İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ALP VİDEO DİZİ FİLM SCRİPTLERİ ( 7 ADET APİ + 2 ADET İMLEME + BOT SİSTEMİ)

death_angel35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scripti framework ile kodladım. Codeigniter framework kullanılan script Türkiye'de bir ilk olacaktır. Öyleki framework altyapısı ile kodlanan ve satılan ilk dizi - film - scripti olacaktır. Gerek güvenlik gerek çekirde yapısı olarak kendini kanıtlamış ve dünyada kabul edilen bir sistemdir.

Kategori
  • Sınırsız alt kategori ile sitenizdeki içerikleri düzenli bir şekil verebileceksiniz.
  • Kategori resimleri ile panelden ayarlanma sonucu her resme özel resim yüklemeniz gerekmemektedir. O kategoriye ait tüm videolar kategori resmini alacaktır.
  • Video silme gibi durumlarda kategoriye ait videoları komple taşıyabilirsiniz.

Video
  • Video ekleme paneli ajaxlar ile kullanımı ve işlevi en üst düzeye çıkarılmıştır.
  • Videolara resmi urlden ve pcden yükleyebilirsiniz.
  • Videoları isterseniz ileri tarihli,taslak ve hemen yayınlayabilirsiniz.
  • Etiket önerici ile videolara istediğiniz gibi en basit düzeyde etiket girebilirsiniz.
  • ÖZEL ALAN YÖNETİMİ sayesinde scriptinizi kendinize özel bir yapıya sahip kılabilirsiniz. Örneğin 18 yaş veya imdb puanları nı içerikleri eklerken ayrı girmek şekilendirmek istiyorsunuz özel alan ile scriptinizle ile yapamayacağınız hiç bir şey yoktur.
  • İÇERİK ÖZGÜNLEŞTİRİCİ içeriklerinizi kendinize özel bir özgün yapıya sahip olmasını hemen sağlayabilir. Açıklamalarda geçen herhangibi bir yazıya istediğiniz gibi link, bold vs. verebilir. Seo için site içi ve site dışı linkleme yapabilirsiniz.

YORUM
  • Sitenizde yapılan yorumları ajaxla ile kolayca onaylama ve kontrol etme imkanınız vardır.
  • YORUM BOTU sayesinden içeriklerinize oluşturduğunuz kalıplar ile videonun adı ve kategorisi parametreleri kullanarak otomatik yorumlar atabilir. Sayfanızı güncel kalmasını sağlayabilirsiniz.

SAYFA
  • sitenizde oluşturmak istediğiniz sayfaları kontrol panelinde iletişim formu ve normal metin seçeneklerini ile kolayca sayfanın görüneceği konum seçerek ekleyebilirsiniz.

TEMA
  • Tema yönetimi ile sitenizdeki html ve css dosyalarını admin panelinde ftp ye girmeden düzenleyebilirsiniz.

KULLANICILAR
  • YÖNETİCİ ve EDİTÖR seçenekleri ile yönetim paneline ulaşım imkanı verebilirsiniz.

REKLAM
  • Reklam yönetimi ile sayfanızda oluşturduğunuz anlık kodu temanızda temanızda sitediğiniz yerde koymanız durumunda reklamlarınız aktif ve pasif durumları ile istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

AYARLAR
Sitenizdeki hemen hemen tüm kayıtları ayarlardan düzenleyebiliyorsunuz.
GENEL SİTE AYARLARI
  • Site içi arama kayıt etme
  • Google refli aramları kayıt etme
  • Video resimlerine kategori resimlerini atama
  • Tüm videoların genişlik ve yükseklik değerleri
  • Videolar alt alta gösterme
  • Videoları tek part sistemi ile gösterme
  • Ping listesi
  • Video player kodu

RESİM AYARLARI
  • Resimleri hosta indirme akif pasif etme
  • Resimlerin üstüne yazı yazılsın mı
  • Videonun üstüne yazılacak yazıları detaylar( rengi, boyutu, metni v.s)

İÇERİK AYARLARI
  • Sitenizde listelenen tüm içeriklerin adetlerini buradan kontrol edebilirsiniz ( en son eklenen videolar, en son kaç yorum gösterislin v.s)
  • Etiket önerici ayarı
  • Filitre kelime ayarları ile sitenizde aranması ve etiket olarak kayıt edilmemesini istediğiniz yasaklı kelimeleri girebilirsiniz
  • Özel alan ayarları

APİ SİSTEMLERİ

Ve geldik en sona bundan önce anlatıklarımı ben saymıyorum scriptimin yazılış amacı zaten Social Network düşünülerek yapıldı diyebilirim. Şuanki internet piyasasına göre Socail Network olmadan ilerleyemeceğimizi bilmelisiniz. Örneğin insanların artık herşeyi twitter, facebook üzerinden yaptığını ve buradaki kullanıcı potansiyelini değerlendirmek istiyorsanız BU SCRİPT SİZE GÖRE :D

Arama motorları için faydalarını saymaya gerek yok sanırsam.

PEKİ NASIL İŞLİYOR?

Sitenize botsistemini veya kendi admin panelini kullanarak eklediğiniz her içerik akif api sistemlerine cronjob ile aralıklar ile gönderiliyor. Bu sizin ayarladığınız süreye bağlı, dakikada bir yaparsanız da olur 10dk birde. Sırayla gönderme işlemleri yapılıyor.

KISACI : Sitenize eklediğiniz her içerik FACEBOOK,TWİTTER,FRİENDFEED,TUSUL VE OYYLA'da görünüyor siz hiç bir şey yapmadan. Ayrıca

İZLESENE.COM VE YOUTUBE api ile sitenizin otomatik büyüyüşünü izleyebilirsiniz.

Buzla.com şuanda kapalı olduğunda bu aktif durumda değildir.

GOOGLE ANALYTİCS RAPORLARI ARTIK ADMİN PANELİNİZDE GÖRSEL GRAFİK OLARAK

BU APİ SİSTEMLERİNDE ARTMALAR OLACAK MI?
EVET, Delicious, digg gibi sitelerinde yakın süreçte talepler doğrultusunda eklemeyi düşünüyorum. Scriptin gelişiminde zaten satın alan arkadaşlar belirliyecektir, ben onların istediği yönünde kodlama ve tasarım olarak scripti geliştirilmesini sağlayacağım.

Şunuda belirtmek istiyorum arkadaşlar, bu script v2,v3,v4 ile devam etmeyecektir. Tek kararlı sürüm üzerinden ilerlenecektir. Tüm eklentiler ve modüller bunun üstüne kurulacaktır. Ekstra hiç bir ücret ödemeden bu güncelleştirmelerden yararlanıcaksınız.

Son olarak Otomatik güncelleştirme olayımız vardır,geliştirmelerde tek bir url çalıştırma ile sitenize tüm güncelleştirmeler kurulacaktır.

Anlatacaklarım bu kadar genel hatları ile scripti anlatmaya çalıştım büyük emek verdim diyebilirim, umarım herkese hayırlı olur ve hitli hitli siteleriniz olur. Bende aylardır verdiğim emeğimin karşılığını bu sayede almış olurum :)

BOT OLARAK NE SUNUYORSUNUZ?
Scripti alan her kullanıcıya bot sisteminde 4 aylık üyelik verilmektedir. Ortalama sadece bot sisteminden alınan üyelik sadece 40 tl gibi bir rakama zaten isabat etmektedir. Daha sonrasında uzatma yapmaları durumunda ise %25 indirimli olarak sürekli botsistemi.com üzerinden sitelerinize bot sağlayabileceksiniz. Bazı arkadaşların neden oradan alıyoruz diyebildiğini görebiliyorum, nedeni şudur arkadaşlar ben size sürekli isteğinize göre bot ekleyeceğim ve bunu bu panel üzerinden düzenlemleri vs. çok basit düzeye inmektedir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  • Php 5 üstü versiyon
  • Api sistemlerini otomatik çalışması için Cronjob desteği
  • Curl Kütüphanesi

ÜCRETLENDİRME

1. adet lisans: 150 TL

2 ve üstü alımlarda lisans adedi 100 TL Ye düşüyor.

Yani örneğin 3 adet lisans aldığını düşünürsek, 150+100+100 şeklinde oluyor.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Garanti Bankası

İş Bankası

Paypal ( kur: 1.4)

KREDİ KARTINA 12 AY TAKSİT
---------------------------------------------------------------

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bouncer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dizi scripti almak istiyorum size nasıl ulaşabiliriz gmail adresinize msj attım amadönüş sağlanmadı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5