İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ALMANYAYA VİZE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fawkes88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar slm oncelıkle aranıza yenıkatıldım.arkadaslar ben unıversıte ogrencısıyım we almanyay gıtmek ıstıorum vıze alıcam ne yapmma gereklı vıze sıtelerıne gırdım ama aılemmemur we bordrolu calısan orda yazıokı bordrolu calısanlar ıcın vıze alma blumunde yok fotografa fılan ama aılem almıcakkı vıuzeyı ben alıcam yınede onarın fotografı gereklımı lutfen cvp werın cok sevınıcem sımdıdden tesekkurler

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
h.g. vize için bence takipçiye git onlar halleder. kulaktan dolma bılgilerle hareket etme.

fawkes88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha ılk alıcam vızeı ama benımde gıtmeme gerekıo demı.ewet herkes bısıelr soluoo yok wermesler yok werırler kafam karıstıı

AsimasaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
almanyada okuyçakmısın yoksa Turist olarakmı gitçeksin ne amaçlı gitçeksin söyle ona göre yardımcı olalım.

fawkes88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya orda kız arkadasım var turıstlık ıste ezmek ıcınn.bıde kız ark.orencı olduu ıcın davet yoluyamasmı ablasıda ogrencı ama bı ıste calıso ıı maasla o yoluyabılırmı yada orda bı tanıdım var o alman vatandası deıl ama o yoluyabılırmı davet o orda calısıo ve okumuyoo.cook soru sordum galıba ama yardım olun nolur arkadaslar yaaa

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ordaki öğrencilerin fazla hakları yok.. Bu yüzden yollayamaz diye biliyorum..Avusturyada öyle Almanyada öyledir..

ama almanyada okuyor ve çalışan birisi bu soruları gerekli mercilere soramıyor ve işlem yapamıyorsa hakkı dahi olsa yapamaz..Bu yüzden önce kendine güvenin olması lazım araştırman lazım..Sen isteyebilirsin ama karşıdakinin daha çok istemesi gerekiyor.Sonuçta o orada ve bunun bir yolu var sa en kolay öğrenebilecek kişi o kişidir..

fawkes88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya yazdıgını annıymadım ben yanı yapmak ıstemıyoırmu dıyosunn annamadım pek kusura bakmaa.

M

Merthan

Misafir
Nasıl üniversite öğrencisisiniz anlamadım.
Daha doğru düzgün Türkçe yazı yazmayı beceremiyorsunuz. Şu yazınızı gördüm, ortaokul mezunu olduğum için kendimle gurur duydum inanın.

Konuya gelince, Almanya'daki arkadaşınız "sen öğren eğer olursa ben sana davetiye gönderirim" mi dedi ?

Kendisinin orada öğrenmesi daha doğru olur. Ya da sizin bu konuları daha iyi bilen birisine sormanız daha doğru olur. Hiç birşey yapamıyorsanız, google'dan araştırabilirsiniz. Ya da Almanya konsolosluğuna telefon edebilirsiniz. Burada yazılarınızla boşuna göz zevkimizi bozuyorsunuz.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Burada çok uğraşırsın.. Söyle karşıdaki kişi senin gelmeni istiyor ise o herşeyi ayarlar senin birşey yapmana gerek yok ama istemiyorsa boşa uğraşma..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Nasıl üniversite öğrencisisiniz anlamadım.
Daha doğru düzgün Türkçe yazı yazmayı beceremiyorsunuz. Şu yazınızı gördüm, ortaokul mezunu olduğum için kendimle gurur duydum inanın.

Konuya gelince, Almanya'daki arkadaşınız "sen öğren eğer olursa ben sana davetiye gönderirim" mi dedi ?

Kendisinin orada öğrenmesi daha doğru olur. Ya da sizin bu konuları daha iyi bilen birisine sormanız daha doğru olur. Hiç birşey yapamıyorsanız, google'dan araştırabilirsiniz. Ya da Almanya konsolosluğuna telefon edebilirsiniz. Burada yazılarınızla boşuna göz zevkimizi bozuyorsunuz.

anlaşılan arkadaşın klavyesi öyle sanmıyorum bilerek yazdığını. Başta çatmadan düşünmek en doğrusu olucaktır

fawkes88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ıstıo tabıkı ben sadece bılen varmı dedım aranızda ogrencıler yoluyamıo dıe duymustumda ondn sorayım dedım.bıde calısan ama alman vatandası olmayan yuoluyomu onu bılmıoyorum onun ıcın sordum

fawkes88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet klavyem olee sımdı laf solemek ıstemıorumda.herkesı seklıne ore yarılayamassın soledıklerıne dıkat etsen bence daha ıı ıolur

fawkes88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senın gıbılern be taaaaa esass.olum bana dıonuzda once kendınız konusma seklını ogrencenızz sızın gıbıler bu ulkenın en buyuk dusmanı ısteee.sen benle aman dıım gurur duyma be kardes saol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5