İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alt Forum başlıkları

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar böle forumu takip etmesi biraz zor olmadımı.yani hangi başlıkta ne yazıyor diye tek tek açmak gerek.kaldıki forumların genel özelliği olan yeni mesaj gönderildi anlamına gelen ikonların renginin değişmeside ayrı bi mevzu bakıyorum yeni mesaj var gözüküyor giriyorum ama hiç yeni mesaj yok

sayın admin lütfen ya yeni bütün başlıkları ayrı yapın yada şu yeni mesaj var uyarısına bi çözüm istiyorum
saygılarımlar umuture

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kayboldum resmen :S
alt forumlar bari alt alta getirilirse bi nebze daha duzgun olur

xayvyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende onu yazıcaktım ama İYİNET FORUM HAKKINDA forumu vardı onu aradım bulamadım :D

Takip etmek zorlastı ama FORUM kuculdu yani kısaldı o yonu guzel.

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bu alt kategori görünümünün hiçbir faydası yok askine forum içinde gezmeyi zorlaştırıyor. bazı bölümler için belki bu evet olabilir ama çoğu yer için gereksiz. neden böyle alt kateogori halinde gösterildi hemen hemen her başlık anlamadım, anlamsız buldum...

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
aynı sorunla alakalı bende ayrı bir başlık açtım. bu hiç kullanışlı değil. görünüm güzel diye düşünülüyorsa, görünüm için kullanışlılık bozulmaz.

bunca kişi bu olay yapıldığından beri tepki veriyor, ama bırakın bir değiştirmeyi hala bir cevap bile verilmedi.

bu yüzden iyinet forum yöneticilerininin tamamını kınıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5