İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Almanyadan Server almak isteyenlere yardimci olunur

Rûmî

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese Merhabalar Arkadaslar,

kisa bir ilan vermek istiyorum

Almanyada Dedicated Server almak isteyenler, almancasi olmayanlar. Bu konuda sizlere yardimci olabilirim. Biliyorsunuzdur Almanyada server ler cok ucuz ve cok cazip. Ayarlama, Iletisim ve daha bir cok konularda yardimim tokunur ufak bir ücret karsiliginda.

Hakkimda:
- Almanyada yasiyorum
- 25 yasinda
- Burda fransiz bir IT-Programci Sirketinde calisiyorum
- Kendimin bir kac Dedicated Serverlerim var
- Güvenilir ve isini Kaliteli yapan

Yardimci olabilecegim Providerler:
- www.keyweb.de (kendimin burda bir server var)
- www.hosteurope.de (burda da kendimin bir serveri var)
- www.strato.de (burda da kendimin bir serveri var)
- www.1und1.de
- www.netdirekt.de
- ve daha cok...

tüm islemlerde, full hizmet verirlir.

ÖzelMesaj dan ordan da MSN den irtibate gecebiliriz.

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

Sizinle gorusmek isterim..MSN veya mail adresinizi P.M olarak gonderirseniz sevinirim.

Saygilar.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Almanyada makineler yıllık olarak kiralanmakta. Bizim insanımız da yıllık olarak makine kiralamaz. Sizin işiniz zor. Aynı şeyi bende almanyada yaşayan bir arkadaşım vasıtası ile düşünmüştüm. Biz en azından 3 aylık server ücretini peşin almayı düşündük, malesef bu ücreti ödemeye kimse yanaşmadı. :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
t-online.de
strato.de
1und1.de
Bizde şu anda bunlarla çalışıyoruz. 1und1.de vps var ama sağlam değil. x64 sorun çıkartıyor. Ama fiyatlar çok uygun.
t-online.de 4 ayda 1 defa 5 saatlik kesinti oldu.
strato.de 5 aydır 1 defa bile tık demedi.
Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Destek hiç almadık. Sadece diskleri tekrar böldürmek istedik. Yapayız dediler.
Sözleşmede ne yazıyorsa odur. Onun dışında herhangi bir şey yaptıramazsınız.
Dediğim gibi 5 ayda 1 defa bile kesinti olmadı.
Adamlar sözleşmeye göre hareket ediyorlar. Yani sana hizmetini mecburen karşılıyorlar. Yoksa dava edebilme hakkın var.
Server kontrol panelin var. Format atma imkanı tanıyor.

Rûmî

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Almanyada makineler yıllık olarak kiralanmakta. Bizim insanımız da yıllık olarak makine kiralamaz. Sizin işiniz zor. Aynı şeyi bende almanyada yaşayan bir arkadaşım vasıtası ile düşünmüştüm. Biz en azından 3 aylık server ücretini peşin almayı düşündük, malesef bu ücreti ödemeye kimse yanaşmadı. :)

yillik olarak kiralanmaktaydi, simdi aylik olarak sorun degil. Birde almanya yurtdisi olunca, sirketler tabii bir nevi güvence olarak 3 aylik falan alabiliyorlar.

oda sorun degil , eger almak istersen, benim üzerimden aliriz, sorun degil ;-)

Rûmî

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Destek hiç almadık. Sadece diskleri tekrar böldürmek istedik. Yapayız dediler.
Sözleşmede ne yazıyorsa odur. Onun dışında herhangi bir şey yaptıramazsınız.
Dediğim gibi 5 ayda 1 defa bile kesinti olmadı.
Adamlar sözleşmeye göre hareket ediyorlar. Yani sana hizmetini mecburen karşılıyorlar. Yoksa dava edebilme hakkın var.
Server kontrol panelin var. Format atma imkanı tanıyor.

evet Strato iyi. Siz sorunsuz olan müsterilerdensiniz :) burda strato da cok sorunlari olanlar var. Destek benim acimdan 0. Eger kendin bu isleri anliyorsan sorun degil.

Strato da traffic siniri yok. Ama bu ara strato da traffic sinirlamasi var, yani baktilar server cok traffic yapiyor, hizini kesiyorlar. Kesmiyoruz diyorlar ama....

Ben sahsen strato dan uzak duruyorum.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
yillik olarak kiralanmaktaydi, simdi aylik olarak sorun degil. Birde almanya yurtdisi olunca, sirketler tabii bir nevi güvence olarak 3 aylik falan alabiliyorlar.

oda sorun degil , eger almak istersen, benim üzerimden aliriz, sorun degil ;-)

Aylık sözleşme nasıl oluyor.
Para gecikirse ne gibi işlem yapıyorlar. Hizmet kalitesiz olursa sürekli sorun yaşanırsa zararı kim karşılayacak?

Ne sorunu yaşıyorsunuz strato da. Ne desteğini vermiyorlar?

Ve t-online hakkında bilginiz varmı?

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
http://www.strato.de/server/highend/infos.html adresindeki HighEnd-
Server SR3'ün fiyatı 49€ mu ?

Fiyat ve ping süreleri oldukça iyi. Ben mesela almak istesem ödemeyi nasıl yapacağım?

Birde ben makinama Win2003 kurdurucam.

Inklusiv-Domains 3 diye bişhi var. Bu ne demek?

Rûmî

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylık sözleşme nasıl oluyor.
Para gecikirse ne gibi işlem yapıyorlar. Hizmet kalitesiz olursa sürekli sorun yaşanırsa zararı kim karşılayacak?

Ne sorunu yaşıyorsunuz strato da. Ne desteğini vermiyorlar?

Ve t-online hakkında bilginiz varmı?

aylik sözlesmede, para bankadan kesiliyor. Bankadan kesildigi icin , gecikme olmuyor, olursa, bile size 3 kere hatirlatiyorlar. Belirli zaman icerisinde. Eger halen para yatmadiysa, serveri Offline yapiyorlar.

Strato da her konu da destek yok. Tel acarsaniz, önce bir robot bayan cikiyor. Sizi böyle 5 dakkida oyaliyorlar, sonra kimse ulasilamadigi icin tekrar sonra deneyin diyor :) Email Support derseniz, bir kac gun sonra cevaplaniyor.

Ama dedigim gibi, Strato ucuz. Eger sorunsuz serveriniz calisiyorsa, ne mutlu size. Ama bir sorun oldumu, Allah sabirlar versin. Bu cinsden bir yer yani.

T-Online Serverleri, Server4you.de nin serverleri, ayni yerde kurulu. Sirf iste T-online markasi ile satiliyor. Biraz bence pahali. Ayni fiyata baska yerde daha iyi ve kaliteli bir server bulunur.

Rûmî

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.strato.de/server/highend/infos.html adresindeki HighEnd-
Server SR3'ün fiyatı 49€ mu ?

Fiyat ve ping süreleri oldukça iyi. Ben mesela almak istesem ödemeyi nasıl yapacağım?

Birde ben makinama Win2003 kurdurucam.

Inklusiv-Domains 3 diye bişhi var. Bu ne demek?

Evet 49 €. Inklusiv Domain demek, bu paketin icinde size bedava 3 Domain de veriyorlar.

Ödemyi Kredit karti ile yapabilirsiniz. Sözlesme 12 ay yada 24 ay. 24 ay sözlesmede 49 € kurulum ücretini ödemiyorsunuz.

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar strato dan sunucu kiralamak için Almanya da yaşamak veya adres göstermek mi gerekiyor, yoksa Türkiye den sipariş kabul ediyorlar mı?

ayrıca, Rûmî size özel mesaj attım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5