İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

alper120'yi protesto ediyorum.

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, alper120 kullanıcı isimli üye dolandırıcıdır.
http://forum.iyinet.com/script-sati...telerinizin-extreme-verileri-tek-sayfada.html
adresindeki ilanım üzerine, bana özel ileti atıp scripti almayı istediğini söyledi. Aynı zamanda bir başka script
yazmam için bana iş verdi. (Şimdiye kadar olanlar cumartesi günü oluyor.) Ödemeyi pazartesi günü şirketin hesabından
yapacağını söyledi.
Pazartesi günü geldiğinde, bankaya 15:30da gideceğini söyledi ve saat 17:30 oldu adam msn e girdi.
Paran HSBC'den 16:58'de yattı dedi. Hesabıma gelmemiş, para gelmeden gönderemem scripti dedim.
"Bizde yalan yok abi, allah belamı versin yemin ediyorum yatırdım." dedi.
Verdim scripti, host açacaktım onu da açtım.
Ardından bir gün geçti para halen hesabımda değildi. Bankamı aradım.
HSBC banktan sizin hesabınıza para geçmemiş dedi.
Ardından, adam halen "Bizde yalan yok allah belamı versin, yemin ediyorum yatırdım." vs. ile beni bir gün daha oyaladı.
Sonraki gün bankaya gittiğini söyledi ve hesap numaranı yanlış vermişim dedi.
(Fakat bana 16:58 de yattı dediği gün, dekontta yazanları tekrar ettirmiştim benim gerçek hesap numaram yazıyordu.)
Sonra adam tekrar istedi hesap numaramı, tekrar yazdım.
Şimdi gidiyorum bankaya yatıracam dedi.
Gidiş o gidiş.
Msn'de online görebilene helal olsun derim.
Bu adama dikkat edin. Ayrıca bu tür kişiliksizlerin aramızda bulunmasından rahatsızlık duyuyorum.

Kişiliksizin itrader'ine de bakarsanız:
http://forum.iyinet.com/itrader.php?u=8392 itrader
ispatı olur sanırım.

bu arada msn adresi: [email protected] ve kişisel iletisinde de menzil.net yazıyor. dini kullananlardan birisi de bu!

A

alper120

Misafir
aradiğinzi şahis ben değilim nickimi kullananlardan biri

ekkleyin sorununu olanlar

[email protected]

ramazan bu nickim nerdeyse 50-60 arkadaşim kullaniyor gel kim kullaniyorsa söle bilip bilmeden yazma

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, itrader ine bakın işte ben birşey deimyorum.
"Allah belamı versin yemin ediyorum yatırdım" deyip yatırmayan adam için bu yalanlar solda sıfır kalır.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
O kişilikte bir adamın sitesi tutmaz arkadaşım.
Sende bundan sonra parayı almadan script teslim etmeyeceğin konusunda deneyim kazanmışsındır...
Kalitesiyle başbaşa kalsın :)

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarın gazetelerde okumayın, IYINET'den banlanan Genç, bunaLıma girerek kendini boğaz köprüsünden attı! :p

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah'ın adını ağzınıza alıyor, bir de yalan söylüyorsunuz. Sizin yüzünüzden birisi çıkıp bu kişi dini kullanıyor diyor. Yetmiyor, hesabımı 50-60 kişi kullanıyor diyorsunuz. 50-60 kişiyi nerden buldunuz da kullandırıyorsunuz? Ha bir de marifetmiş gibi bunu açıkça yazabiliyorsunuz. Bunun banlanma sebebi olduğunu bilmemek için ancak çocuk olmak gerek. İnsaf yahu, vallahi insaf!

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Allah'ın adını ağzınıza alıyor, bir de yalan söylüyorsunuz. Sizin yüzünüzden birisi çıkıp bu kişi dini kullanıyor diyor. Yetmiyor, hesabımı 50-60 kişi kullanıyor diyorsunuz. 50-60 kişiyi nerden buldunuz da kullandırıyorsunuz? Ha bir de marifetmiş gibi bunu açıkça yazabiliyorsunuz. Bunun banlanma sebebi olduğunu bilmemek için ancak çocuk olmak gerek. İnsaf yahu, vallahi insaf!

su ile kolonya getirin arkadaşın tansiyonu çıktı :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5