İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Almanyada YaŞayan ArkadaŞlar ...

A

altar

Misafir
inansümer' Alıntı:
ben 1 senedir almanyadayim.hayat sartlari türkiyeye göre kat kat iyi.ama insanlar soguk.ayni buzdolabi.ekonomisi cok iyi ama eskisinden kötü.ama calis calisma paran geliyor.yani issizlik parasi var.cocuk parasi var.yani para durumu iyi.alismak cok zor dil.yabanci dil kolay degil ama ugrasirsa ögrenmeye neden ögrenmesin?burda kendini fazla sikmamali herseyi oluruna birakmali.rahat olmali.bide gelmekten zarar cikmaz.ama sunuda söyliyim gelmekte o kadar kolay dil .karisinin calismasi lazim.yada alman vatandasi ise sorun yok.ama dedimgibi gelsin görsün.keine angst.keine strest.

hehe espri yapan insanları seviyorum, baksanıza adam almanyanın soğuk atmosferine rağmen hala insanları güldürebiliyor :p

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla benimd ebir gelme projem var ama tabi türkiyeden 1 yıla kadar evlenmessem benden gitmeyi düşünüyorum akrabaların kualkalrını biraz cınlatıcaz ama abaklaım 1 seneye kadar evlenemssem benden gitmeye hazırlanıyorum.. yavaş yavaş adım attım bakalım..

Y

yonkayra

Misafir
Herkese merhaba....
Bugunlerde degisik ulkelerdeki hosting sirketlerini arastiriyordum da... Amerikayla calisiyorum memnunum ama bir de diyorum Almanya'yi denesem... Daha ucuz ve uygun bir dedicated hosting firmasi bulabilirmiyim? Ama almancam yok tabi sahibi turk olmali, yada sirkette turkce konusan birileri...
Bildiginiz boyle almanya da turk hosting firmalari varsa bana linklerini yazabilirmisiniz???

Y

yonkayra

Misafir
iyide almanca bilmiyorum ki... Hangisi turk sirketi anlayamam ki.... Bu arada "oyle birisi aramizda olabilir" diyen arkadasim: o hosting sirketinin biliyorsan linkini de bir yazsan:)))

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında arastırmak lazım bu almanya olayını , sistem mühendisleri için çalışma şartları uygunmu vss diye ama buradada dil sorunu ortaya cıkıyor , ancak türk bir şirket bulmak lazım ..

gamend kızları güzelde , veriomu :D

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger basarılıysan webte acık cok fazla almanyada benim üniden kankam turkwebmaster.com un sahibi gitti gayet memnun burslu bi okula yerlestirdiler zehir.org un sahibiydi bayadır görüşemiyoz gerci kanka senide ösledim murat kardesim :(

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
crawler' Alıntı:
aslında arastırmak lazım bu almanya olayını , sistem mühendisleri için çalışma şartları uygunmu vss diye ama buradada dil sorunu ortaya cıkıyor , ancak türk bir şirket bulmak lazım ..

gamend kızları güzelde , veriomu :D

ehehe sen onu bana sor :D
Son Gittigimde ortalıgı karıştırmıştım
3 kızla aynı anda cıkarken ( Alman-Yunan-İranlı ) Alman hariç el sürdürmemişti :D
ne günlerdi be. çömezdik falan ama iyi günlerdi hea :rolleyes:

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Almanya hey gidi günler hey.2 sene önce yazın gitmiştim.Tamda lisenin karşısında dayımların evi olunca güzel oluyo.gerçi almanca yok pek bişi yapamadık ama havuz da yapmadığımız kalmamıştı.para olsada tekrar gidebilsem tatile.:(

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tek Sorun Vize.
Vizeyi almak için çok ugrasıyoruz. Sabah Gidip akşama kadar işlemleri takip etmek gerekiyo.
Sırf Bu Eziyetten çekindigim için gidemiyorum almanyaya
yoksa niye gitmeyim ( kerizmiyim ) düsseldorfun güzel kızlarına | kölnün sevkapelligine girmeyim :D

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla benim vize sorunum yok yeşil pasaport var istediğim zaman gidebiliyorum.ama işte şimdi de para yok :(

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala almanya gelme planlari yapanlar mi var?
bende burdan kacmanin planlarini yapiyorum :)

H

hikayebul

Misafir
mp3master ne is yapiyorsun,yada neden yesil pasaport var sende ? Bende onun babasi var babam burda konsolos yardimcisi,Kirmizi pass yani eheh.(Burasi:Nigeria) :D

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeşil pasaportu memurlara ve ailesine veriyolar :) bizimkiler banda çıkartmıştı

H

hostcu1

Misafir
o yeişl pasaporttan anca 18 yaşına kadar yararlanabiliyosun 18 yaşından küçüksen zaten anca gezmeye gidersin almanyayı:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5