeyin, bu tavır ve anlayışsızlığınla üzgünüm burdan ekmek çıkmaz sana. Yapılan eleştiriler ağır da olsa burdakiler hep dost tavsiyeleridir yanlış anlama, Yok ben yanlış anlarım diyosan da canın sağolsun!

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Insanlari kandirmaya ihtiyacimiz ve senin gibiler ile tartismaya zamanimiz yok kocum. Mesajlari gözlerini ac oku. Bütün isler tamamlandiktan sonra Dosyayi Tr den alacak. Tr den kimden alacak diye düsünebilsen, iki degil daha fazla kisiden calistigimizi anlarsin. Benden sana bir abi tavsiyesi, Forum sana bagimlilik yapmis, kopamiyorsun, biraz kendine gel, tras ol, kahvalti yap sabahlari, hece erken yat. Bu gidisle kafa kalmayacak sende. Neyse seninle tartismak istemiyorum. Cok tartismak istersen Ya ben Merter e geleyim, yada sen beni ara. Tel : 0049 170 263 23 90

oooo merterde olduğumuzu da öğrenmişsin.. gerçi saklı gizli bir bilgi degildir bu ama. her gelene kapımız açık kahvemiz sıcaktır. AMA ADAM OLANA !
Senin tabirini kullanmak gerekirse.
karşındakinin yaşını bilmeden yazan dürzülere degil.

önce adam olup insanların sizin hakkınızdaki düşüncelerine saygılı olmayı öğrenin.

aspmeraklisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
almanyadaegitim.info ve google da diger yararli siteler

Arkadaslar,

500 eur kisilere ya da kuruluslara vermeye hic ihtiyaciniz yok inanin. Internette kaynaklar mevcut
Örnegin googleda hemen buldugum siteler
http://www.almanyadaegitim.info sitesinden tamamen ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz .
http://www.uni-stuttgart.de/AKTS/Almanyada_Egitim_/almanyada_egitim_.htm

Forumlarda da Almanyada okuyan bircok kisiler size cevap veriyor yardim ediyor.

Tabi ki arkadasin emegine de saygi duymak lazim fakat bu devirde 500 EUR öyle kolay kazanilmiyor, ayrica tabi ki de sirket kurman lazim (hic olmazsa enaz sahis sirketi yani gewerbe) Almanyada yenisin tahminimce , bi de gitmis telefonunu yazmissin insallah seni birisi Finanzamt "vergi dairesine" sikayet etmez , ederse senin ögrenciligin de oturumunda Almanyada yanabilir. Cezalar bile alabilirsin .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi