İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Almanyan,Fransa,İtalya,Yunanistan bunlardan herangi birinde bulunan biri aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Almanyan
Fransa
İtalya
Bulgaristan

Bu ülkelerin herangi birinde bulunan ve günlük 1 saatini ayırıp bize istediğimiz birşeyi sağlayabilecek kişilerle görüşmek istiyorum yapacağımız iş tutarsa günlük 20£-30£ kadar kazanabilir

edit:güvenilir biri olmasına özen gösteriyoruz

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
medic bulgaristana gidip geliyor surekli(yazdiklarindan anladigim kadariyla), guvenilir olduguna eminim ama biraz fazla derin dusunuyor, derin dusunmeye daldiginda yapacagini unutmazsa herhalde isinizi gorebilir, kendisine bi sormak lazim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
arkadaşım tanıdığım var bir açarsan konu nedir ona göre yardım edeyim

teşekkür ederim ama forumda tanınmış daha önce iş yapmış kişileri tercih ediyoruz... Ama parayı almadan yollar parayı sonra alır (yolladıktan sonra anında) diyorsanız msn inizi atın görüşelim durumu açıklıyım... (Kago veya benzeri birşey yoktur ,hatta çocuğa bile yaptırtılabilir, yasaldır)

medic bulgaristana gidip geliyor surekli(yazdiklarindan anladigim kadariyla), guvenilir olduguna eminim ama biraz fazla derin dusunuyor, derin dusunmeye daldiginda yapacagini unutmazsa herhalde isinizi gorebilir, kendisine bi sormak lazim.

medicle görüştüm bulgaristanda sürekli durmuyormuş arada yunanistana türkiyeye falan geliyo bize günlük destek sağlıyacak biri lazım:(

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

ben almanyada yasiyorum

16 senedir.

ne is yapilacak bilgilendirimisiniz beni ?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bulgaristanda yaşayanlar başvuru yapmasın.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşalr forumda pek duyulmamış olabilirim ama sizlere yardımcı olmaya çalışırım pm olarak ne gerektiğini bildirirseniz ona göre konuşalım

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Evet beyler bir kişiyle anlaşılmıştır beklemdeyiz şu an bir kişiye daha ihtiyacımız var . Ciddi anlamda bizimle iş yapacak biri varsa pm atsın uzun uzadıya görüşelim

limyohwan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konunun ne olduğunu bilseydik belki yarımcı olabilirdik.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
konu : o ülkelerde satılan bir ürünün o ülkede oturan biri tarafdan alınıp bize verilmesi cok kolay bir işlemdir.günlük güzel miktarlara ulaşabilirsiniz vercegimiz komisyonla
ulaşmak isteyen profilimde msn adresim mevcut

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Fransada yasiyorum eger ayrintili bir bilgi verirseniz yardimci olmaya calisirim..

saygilarimla

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Avusturyadayım eğer ihtiyaç varsa yapabilirim.. Avusturya Türkiyeye daha yakındır..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yeni üyelere pm atılmıyor üsteki msn adresinde ulaşırsanız sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi