İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Altın İnternet güvenirliği?

E

EGEMNET

Misafir
merhaba para24.net adı altında hizmet veren Altın İnternet servisi hakkında görüşleriniz nelerdir

ve satışa sunulan ürün sayfasının linki nedir

Bu konuda bilgi alabileceğim bir telefon ve bu projenin ana web site adresi nedir.

E

ethemgulden

Misafir
http://napolyon.para24.net benim üye sayfam Ürün satışları ayın 11 yani aralık ayında başlıyor.Şu anda altyapısı hazırlanıyor.Şu anda alt üyes sistemi (e-book) satısı ile kazanmak mümkün ama ilerdede siten üzerinden sattığın malin maliyetinin belirli yüzdesini alacaksın..Ayrıntılı bilgi için bana yazabilirsin

[email protected]
msn:[email protected]

E

erdinc

Misafir
ARKADAŞLAR, LÜTFEN ALTIN İNTERNET TÜRKİYE SİSTEMİNİN YASALLIĞI HAKKINDA TÜM ŞÜPHELERİNİZİ [email protected] veya [email protected] adreslerine sorarak öğrenebilirsiniz...bu adresteki kişi sistemimizin avukatıdır...
Bende altın internet türkiye üyesi olarak sistemden gayet memnunum, ayrıca sistemi kuran kişinin yargılandığı ve asla bir suç teşkil etmediği için serbest bırakıldığı mahkeme kararları sistemde mevcuttur...

SAYGILARIMLA
www.superticaret.para24.net

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
EGEMNET' Alıntı:
merhaba para24.net adı altında hizmet veren Altın İnternet servisi hakkında görüşleriniz nelerdir

ve satışa sunulan ürün sayfasının linki nedir

Bu konuda bilgi alabileceğim bir telefon ve bu projenin ana web site adresi nedir.

Merhaba,

Görüşüm şudur ki, 7 ayda 960 Milyar TL bu kadar kolay kazanılsaydı, herkes bu işi yapardı. Hayat bu kadar kolay değil. Bunlar komik şeyler. Yurtdışında bunlara gülüyorlar, ülkem insanı ise kanıyor. Nasıl kanmasın, Bilişim, Internet vb. konularda o kadar gerideyiz ki! Birşey bilmiyoruz! Binlerce insanımız bir dialer illetinden hala kurtulamadı, milyarlarını yakanlar var. Bilinçli değiliz!

O çıkar milyarlar verir, bu çıkar trilyonlar verir. Veren verene... Hayde bre. :)

E

erdinc

Misafir
HİÇ KİMSE KİMSEYE PARA DAĞITMIYOR...
HERKEZ ÇALIŞTIĞI ÖLÇÜDE BU SİSTEMDEN PARA KAZANABİLİYOR...
AVRUPADA İNSANLARIN BU SİSTEME GÜLDÜĞÜNE EMİNMİSİN ARKADAŞIM...
BENCE EMİN DEĞİLSİN ÇÜNKÜ BİLMİYORSUN...
ALMANYADA BU SİSTEM İLE SÖYLENEN PARAYI KAZANAN BİRÇOK İNSAN VAR VE KAZANMAYA DEVAM EDENLER VAR...
TÜRKİYEDE KISA SÜREDE BU PARAYI KAZANMAK GÜÇ OLABİLİR ÇÜNKÜ TÜRKİYE, AVRUPANIN EN AZ İNTERNET KULLANICISI OLAN BİR ÜLKE, KULLANANLARIN BİR KISMIDA BASİT KULLANICI NİTELLİĞİNDE (belirli bi kaç adres ve mail kontrol edenler)...

http://www.google.de/search?hl=de&ie=UTF-8&q=450000&btnG=Suche&meta=lr=lang_de
**BU ADRESTEN SİSTEMİN ALMANYADAKİ ÜYELERİNİN BAZILARININ ADRESLERİNİ BULABİLİRSİNİZ...TÜRKİYE'DE İNT. YASASI OLMADIĞINDAN TÜRKİYE'DE Kİ SİSTEM FARKLILAŞTIRILDI VE HİZMET SATIMI SÖZ KONUSU, TOPTAN VE PERAKENDE OLARAK ÜRÜNLERDE SATILACAK...

Network-Marketing-Programm (MLM = Cok kademeli Pazarlama) Dünyanin genelinde en taninmis pazarlama yöntemidir. Mesela örnek verecek olursak Sigorta sirketlerinin ürünleri, Herbalife, Aloe Vera gibi satis rekorlari kiran ürünler Amerika, Almanya, Hollanda ve dünyanin diger lider ülkelerinde bu yöntemle sunuluyor. Doksanli yillarinin sonuna kadar bütün ürün ve hizmetlerin 40% ile 55% i arasi Network-Marketing yoluyla pazarlanmistir.

Yani söz konusu olan MLM (Cok kademeli Pazarlama) Milyarlik bir endüstri ve dünyadaki 3.500.000 Milyonerin yüzde yirmisi (20%) yani 700.000 i kazanclarini son yillarda bu yolla (MLM) elde ettiler.

Bununda haricinde Statistiklere göre her gün 100 insan bu yolla Milioyonerler arasina katiliyor.

Bu Sistemde iki cesit gelir elde ediyorsunuz. Direk olarak kazanc (kendi satislarinizdan) ve indirek olarak kazanc (sizin sattiginiz kisilerin satislarindan

E-BAY.COM dünyanin en büyük alisveris merkezi! E-BAY in basarisindaki sirda ayni sekilde calisma disiplininde gizlidir.

Bizim Türkiye´de henüz cok yeni olmamiz sebebiyle Referans olarak Vatanimizdan basarilar veya basarili insanlar göstermemiz simdilik mümkün degil ancak emin oluni 2005 yilinin henüz baslarinda dahi Sanal ortamda Sistemimiz hakkinda basariya ulasmis yeterince insan tecrübelerini okuyabileceksiniz.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Mlm'nin ne olduğunu bilmeyenler olduğu gibi bunun ne anlama geldiğini bilen sitesinde pazarlama tekniği olarak kullanan ve bu işten ciddi paralar kazanmış insanlar da olabileceğini bilmeniz lazım. Ancak, bu yurdum insanını kandırmak gerektiği anlamına gelmez. Bir çok ülkede pazarlanacak ciddi bir ürün olmadığı halde sırf "çok katmanlılığın matematiksel bir trik sağlayarak" zengin etme potansiyeli olması nedeniyle bu işlere birsürü para döken insan var. Doğrudur, Almanya'da daha fazladır, zaten Almanların çok zeki olduklarını söyleyen de olmadı. Ama emin ol memleketimin insanlarının kandırılmasını engellemek isteyen bir çok insan olacak.

Sonuç: Verdiğiniz paraya bir ürün satın alıyorsanız ve satın aldığınız ürün o paraya değiyorsa, bu ürünü alın. Ama daha sonra "matematiksel olasılıklar peşinde daha fazla para harcayarak zengin olmaya çalışmayın" Web sitenize bir link ya da banner koyabilirsiniz ya da samimi bir arkadaşınıza "bu ürün bu fiyata çok ucuz ayrıca sen benim aracılığınla aldığında ben de komisyon alıyorum" derseniz ortada bir salaklık olmaz. Bunun ötesi bana göre çok akıllıca bir iş değil.

Saygılar...

E

erdinc

Misafir
SAYIN MOD ARKADAŞIM;
Yorumların için çok teşekkür ederim...
Burada anlatmak istediğim satılan ve satılacak olan hizmetlerin pazarlama ortağı olmak...
örneğin;
- 50 MB Web alani
- 1000 MB aylik traffic (Bantwith)
- FTP girisi, Türkce cPanel vs...
- Büyük paketde bulunanlarin hepsi +
- Reseller Subdomain ve buna ait bircok özel hizmet...
bu paket reseller (satış ortağı) paketi ve bu pakete 80 mtl verilerek ömürboyu sahip oluyorsunuz ve sistemde web paketlerini ve sunulacak olan birçok toptan ve perakende ürünlerin satışlarını gerçekleştirebiliyosunuz...zaten sistemin aslı budur...
7 ayda 960 milyar sadece almanyada değil diğer avrupa ülkelerinde kazanılmış meblağlardır fakat bunu hep söyledim Türkiye'de bu kadar kısa sürede kazanılamaz ama şu varki bu sistemden insanlar gerçekten güzel gelirler elde ediceklerdir...

Biz bunları açıklamaya çalıştık elimden geldiğince altın internet üyesi olarak bilgi vermek amacında mesajlar verdim fakat her nedense dolandırıcılıkla, haksız kazançla suçlandık, titan saadet zincirini bildiğini sanan arkadaşlar sistemi buna benzettiler tek benzediği yön kullanılan pazarlama tekniği ve şu an dünyada kullanılan en etkili pazarlam tekniği...

Altın internet sisteminde tüm alım satım ve satış ortaklığı gibi işlemler tamamen sözleşme ile gerçekleşmektedir...
Altın internet sistemi tamamen maliye bakanlığından onaylıdır...
Yasal diyoruz, haksız kazanç diyolar...
Allah aşkına söyleyin yasal olmayan bi sistemde barolar birliğine üye bir avukat nasıl çalışabilir;[email protected], mail adresinde altın internet sisteminin avukatı tüm sorulara cevap vermektedir...
El insaf edin yasal olması için daha ne yapmalı??
Belirli bir para karşılığı hizmetler ve ürünler satmanın neresi haksız kazanç ve bu işlemleri sözleşmeye tabi tutarak yapmanın...
Ve sizlere gelin reseller (satış ortaklığı ) paketi alın ömür boyu mükemmel bir web paketiniz olsun bunu istediğiniz gibi kullanın ve altın intenet te sunulan tüm hizmet ve ürünlerin satışını yapın sizde kazanın diyoruz sadece yaptığımız bundan ibaret..
Ha dediğim gibi 7 ayda 960 milyar bu sistemle kazanıldı ama Türkiye'de bu para kısa sürede olmaya bilir...

SAYGILARIMLA
ERDİNÇ TATOĞLU

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım galiba çok uzun yazmakla hata yapıyorum:

"biraz ürünü ön plana çıkarın yav"

yani insanlara zengin olmayı vaadediyorsunuz. sonuçta konu ile ilgili olmayan bir çok kişiyi de üye yapmaya çalışıyorsunuz. sonuçta böyle olursa dolandırıcılıkla suçlanırsınız bu normal...

saygılar...

E

ethemgulden

Misafir
..

Referxchange bence erdinc arkadasım yeterince açıklamış ürünleri biraz dikkatli okuyalım lütfen..

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ethemgulden' Alıntı:
Referxchange bence erdinc arkadasım yeterince açıklamış ürünleri biraz dikkatli okuyalım lütfen..

bu forumdaki arkadaşlara soralım isterseniz,
"ürünün rekl mı yapıyor bu sistemi pazarlayanlar en başından beri?"

yoksa 7 ayda 960 milyar TL vaadinin reklamı mı yapılıyor?

değin ki? ne zararı var biz insanlara zenginlik vaadediyoruz.
ok.
ama lütfen ürünü satıyoruz veya rekl yapıyoruz demeyin.
(ve size tavsiyemdir de bu: eğer reklamı zenginlik kısmında yoğunlaştırırsanız başınız ağrıyabilir. Ama, eğer bu ürünü pazarlarsanız sorun azalır. Bu forumda mesela "süüper bir hosting fırsatı " şeklinde tanıtılan bir ürüne insanlar belki ilgi gösterebilir. Ama bunun arkasında hosting ile ilgisiz bir şey çıkınca olayın kpma noktasına gelinmiş oluyor...

saygılar...

Z

zeynelkoc

Misafir
arkadaşım madem 7 ayda 960 milyar kazanabiliyorsun niye bu işlerle uğraşiyorsun??

kazan 960 milyarını al evini arabanı kur işini yaşa paşalar gibi

yanlışsam soyleyin

hayrettinbas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistemin amacı bi kere o. ilk girenler ,piramidin üstündekiler kazanacak. İnanıp, cazip gelen, Umutlanan arkadaşlar da hababam alt üye bulup da para mı kurtarayım birazcık da kazanayım diye çırpınacaklar. Titan zincirinin içine, birşey pazarlanıyor maskesi takılarak sistemin yasal hale gelmesi imajı verilmiş versiyonu..

4-5 ay önce başka arkadaşlar, müstakbel milyarder adayları vardı, onlarla tartışıyorduk. noldu onlar zengin olup miami ye mi kaçtılar???

L

lifesell

Misafir
Merhaba Arkadaşlar,
Altıninternet hakkında söylenen çok şey var. Sonuçta burada bir ürün satılıyor ve bu bir ticarettir. Reklam yaparken de bir abartma var. Abartma olmayan reklam bilen varsa söylesin bu iş böyle. İsteyen girer istemeyen girmez. Benim değinmek istediğim konu ise Multi-level Marketing. Altın internette kullanılan sistem piramit sistemidir. Bir süre sonra piramitten çıkarsınız ve kazancınız sona erir. Bu mlm değildir. Mlm de organizasyonunuz oluşturusunuz ve bu organizasyonda iş sonsuza kadar devam edebilir. Hatta varislerinize kalır. Bu sistemi en iyi uygulayan şirket herbalife. Geniş bilgi isterseniz :

http://kirliciki.tripod.com/id9.html

Lütfen ziyaret edin.

Selamlar.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi bu Altıninternet sistemi şöyle kanuni, böyle kanuni denildi.Avukatlarla görüşüldü her şey yasal denildi.Sonra, savcılık konuya el attı ve sistemin Türkiye'de yasal olmadığı ortaya çıktı! Şimdi siz avukatımıza sorun diyorsunuz ama, avukatınız bile konuyu tam olarak bilmiyor ki?!
Yarın bi gün, gene yasal olmayan bir durum karşınıza çıktığın da sorumlusu kim olacak?
Unutmayın ki sistemin baş sıralarında bulunan Senem isimli kişinin başına gelenler, yarın öbürgün hepinizin başına gelebilir.
Hızlı kazanılan para, aynı şekilde tükenir!
Sevgiler...

NOT:Yaşanan olayı, başından sonuna kadar çok iyi biliyorum.
Sistemin başında bulunan kişinin üyelerine yolladığı tüm mesajları gördüm.

E

erdinc

Misafir
BEDAVAONLİNE ARKADAŞIM;
LÜTFEN, RİCA EDİYORUM BAŞINDAN BERİ BİLİYORUM DİYİP OLAYLARI ATLAYA ATLAYA ANLATMAYIN HERŞEYİ BİLMEDİĞİN ORTADA...
ALTIN İNTERNET SİSTEMİ İLK ÇIKTIĞINDA E-BOOK SATILIYORDU SADECE FAKAT BU TÜRKİYE YASALARINA GÖRE ELLE TUTULUR BİR ÜRÜN YADA BİR HİZMET OLMADIĞI SÖYLENDİ VE BU NEDENLE SENEM HANIM (kendisi sadece üyedir) IN BAŞI BİR SÜRE AĞRIDIĞI DOĞRUDUR...
FAKAT MAHKEME HİÇ BİR SUÇ TEŞKİL ETMEDİĞİNDEN DAVAYI DÜŞÜRMÜŞTÜR...(mahkeme sonucu ve kararı mevcuttur)
BU OLAYDAN SONRA SİSTEM İÇİN AVUKAT TUTULMUŞTUR (KENDİSİ HALA SİSTEM İÇİN ÇALIŞMAKTADIR) AVUKATLA GÖRÜŞÜLMÜŞ FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULMUŞ VE BU YENİ SİSTEM HAZIRLANMIŞTIR YANİ ELLE TUTULUR BİR HİZMET SUNULMAKTADIR PARA KARŞILIĞI...VE ALTIN İNTERNET SİSTEMİNDE ARTIK HOSTİNG SİSTEMLERİ TOPTAN VE PERAKENDE ÜRÜNLER MLM PAZARLAMA TEKNİĞİYLE UYGULANMAYA GEÇİLMİŞTİR VE TÜM İŞLEMLER SANAL SÖZLEŞMELER ÇERÇEVESİNDE GERÇEKLEŞMEKTEDİR...

SAYIN LİFESELL;
ALTIN İNTERNETTE KULLANILAN MLM PAZARLAMA TEKNİĞİDİR, ZİRVEYE ÇIKIPTA SİSTEMDEN ÇIKMAK SÖZ KONUSU ASLA DEĞİLDİR, HERKEZ İŞ ORTAKLIĞI SİSTEMİNİ İSTEDİĞİ AN SATABİLİR DEVREDEBİLİR VE MİRAS BIRAKABİLİR....

SAYIN MODERATOR ARKADAŞIM;
BAZI YANLIŞLIKLAR YAPMIŞIZDIR MUHAKKAK REKLAM İŞİNDE AMA İNAN BANA TAVSİYENE UYUCAM...

SAYGILARIMLA
ERDİNÇ TATOĞLU

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuan da ne hizmeti verdiğinizi de gayet iyi biliyorum.Ama geçmiş dönemde de bu konu çok savunuldu ve sistemin avukatlara danışılarak hazırlandığı söylendi.Ama hiçte öyle olmadığı anlaşıldı.
İnşallah başarılı olursunuz ama, kendinizi de sağlama almayı unutmayın!
Bir gün bakarsınız, sistemin başında ki kişi uçağa atlayıp Ankara'ya gelmemiş!

E

erdinc

Misafir
GEÇMİŞ DÖNEMDE DE AVUKATLARLA HAZIRLANDIĞI SADECE SÖYLENMEDİ VE UYGULANDI SADECE LAFTA OLAN BİŞEY DEĞİLDİ ARKADAŞIM...
TÜRKİYEDE İNTERNET YASASI OLMADIĞINDAN SİSTEMDEN ŞÜPHE DUYULDU, EĞER TÜRKİYEDE BÖYLE BİR YASA OLSAYDI ELEKTRONİK ÜRÜNLERİN YANİ SANAL ÜRÜNLERİN SATIMI ZATEN KANUN ÖNÜNDE ŞÜPHE DUYULMASINA GEREK KALMADAN YASAL OLURDU...İLK SİSTEMDE YAPILAN E-BOOK SATIMI İNT. YASASI OLAN ÜLKELERDE TAMAMEN YASAL, FAKAT TÜRKİYEDE İNT. YASASI OLMADIĞINDAN NE LEGAL NEDE İ[email protected] adresine mailini yolla sistemin avukatının adını adresini al ve barolar birliğine sor istersen herşey açıkca ortaya çıkar...

L

lifesell

Misafir
Sevgili Erdinç,

Sistemde hala 7 kişilik bir liste yapılıyor ve her yeni giren seni bir alta atıyor. Kendi adını kaydediyor. En alttaki listeden çıkıyor. Bu zincirin tamamlandığını düşünürsek (inşallah) . Bir yerde sistemden çıkıyorsun. Bu MLM değil. MLM de liste yok. Alt organizasyonun büyüyebildiği kadar büyüyor. Benim bildiğim ve tanıdığım MLM den ayda 35 Milyar geliri olan insanlar var. Emekli olabiliyorsun ve organizasyonun çalıştıkça kazanmaya devam ediyorsun. Altın internette bu mümkün değil yeni üye bulmazsan listeden çıkyorsun. Kazanç bitiyor. Yanılıyormuyum ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi