İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alt forum görünümü

samann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar forumuma forumlara açtığım alt konular aşağıdaki resim gibi gözüküyor. Ben iyinet forumlarındaki gibi görünmesini istiyorum acaba nasıl yapabilirim ?

altfrmsb2.jpg

diğerleri hazır web uygulamalarının alt forumu

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vBulletin Seçenekler gir sonra Forum Listeleme Görünümü Seçenekleri buarada "Alt Foumlar Derinliği" yerıne kendıne gore ayarlar kolay geslın :)

eglennet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
katılıyorum

vBulletin Seçenekler gir forum listelemden alt forumların görünümünü ve derinligini ayarla
CoLd!uX e katılıyorum
smile.gif

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ilginizden dolayı tskr hocam yardımcı olmayı severim elımdn geldıgı kadar :)

samann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakmayın ilk kez vbulletin kullanıyorum ve alt forumlar derinliğini ne yaparsam yapayım herhangi bir değişiklik olmuyor. Acaba başka bir sorun olabilirmi?

sdfok1.jpg

koolman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
admin cp --> forum & moderatörler --> hazır web uygulamaları --> burada aşağılarda bir yerde "" normal forum olarak belirle" yazısı var. Onu hayır olarak seçebilirsin en azından daha güzel görünür ;)

birde üstten alta doğru derinlik değerlerini 2 - 2 - 1 olarak değiştir. Bende öyle ve bir sorun yok. Hem ana sayfadaki alt forumlar hemde alt forumların altındaki forumlar bu sitedeki gibi görünüyor gayet hoş yani.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi