İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alp Video Scriptleri V2 FİLM SATIŞTA | Yine Yeniden Piyasanın En Kalit

death_angel35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

alpindex.jpg

Bir çok özellikle detaylı olarak yasakpara edilmemiştir. Bir çok modül ve donanıma sahip bir yazılım olduğundan diğer satıcılar gibi "reklam ekleme, reklam geçerlilik süresi verme" gibi basit detayları özellik adı altında yazmıcam.

Kısaca yasakpara edilmeyen bir kaç noktanın üstünden tekrar geçiyorum;

• Site içerisinden ufak bir sosyal medya hazırlanmış gibi düşünebilirsiniz; örneğin üyeler favori filmlerini diğer üyelerle paylaşabildiği gibi, favori oyuncularının hayranı olabilir ve tartışma konularına katılabilirler.
  • Site içerisinden tavsiye robotu ve üyelerin izlediğin film türlerine göre film tavsiyesinde bulunan yapay zeka modülü bulunmaktadır.
  • İmdb puanı, oyuncunun yer aldığı filmler, film beğenme sayısı gibi bir çok listeleme seçeneği
  • Yapılan yorumlara yorum yapılabilir veya like&unlike uygulanabilir.
  • Yönetim panelinde editör ve yönetici olmak üzere 2 adet yetkilendirme vardır.
  • Sitenin gelişimini takip edebilmeniz açısından; detaylı olarak raporlamalar sunulmaktadır.
  • Mail işlemlerinizde Php mail,SMTP veya gmail hesaplarınızı kullanabilirsiniz. E-posta şablonları üstünde değişiklik uygulayabilirsiniz.
  • Form doğrulama işlemlerinden istenilirse recaptcha aktif edilebilir.
  • İçerikler eklenme/düzenleme işleminden sonra size belirtiğiniz ping servisleri haberdar edilir.
  • Herhangi bir özel tema çok kolay şekilde entegre edilebilir.
  • Satın alan tüm müşterilere 4 aylık ücretsiz botsistemi.com hizmeti sunulacaktır.

Hediye çekilişi belirtilen çekiliş hakkına ulaşıldığından yapılacaktır. Ardından kazanan arkadaşıma hediyesi sunulacaktır.

Dizi ve video yazılımı filmden sonra EKİM ayından satışa sunulacaktır. Çıkacak 2 yazılımda hemen hemen aynı altyapı kullanılacaktır. Özel durumlarına göre ekleme ve çıkarmalar yapılıp hizmetinize sunulacaktır.

Saygılarımla

aliaga06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İletişime geçildi cevap bekleniyor. Script çok güzel ve fonksiyon olarak bol gerçekten iyi iş çıkarmışsınız.

JackRose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar hocam defalarca mail atmama ragmen hicbir donus yapmadiniz. Film scriptindeki eylul sonunda bitirmeyi hedeflediginiz guncellemeleri bitirdi iseniz Kesin olarak hem video hem de film scriptini almak istiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5